9. kolo
I. trieda dospelí – 9. kolo – 3.-4. októbra 2009:
Baloň – Okoč-Sokolec 3:1(2:0), g.: Csicsay Alexander (1., 45., 84.) – Kosár Attila (56.)
Kostolné Kračany – Čenkovce 3:0(2:0), g.: Polák Zsolt (39., 59.), Simcsik Roland (43.)
Baka – Holice na Ostrove 0:2(0:1), g.: Mészáros Marián (44.), Simon Olivér (65.)
Janíky – Rohovce 0:1(0:0), g.: Gönczöl Csaba (82.)
Blatná na Ostrove – Kráľovičove Kračany 2:0(2:0), g.: Sipos Jozef (27.), Lelkes Ladislav (43.)
Štvrtok na Ostrove – Trnávka 3:0(2:0), g.: Vihnalík Tomáš (26.), Valocsay Štefan (40.), Horváth Jozef (90.)
Vydrany – Jahodná 2:0(1:0), g.: Egri Árpád (45.), Badala Pavol (47.)
Veľké Blahovo – Lehnice 0:1(0:0), g.: Sandtner Michal (58.)
Tabuľka:
1. Lehnice 9 8 1 0 24:6 25 +13
2. Rohovce 9 6 2 1 22:8 20 +5
3. Holice n/O 9 6 0 3 20:17 18 +6
4. Štvrtok n/O 9 5 2 2 17:11 17 +2
5. Okoč-Sokolec 9 5 1 3 24:19 16 +4
6. Kostolné Kračany 9 4 1 4 22:14 13 -5
7. Kráľovičove Kračany 9 3 4 2 12:11 13 -2
8. Baloň 9 4 1 4 20:22 13 -5
9. Čenkovce 9 4 0 5 17:16 12 -6
10. Jahodná 9 3 1 5 13:20 10 +1
11. Janíky 9 2 3 4 13:15 9 -6
12. Trnávka 9 3 0 6 13:20 9 +3
13. Veľké Blahovo 9 3 0 6 12:24 9 -6
14. Baka 9 2 2 5 9:15 8 -10
15. Blatná n/O 9 2 1 6 16:23 7 +1
16. Vydrany 9 2 1 6 12:25 7 -5
II. trieda dospelí – 9. kolo – 3.-4. októbra 2009:
Čilizská Radvaň – Lúč na Ostrove 2:2(0:1), g.: Csicsó Ján (50., 68.) – Görcs Zoltán (34., 76.)
Ižop – Nový Život „B“ 7:4(5:2), g.: Ledeczky Imrich (29., 37., 62.), Vörös Gabriel (2., 59.), Kocsis Roland (4.), Pajor Karol (7.) – Rigó Štefan (8.), Rigó Kristián (22.), Horváth Radoslav (64.), Domonkos Roland (67.)
Horný Bar – Michal na Ostrove 1:0(0:0), g.: Csölley Ladislav (47.)
Padáň – Veľké Dvorníky 1:1(1:1), g.: Bódis Tomáš (17.) – Bögi Eugen (26.)
Dolný Štál – Povoda 8:2(4:1), g.: Balogh Imrich (20., 48., 77., 79.), Bíró Dávid (11., 33.), Takács Peter (35.), Lelkes Ľudovít (55.) – Kiss Ernest (21.), Bartal Erik (73.)
Hubice –Horná Potôň 2:0(1:0), g: Pittner Branislav (29.), Lengyel Ladislav (82.)
Malé Dvorníky – Ňárad 3:0(1:0), g.: Dóka Tomáš (40.), Katona Jozef (50.), László Mikuláš (85.)
Veľká Paka – Potônske Lúky 1:2(1:0), g.: Santai Milan (35.) – Gašparík Libor (70.), Csánó Daniel (89.)
