8. kolo
1. 10. 2009
I. trieda dospelí – 8. kolo – 26.-27. septembra 2009:
Okoč-Sokolec – Veľké Blahovo 5:1(4:1), g.: Raffai András (9.), Herczeg Miklós (26.), Belucz Gábor (31.), Halász Zsolt (41.), Kosár Attila (62.) – Rigó Anton (34.)
Lehnice – Vydrany 3:0(1:0), g.: Sandtner Michal (29., 67.), Marinič Peter (51.)
Jahodná – Štvrtok na Ostrove 0:2(0:0), g.: Vihnalík Tomáš (63., 76.)
Trnávka – Blatná na Ostrove 3:2(2:0), g.: Fekete Balázs (8.), Šafár Roland (22.), Kulich Marián (65.) – Lelkes Ladislav (51.), Darvas Zoltán (71.)
Kráľovičove Kračany – Janíky 1:1(0:1), g.: Hromada Alexander (73.) – Nyársik Peter (25.)
Rohovce – Baka 3:2(1:1), g.: Nagy Tomáš (22.), Farkas Juraj (55.), Lipka Zoltán (87.) – Horváth Ladislav (38.), Oravec Ladislav (67.)
Holice na Ostrove – Kostolné Kračany 3:2(2:0), g.: Póda Michal (32.), Simon Olivér (35.), Bernáth Jozef (47.) – Méhes Gergely (52.), Miklós Pavol (54.)
Čenkovce – Baloň 5:2(2:1), g.: Jurák Marián (37., 50., 56.), Hudec Mário (7.), Illés Attila (88.) – Horváth Ladislav (45.), Diószeghy Adam (77.)
Tabuľka:
1. Lehnice 8 7 1 0 23:6 22
2. Rohovce 8 5 2 1 21:8 17
3. Okoč-Sokolec 8 5 1 2 23:16 16
4. Holice n/O 8 5 0 3 18:17 15
5. Štvrtok n/O 8 4 2 2 14:11 14
6. Kráľovičove Kračany 8 3 4 1 12:9 13
7. Čenkovce 8 4 0 4 17:13 12
8. Kostolné Kračany 8 3 1 4 19:14 10
9. Baloň 8 3 1 4 17:21 10
10. Jahodná 8 3 1 4 13:18 10
11. Janíky 8 2 3 3 13:14 9
12. Trnávka 8 3 0 5 13:17 9
13. Veľké Blahovo 8 3 0 5 12:23 9
14. Baka 8 2 2 4 9:13 8
15. Blatná n/O 8 1 1 6 14:23 4
16. Vydrany 8 1 1 6 10:25 4
II. trieda dospelí – 8. kolo – 26.-27. septembra 2009:
Lúč na Ostrove – Veľká Paka 1:2(1:1), g.: Kitanovič Attila (17.) – Santai Milan (6.), Hluško Michal (47.)
Potônske Lúky – Malé Dvorníky 3:2(0:2), g.: Csánó Daniel (70., 75.), Potásch Peter (55.) – Fekete Attila (20.), Horváth Lóránt (30.)
Ňárad – Hubice 4:1(2:0), g.: Inczédi Imrich (26., 35.), Végh Mikuláš (78.), Johancsik Gabriel (90.) – Pittner Branislav (63.)
Horná Potôň – Dolný Štál 2:1(0:0), g.: Straka Alexander (49., 72.) – Zsemlye Tibor (64.)
Povoda – Padáň 3:0(2:0), g.: Bartal Erik (13., 15.), Deszkás Adrián (80.)
Veľké Dvorníky – Horný Bar 4:1(3:0), g.: Bögi Eugen (20., 87.), Végh Ján (27., 42.) – Almási Tibor (52.)
Michal na Ostrove – Ižop 3:2(1:0), g.: Puha František (9., 47.), Nagy Szabolcs (83.) – Ledeczky Imrich (58.), Uharček Marek (85.)
Nový Život „B“ – Čilizská Radvaň 1:1(0:0), g.: Horváth Radoslav (51.) – Csicsó Ján (61.)
