Choď na obsah Choď na menu
 


7. kolo

20. 9. 2009

I. trieda dospelí – 7. kolo – 19.-20. septembra 2009:

Čenkovce – Okoč-Sokolec 2:4(0:2), g.: Kiss Vojtech (47.), Illés Attila (68.) – Herczeg Miklós (52., 68.), Dohorák Erich (3.), Köles Ján (26.)

Baloň – Holice na Ostrove 3:0(1:0), g.: Horváth Ladislav (1.), Farkas Ladislav (68.), Csicsay Alexander (77.)

Kostolné Kračany – Rohovce 1:1(0:1), g.: Polák Zsolt (67.) – Majthényi Zsolt (25.)

Baka – Kráľovičove Kračany 1:2(0:1), g.: Csomor Juraj (90.) – Lelkes Tamás (23.), Hervay Ladislav (76.)

Janíky – Trnávka 2:1(1:1), g.: Mórocz Patrik (16.), Filkász Balázs (90.) – Csölle Jozef (49.)

Blatná na Ostrove – Jahodná 1:3(1:1), g.: Lelkes Ladislav (20.) – Tászli Zoltán (9.), Laboda Imrich (63.), Bugár Zoltán (65.)

Štvrtok na Ostrove – Lehnice 1:1(1:0), g.: Kadlečík Juraj (14.) – Fedor Ivan (60.)

Vydrany – Veľké Blahovo 6:0(1:0), g.: Szabó Tibor (7., 74., 82.), Hodosi Viliam (53.), Badala Pavol (67.), Zöld Adrián (86.)

 

II. trieda dospelí – 7. kolo – 19.-20. septembra 2009:

Nový Život „B“ – Lúč na Ostrove 2:1(1:0), g: Lelkes Tibor (17., 75.) – Štuller Martin (72.)

Čilizská Radvaň – Michal na Ostrove 1:2(1:2), g.: Belovič Ján (33.) – Puha František (8.), Czucz Richard (42.)

Ižop – Veľké Dvorníky 6:1(1:0), g.: Ledeczky Imrich (57., 61., 67., 78.), Pajor Karol (12.), Kocsis Roland (82.) – Cserge Jozef (63.)

Horný Bar – Povoda 2:0(2:0), g.: Csölley Ladislav (5.), Csémy Balázs (12.)

Padáň – Horná Potôň 5:2(1:0), g.: Kosár Szabolcs (56., 61.), Szabó Tibor (vlastný gól) (7.), Bódis Tibor (50.), Vörös Július (70.) – Török Zsolt (62.), Horváth Erik (75.)

Dolný Štál – Ňárad 1:0(1:0), g.: Lelkes Ľudovít (26.)

HubicePotônske Lúky 1:2(1:1), g.: Štrba Michal (44.) – Wimmer Peter (34.), Ambrus Jozef (59.)

Malé Dvorníky – Veľká Paka 5:4(3:2), g.: Bazsó Krisztián (22., 49.), Képesi Alexander (2.), Bereck Roland (28.), Šindler Juraj (65.) – Santai Milan (18., 72., 82.), Hluško Michal (1.)

 

III. trieda dospelí – 7. kolo – 19.-20. septembra 2009:

Trstená na Ostrove – Blahová 1:1(1:1), g.: Cséfalvay Balázs (36.) – Kuczman Alfréd (2.)

Čakany – Sap 2:0(0:0), g.: Sáha Ľudovít (52.), Krosstata Peter Samuel (65.)

Mierovo – Bodíky 2:3(1:3), g.: Rigó Ľudovít (20., 60.) – Csiba Jozef (27., 32.), Hodossi Krisztián (3.)

Trnávka „B“ – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 0:8(0:4), g.: Haluska Peter (8., 17.), Sárkány Michal (61., 89.), Nagy Róbert (4.), Fürdős Ladislav (40.), Rigó Patrik (70.), Fráz Jozef (90.)

 

I. trieda ženy – 5. kolo – 20. septembra 2009:

Dolný Štál – Malé Dvorníky 4:2(2:0), g.: Baráthová Anikó (69., 80.), Bugárová Anna (10.), Lászlóová Andrea (12.) – Nagyová Viktória (45.), Vangelová Brigita (79.)

Rohovce – Tôň 6:1(1:0), g.: Gažová Andrea (11., 57., 67., 72.), Csánóová Agneša (73., 77.) – Salmaová Alexandra (59.)

FK Zlaté Klasy malo voľno

I. trieda ženy – dohrávka 4. kola – 15. septembra 2009:

FK Zlaté Klasy – Rohovce 1:1(1:0), g.: Danisová Brigita (4.) – Gažová Andrea (53.)

 

I. trieda dorast – 7. kolo – 19.-20. septembra 2009:

Čenkovce – Okoč-Sokolec 1:1(1:0),

Čilizská Radvaň – Holice na Ostrove 4:1(1:0),

FK Zlaté Klasy – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 4:1(1:1),

Janíky – Baka 1:2(0:1),

Dolný Štál – Jahodná 1:3(1:3),

Ohrady – Lehnice 4:0(0:0),

Vydrany – Trhová Hradská 5:0(0:0),

FK ŠG 2007 malo voľno

Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

I. trieda dorast – dohrávka 6. kola – 15. septembra 2009:

Baka – FK ŠG 2007 Dunajská Streda 0:0,

 

II. trieda dorast – 7. kolo – 19.-20. septembra 2009:

Ňárad – Rohovce 2:4(2:1),

DAC 1904 Dunajská Streda „C“ – Pataš 8:2(3:0),

Kostolné Kračany „B“ – Mad 3:1(0:0),

Horná Potôň – FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ 0:12(0:6),

II. trieda dorast – 6. kolo – 12. septembra 2009:

FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Kostolné Kračany „B“ 0:3 k.- nepripravenie ihriska podľa PF

 

I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 6. kolo – 18.-19. septembra 2009:

Trnávka – Horný Bar 2:11(1:4),

Čenkovce – Lehnice 0:2(0:1),

FK Zlaté Klasy – Veľké Blahovo 3:2(0:1),

Nový Život – Veľká Paka 3:0(2:0),

Orechová Potôň – Roma Zlaté Klasy 0:6(0:3),

Holice na Ostrove – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 0:10(0:5),

Rohovce malo voľno

Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

I. trieda starší žiaci skupina „A“ – dohrávka 3. kola – 16. septembra 2009:

FK Zlaté Klasy – Šamorín „B“ 1:1(0:0), 

 

I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 6. kolo – 18.-19. septembra 2009:

Topoľníky – Malé Dvorníky 2:1(2:1),

Vrakúň – Trhová Hradská 0:3(0:0),

Baka – Medveďov nedohrané, hostia nastúpili na stretnutie siedmimi hráčmi, v 22. minúte za stavu 3:0 sa zranil jeden z nich a rozhodca po čakacej dobe ukončil stretnutie

Baloň – Kostolné Kračany 6:0(0:0),

IžopOkoč-Sokolec 0:3(0:2),

Veľký Meder – Veľké Dvorníky 1:3(1:1),

Gabčíkovo malo voľno