Tabuľka:
1. Potônske Lúky 9 8 0 1 20:12 24 +12
2. Ižop 9 6 1 2 35:20 19 +4
3. Michal n/O 9 6 1 2 22:14 19 +4
4. Dolný Štál 9 6 0 3 21:10 18 +6
5. Čilizská Radvaň 9 4 3 2 15:12 15 0
6. Malé Dvorníky 9 4 2 3 24:21 14 +2
7. Horný Bar 9 4 2 3 14:15 14 -1
8. Veľká Paka 9 4 1 4 22:18 13 +1
9. Lúč n/O 9 3 2 4 11:13 11 -1
10. Veľké Dvorníky 9 2 5 2 15:19 11 -4
11. Povoda 9 2 3 4 16:23 9 -6
12. Horná Potôň 9 2 2 5 17:24 8 -4
13. Ňárad 9 2 1 6 13:17 7 -5
14. Padáň 9 2 1 6 10:17 7 -8
15. Hubice 9 2 1 6 13:23 7 -5
16. Nový Život "B" 9 1 3 5 16:26 6 -9
III. trieda dospelí – 9. kolo – 3.-4. októbra 2009:
Čakany – Blahová 2:1(1:1), g.: Chreno Peter (vlastný gól) (24.), Strmiska Michal (63.) – Churý Ján (43.)
Trstená na Ostrove – Mierovo 2:1(0:0), g.: Somogyi Jozef (61.), Lehoczky Richard (65.) – Ágh Ladislav (vlastný gól) (52.)
Sap – Trnávka „B“ 8:2(2:1), g.: Dékány Zoltán (30., 48., 78.), Dömötör Vojtech (66., 70.), Écsi Ladislav (51., 80.), Tóth Csaba (23.) – Matejovič Michal (8.), Szalay Alexander (83.)
Bodíky – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 2:1(2:0), g.: Zsigray Ladislav (23.), Kukučka Patrik (25.) – Both Balázs (60.)
Tabuľka:
1. Trstená n/O 9 6 3 0 17:7 21 +6
2. Čakany 9 6 2 1 26:10 20 +2
3. Bodíky 9 5 2 2 32:13 17 +2
4. ŠTK Šamorín "B" 9 4 1 4 25:17 13 +1
5. Mierovo 9 4 0 5 24:19 12 0
6. Sap 9 3 1 5 21:24 10 -5
7. Blahová 9 2 2 5 30:25 8 -4
8. Trnávka "B" 9 0 1 8 4:64 1 -8
I. trieda ženy – 7. kolo – 3. októbra 2009:
Zápas Rohovce – Malé Dvorníky je odložený
Tôň – FK Zlaté Klasy 1:1(1:1), g.: Kucsora Réka (32.) – Horváth Viktória (39.)
Dolný Štál malo voľno
Tabuľka:
1. Dolný Štál 5 5 0 0 17:6 15 +6
2. FK Zlaté Klasy 6 3 2 1 15:6 11 +2
3. Rohovce 5 2 1 2 14:14 7 +1
4. Malé Dvorníky 5 1 0 4 11:17 3 -3
5. Tôň 5 0 1 4 4:18 1 -8
I. trieda dorast – 9. kolo – 3.-4. októbra 2009:
Čilizská Radvaň – Okoč-Sokolec 2:2(1:0), g.: Berecz Ľudovít (10.), Gaál Balázs (60.) – Lőrincz Márk (68.), Lukovics Tamás (72.)
FK Zlaté Klasy – Čenkovce 2:0(1:0), g: Dudík Patrik (2.), Zsigmond Attila (73.)
FK ŠG 2007 Dunajská Streda – Holice na Ostrove 14:0(8:0), g.: Ružička Pavol (14., 15., 37.), Gáspár Zsolt (22., 35., 52.), Vajda Balázs (28., 75.), Zvoncsár Patrik (24., 70.), Kozma Gábor (80., 87.), Vendégh Tomáš (4.), Sipos Peter (69.)
Janíky – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 0:4(0:2), g.: Szabó Branislav (80., 90.), Hegyi Vince (6.), Kőszeghy Dávid (39.)