Tabuľka:
1. Potônske Lúky 8 7 0 1 18:11 21
2. Michal n/O 8 6 1 1 22:13 19
3. Ižop 8 5 1 2 28:16 16
4. Dolný Štál 8 5 0 3 13:8 15
5. Čilizská Radvaň 8 4 2 2 13:10 14
6. Veľká Paka 8 4 1 3 21:16 13
7. Malé Dvorníky 8 3 2 3 21:21 11
8. Horný Bar 8 3 2 3 13:15 11
9. Lúč n/O 8 3 1 4 9:11 10
10. Veľké Dvorníky 8 2 4 2 14:18 10
11. Povoda 8 2 3 3 14:15 9
12. Horná Potôň 8 2 2 4 17:22 8
13. Ňárad 8 2 1 5 13:14 7
14. Nový Život "B" 8 1 3 4 12:19 6
15. Padáň 8 2 0 6 9:16 6
16. Hubice 8 1 1 6 11:23 4
III. trieda dospelí – 8. kolo – 26.-27. septembra 2009:
Blahová – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 2:4(1:2), g.: Valentín Ján (4.), Csicsay Lóránt (76.) – Rigó Patrik (30., 55.), Hervay Augustín (12.), Haluska Peter (89.)
Trnávka „B“ – Bodíky 0:9(0:5), g.: Zsigrai Ladislav (18., 27., 58., 76.), Csiba Jozef (25., 40.), Hodossi Krisztián (23.), Kozmér Mário (65.), Szamaránszky Ján (78.)
Mierovo – Sap 5:2(3:1), g.: Rigó Attila (30., 36.), Rigó Ľudovít (45.), Soós Csaba (vlastný gól) (53.), Rigó Ladislav (75.) – Brezovszky Ladislav (3.), Dékány Zoltán (83.)
Čakany – Trstená na Ostrove 0:0,
Tabuľka:
1. Trstená n/O 8 5 3 0 15:6 18
2. Čakany 8 5 2 1 24:9 17
3. Bodíky 8 4 2 2 30:12 14
4. ŠTK Šamorín "B" 8 4 1 3 24:15 13
5. Mierovo 8 4 0 4 23:17 12
6. Blahová 8 2 2 4 29:23 8
7. Sap 8 2 1 5 13:22 7
8. Trnávka "B" 8 0 1 7 2:56 1
I. trieda ženy – 6. kolo – 27. septembra 2009:
Malé Dvorníky – FK Zlaté Klasy 0:5(0:3), g.: Gregušová Michaela (15., 40., 50.), Hurtonyová Emese (39.), Rigóová Ildikó (60.)
Rohovce – Dolný Štál 0:3(0:2), g.: Bugárová Anna (2.), Bereczkyová Tímea (32.), Baráthová Anikó (57.)
Tôň malo voľno
Tabuľka:
1. Dolný Štál 5 5 0 0 17:6 15
2. FK Zlaté Klasy 5 3 1 1 14:5 10
3. Rohovce 5 2 1 2 14:14 7
4. Malé Dvorníky 5 1 0 4 11:17 3
5. Tôň 4 0 0 4 3:17 0
I. trieda dorast – 8. kolo – 26.-27. septembra 2009:
Okoč-Sokolec – Trhová Hradská 2:1(2:1), g.: László Jenő (5.), Bajcsi András (38.) – Androvics András (30.)
Lehnice – Vydrany 1:6(0:3), g.: Józan György (75.) – Rigó Erik (30., 50., 65.), Rigó Peter (26., 40.), Zöld Peter (75.)
Jahodná – Ohrady 2:3(1:2), g.: Radványi Mikuláš (28.), Csóka Bálint (66.) – Orbán Róbert (41., 65.), Kontár Norbert (32.)
Baka – Dolný Štál 1:2(0:1), g.: Fenes Ľudovít (56.) – Balogh Tamás (30.), Bíró Dávid (62.)
ŠTK 1914 Šamorín „B“ – FK ŠG 2007 Dunajská Streda 1:9(1:5), g.: Szabó Branislav (18.) – Matejka Imrich (71., 73., 79.), Zvoncsár Patrik (36., 40.), Nagy Mátyás (12.), Kozma Gábor (16.), Vajda Balázs (32.), Ružička Pavol (47.)
Holice na Ostrove – FK Zlaté Klasy 1:6(0:5), g.: Mészáros Andrej (52.) – Lengyel Gábor (9., 27., 38.), Cséfalvay Matej (14.), Kovács Peter (44.), Zsigmond Attila (75.)
Čenkovce – Čilizská Radvaň 0:1(0:0), g.: Szivanyó Ádám (62.)