Ohrady – Baka 4:1(4:0), g.: Boráros Juraj (3., 17.), Kontár Norbert (1.), Németh Peter (27.) – Álló Richard (85.)
Vydrany – Jahodná 7:2(2:1), g.: Rigó Peter (30., 41., 60., 77.), Rigó Erik (47., 71.), Laboda Ákos (80.) – Chyba István (17.), Szalai Sándor (65.)
Trhová Hradská – Lehnice 8:1(3:0), g.: Kozma Bálint (22., 46., 54.), Takács Ladislav (66., 75.), Menyhárt László (28.), Hozák Zoltán (31.), Pázmány Péter (80.) – Németh Gábor (58.)
Dolný Štál malo voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
Tabuľka:
1. ŠG 2007 Dun.Streda 8 7 1 0 49:5 22 +13
2. Vydrany 9 7 1 1 46:11 22 +10
3. Ohrady 9 7 1 1 38:9 22 +7
4. Lehnice 9 5 0 4 17:24 15 +3
5. Čilizská Radvaň 8 4 2 2 15:15 14 +2
6. ŠTK Šamorín "B" 8 4 1 3 26:18 13 -2
7. Baka 9 4 1 4 21:16 13 +1
8. Jahodná 9 4 1 4 19:24 13 +1
9. Trhová Hradská 9 4 0 5 23:27 12 -3
10. Okoč-Sokolec 8 3 2 3 12:25 11 +2
11. FK Zlaté Klasy 8 3 1 4 18:13 10 -5
12. Čenkovce 8 3 1 4 10:9 10 -8
13. Dolný Štál 8 2 0 6 9:33 6 -3
14. Janíky 8 0 0 8 5:38 0 -15
15. Holice n/O 8 0 0 8 4:45 0 -9
II. trieda dorast – 9. kolo – 3.-4. októbra 2009:
DAC 1904 Dunajská Streda „C“ – Rohovce 21:0(7:0), g.: Csonka András (47., 49., 55., 72.), Kováts Bence (53., 77., 82., 89.), Németh Ľudovít (24., 35., 43.), Mikuláš Gábor (6., 9.), Domonkos Béla (63., 85.), Lépes András (13.), Veréb Gergely (17.), Rajkó Attila (58.), Szekfű Dávid (67.), Nagy Nikolas (73.)
Ňárad – Kostolné Kračany „B“ 0:1(0:1), g.: Gódány Richard (12.)
Pataš – Horná Potôň – hostia nepricestovali na stretnutie
Mad – FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ 0:6(0:2), g.: Csepregi Ádám (29.), Kürthy Attila (37.), Kozma Gábor (62.), Cseh Tamás (77.), Zvoncsár Patrik (83.), Gáspár Zsolt (89.)
Tabuľka:
1. DAC 1904 D.S. "C" 9 8 1 0 65:7 25 +10
2. Kostolné Kračany "B" 9 8 1 0 30:9 25 +10
3. ŠG 2007 D.Streda "B" 9 6 0 3 58:10 18 +9
4. Mad 9 3 1 5 19:33 10 -5
5. Horná Potôň 8 3 0 5 13:31 9 -3
6. Pataš 8 2 0 6 16:32 6 -3
7. Rohovce 9 2 0 7 12:64 6 -3
8. Ňárad 9 1 1 7 8:35 4 -17
I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 9. kolo – 2. októbra 2009:
Roma Zlaté Klasy – Trnávka 23:1(12:1), g.: Rigó Richard (18., 28., 29., 43., 56., 57.), Ronin Ramon (7., 20., 46., 47., 61.), Rigó Tibor (9., 13., 51., 60.), Radič Patrik (22., 26., 39.), Rigó František (25., 32., 59.), Rigó Ladislav (8.), Újváry Romalius (38.) – Duducz Richard (33.)
Veľká Paka – Holice na Ostrove 3:2(1:0), g.: Rigó Martin (9.), Jozeffy Štefan (58.), Horváth László (67.) – Horváth Zsolt (49., 61.)