Janíky malo voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
Tabuľka:
1. Vydrany 8 6 1 1 39:9 19
2. ŠG 2007 D.S. 7 6 1 0 35:5 19
3. Ohrady 8 6 1 1 34:8 19
4. Lehnice 8 5 0 3 16:16 15
5. Baka 8 4 1 3 20:12 13
6. Jahodná 8 4 1 3 17:17 13
7. Čilizská Radvaň 7 4 1 2 13:13 13
8. ŠTK Šamorín "B" 7 3 1 3 22:18 10
9. Čenkovce 7 3 1 3 10:7 10
10. Okoč-Sokolec 7 3 1 3 10:23 10
11. Trhová Hradská 8 3 0 5 15:26 9
12. FK Zlaté Klasy 7 2 1 4 16:13 7
13. Dolný Štál 8 2 0 6 9:33 6
14. Holice n/O 7 0 0 7 4:31 0
15. Janíky 7 0 0 7 5:34 0
II. trieda dorast – 8. kolo – 26.-27. septembra 2009:
Rohovce – FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ 1:10(1:3), g.: Danko Dominik (28.) – Csepregi Ádám (14., 17.), Derzsi Zsolt (36., 48.), Kékesi Attila (59.), Urblik Szabolcs (69.), Matejka Imrich (78.), Zvoncsár Patrik (81.), Molnár Erik (84.), Kürthi Attila (87.)
Horná Potôň – Mad 2:1(0:0), g.: Csóka Róbert (49., 74.) – Márik Balázs (77.)
Kostolné Kračany „B“ – Pataš 6:1(4:1), g.: Pecsuk Zoltán (10., 35., 72., 82.), Érsek Márk (25.), Füle Alex (41.) – László Marián (31.)
DAC 1904 Dunajská Streda „C“ – Ňárad 12:0(6:0), g.: Németh Ľudovít (5., 20., 31., 37., 63.), Sánka Gabriel (55., 75., 77.), Görözdi András (1., 49.), Kováts Bence (16.), Varga Erik (58.)
Tabuľka:
1. DAC 1904 "C" 8 7 1 0 44:7 22
2. Kost. Kračany "B" 8 7 1 0 29:9 22
3. ŠG 2007 D.S. "B" 8 5 0 3 52:10 15
4. Mad 8 3 1 4 19:27 10
5. Horná Potôň 8 3 0 5 13:31 9
6. Pataš 8 2 0 6 16:32 6
7. Rohovce 8 2 0 6 12:43 6
8. Ňárad 8 1 1 6 8:34 4
I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 7. kolo – 22.-23. septembra 2009:
ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Trnávka 20:0(8:0), g.: Mertan Mário (3., 5., 24., 40., 41., 58., 62.), Mikuš Rajmund (8., 13., 33., 46., 59.), Csiba Tomáš (17., 32., 43., 45.), Szabó Martin (37.), Čutora Jakub (38.), Csölle Roland (53.), Mikuš Kristián (67.)
Roma Zlaté Klasy – Holice na Ostrove 3:0 k.- za nenastúpenie na stretnutie
Veľká Paka – Rohovce 0:1(0:0), g.: Halász Gábor
Veľké Blahovo – Nový Život 4:3(1:2), g.: Rigó Milan (16., 39., 61.), Szolgay Attila (64.) – Németh Adrián (12.), Kopin Vincent (25.), Tóth László (60.)
Lehnice – FK Zlaté Klasy 1:1(1:1), g.: Zátrok Erik (33.) – Keszőcze Márk (7.)
Horný Bar – Čenkovce 0:4(0:2), g.: Nagy Mikuláš (5., 29., 60.), Kopin Árpád (48.)
Orechová Potôň malo voľno
Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže
I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 8. kolo – 25.-30. septembra 2009:
Trnávka – Čenkovce 0:10(0:5), g.: Kopin Árpád (6., 39.), Kevesda Kevin (57., 62.), Stim Dávid (4.), Nagy Ádám (11.), Nagy Mikuláš (26.), Rigó Rudolf (31.), Mikóczi Dávid (65.), Tankó František (68.)
FK Zlaté Klasy – Horný Bar 12:0(1:0), g.: Keszőcze Márk (5., 39., 49., 54.), Cséfalvay Kristóf (48., 51., 68.), Keszőcze Félix (36., 66.), Grello Zoltán (56., 57.), Lamos Bálint (45.)
Nový Život – Lehnice 5:2(2:1), g.: Németh Adrián (49., 59., 61.), Tóth Ladislav (19., 23.) – Gašparík Libor (26.), Gašparík Tibor (52.)
Rohovce – Veľké Blahovo 1:10(0:6), g.: Halász Gábor (64.) – Rigó Milan (2., 11., 15., 24., 33., 44.), Csiba Patrik (29., 65.), Németh Jozef (40.), Szolgay Attila (64.)
Orechová Potôň – Veľká Paka 2:0(1:0), g.: Végh Daniel (7.), Stojka Ján (51.)
ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Roma Zlaté Klasy 1:2(1:2), g.: Rigó László (6.) – Rigó Tibor (3., 11.)
Holice na Ostrove malo voľno
Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže
Tabuľka:
1. Roma Zlaté Klasy 8 7 0 1 49:8 21
2. ŠTK Šamorín "B" 8 6 1 1 49:6 19
3. Veľké Blahovo 8 6 1 1 48:11 19
4. FK Zlaté Klasy 7 5 2 0 36:7 17
5. Lehnice 7 4 2 1 37:8 14
6. Nový Život 7 3 1 3 34:20 10
7. Rohovce 7 3 0 4 32:26 9
8. Čenkovce 7 3 0 4 20:14 9
9. Holice n/O 7 3 0 4 11:46 9
10. Orechová Potôň 7 2 1 4 12:23 7
11. Veľká Paka 8 1 0 7 7:33 3
12. Horný Bar 7 1 0 6 11:49 3
13. Trnávka 8 0 0 8 4:99 0
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 6. kolo – 18. septembra 2009:
Baka – Medveďov 3:0 k.- spôsobenie predčasného ukončenia stretnutia
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 7. kolo – 23. septembra 2009:
Veľké Dvorníky – Topoľníky 1:4(0:3), g.: Neumahr Nikolas (42.) – Csölle Roland (12., 23., 43.), Vangel René (3.)
Okoč-Sokolec – Veľký Meder 9:0(2:0), g.: Lukovics Tamás (28., 42., 51., 60., 68.), Károlyi Róbert (37., 49., 65.), Bajcsi Norbert (6.)
Kostolné Kračany – Ižop 1:4(1:3), g.: Nagy Mihály (14.) – Németh Roland (9., 26., 54.), Fonyó Gábor (24.)
Medveďov – Gabčíkovo 0:4(0:2), g.: Bodó Róbert (25., 66.), Patasi János (20.), Derzsi Ádám (65.)
Trhová Hradská – Baka 0:1(0:1), g.: Nagy Árpád (30.)
Malé Dvorníky – Vrakúň 7:1(4:0), g.: Rigler Štefan (6., 24., 47.), Sütő Andreas (11., 34., 61.), Bíró Viktor (56.) – Rákóczi János (61.)
Baloň malo voľno
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 8. kolo – 25.-30. septembra 2009:
Topoľníky – Vrakúň 11:0(5:0), g.: Csölle Roland (28., 45., 48., 60.), Vangel René (14., 30.), Ágh Július (46., 55.), Bognár Zsolt (15.), Kálmán Gergely (20.), Nagy Richard (40.)
Baka – Malé Dvorníky 1:0(0:0), g.: Nagy Tomáš (68.)
Gabčíkovo – Trhová Hradská 3:0(0:0), g.: Világi Tamás (43., 54.), Patasi János (62.)
Baloň – Medveďov 4:0(1:0), g.: Paksi Vidor (11., 60.), Peőcz Zoltán (39.), Bartalos Attila (52.)
Veľký Meder – Kostolné Kračany 5:1(4:0), g.: Szabó Tibor (14., 26., 28., 64.), Németh János (33.) – Pőthe Dominik (66.)
Veľké Dvorníky – Okoč-Sokolec 0:8(0:2), g.: Lukovics Tamás (54., 55., 66.), Kelemen Csaba (68., 69.), Igari Szabolcs (21.), Vörös Krisztián (30.), Molnár Ádám (52.)
Ižop malo voľno
Tabuľka:
1. Topoľníky 8 7 0 1 49:7 21
2. Okoč-Sokolec 8 6 1 1 37:13 19
3. Baka 7 6 0 1 25:9 18
4. Gabčíkovo 7 5 2 0 26:6 17
5. Malé Dvorníky 7 5 0 2 47:5 15
6. Baloň 7 4 1 2 22:10 13
7. Vrakúň 7 3 0 4 13:30 9
8. Ižop 7 2 1 4 13:19 7
9. Trhová Hradská 7 2 0 5 15:11 6
10. Veľký Meder 8 2 0 6 14:38 6
11. Veľké Dvorníky 8 1 2 5 11:30 5
12. Kostolné Kračany 8 1 1 6 6:39 4
13. Medveďov 7 0 0 7 1:62 0