Veľké Blahovo – Orechová Potôň 4:0(2:0), g.: Rigó Milan (9., 32., 40., 55.)
Lehnice – Rohovce 20:1(10:0), g.: Gašparík Tibor (23., 40., 57., 67.), Buga Erik (1., 31., 56.), Bindics Leonard (7., 25., 27.), Gašparík Libor (11., 29., 34.), Zátrok Erik (38., 54., 63.), Varga Dezider (8., 51.), Kiss Roman (69.), Macek Nikolas (70.) – Hencz Tamás (52.)
Horný Bar – Nový Život 0:6(0:2), g.: Kopin Vincent (29., 58., 63.), Hobot Krisztián (33., 60.), Németh Adrián (37.)
Čenkovce – FK Zlaté Klasy 0:3(0:1), g.: Keszőcze Félix (45., 60.), Lamos Bálint (3.)
ŠTK 1914 Šamorín „B“ malo voľno
Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže
Z 2. kola: FK Zlaté Klasy – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 3:0 k.- neoprávnený štart hráča za hostí
Tabuľka:
1. Roma Zlaté Klasy 9 8 0 1 72:9 24 +9
2. Veľké Blahovo 9 7 1 1 52:11 22 +10
3. FK Zlaté Klasy 8 7 1 0 41:6 22 +13
4. ŠTK Šamorín "B" 8 6 0 2 48:8 18 +3
5. Lehnice 8 5 2 1 57:9 17 +5
6. Nový Život 8 4 1 3 40:20 13 +1
7. Čenkovce 8 3 0 5 20:17 9 -3
8. Rohovce 8 3 0 5 33:46 9 -3
9. Holice n/O 8 3 0 5 13:49 9 -3
10. Orechová Potôň 8 2 1 5 12:27 7 -8
11. Veľká Paka 9 2 0 7 10:35 6 -9
12. Horný Bar 8 1 0 7 11:55 3 -6
13. Trnávka 9 0 0 9 5:122 0 -12
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 9. kolo – 2.-3. októbra 2009:
Okoč-Sokolec – Topoľníky 2:5(1:2), g.: Vörös Krisztián (5.), Molnár Ádám (60.) – Vangel René (67., 68.), Bognár Zsolt (30.), Kálmán Gergely (34.), Molnár Ádám (vlastný gól) (63.)
Kostolné Kračany – Veľké Dvorníky 1:1(0:1), g.: Šipkovský Marián (45.) – Neumahr Nikolas (17.)
Medveďov – Ižop 1:0(1:0), g.: Rom Alexander (16.)
Trhová Hradská – Baloň 3:2(1:1), g.: Bugár Szilveszter (11., 30., 61.) – Paksi Vidor (23., 44.)
Malé Dvorníky – Gabčíkovo 4:2(1:2), g.: Sütő Andreas (11., 46., 56., 64.) – Vida Dávid (29.), Bodó Róbert (34.)
Vrakúň – Baka 1:2(1:1), g.: Kósa Balázs (33.) – Matus Tibor (3.), Matus Balázs (65.)
Veľký Meder malo voľno
Tabuľka:
1. Topoľníky 9 8 0 1 54:9 24 +12
2. Baka 8 7 0 1 27:10 21 +9
3. Okoč-Sokolec 9 6 1 2 39:18 19 +4
4. Malé Dvorníky 8 6 0 2 51:7 18 +6
5. Gabčíkovo 8 5 2 1 28:10 17 +8
6. Baloň 8 4 1 3 24:13 13 -2
7. Trhová Hradská 8 3 0 5 18:13 9 0
8. Vrakúň 8 3 0 5 14:32 9 0
9. Ižop 8 2 1 5 13:20 7 -5
10. Veľké Dvorníky 9 1 3 5 12:31 6 -9
11. Veľký Meder 8 2 0 6 14:38 6 -9
12. Kostolné Kračany 9 1 2 6 7:40 5 -10
13. Medveďov 8 1 0 7 2:62 3 -9