Choď na obsah Choď na menu
 


14. kolo

8. 11. 2009

I. trieda dospelí – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:

Okoč-Sokolec – Trnávka 4:0(1:0), g.: Dohorák Erik (50., 57.), Tászli Dávid (27.), Raffay Andrej (73.)

Kráľovičove Kračany – Jahodná 4:1(1:1), g.: Hromada Alexander (32., 73.), Hervay Csaba (71.), Lelkes Štefan (89.) – Bugár Zoltán (36.)

Rohovce – Lehnice 0:2(0:1), g.: Fedor Ivan (43.), Novotný Juraj (75.)

Holice na Ostrove – Veľké Blahovo 1:1(1:1), g.: Simon Olivér (24.) – Novák Attila (43.)

Čenkovce – Vydrany 1:2(1:2), g.: Mózes Juraj (43.) – Rácz Attila (14.), Szabó Tibor (45.)

Baloň – Štvrtok na Ostrove 3:4(1:2), g.: Horváth Ladislav (53., 63.), Csicsay Alexander (16.) – Hromada Ladislav (43., 68.), Sobolič Tomáš (25.), Vihnalík Tomáš (79.)

Kostolné Kračany – Blatná na Ostrove 1:0(1:0), g.: Tatai Juraj (7.)

Baka – Janíky 1:0(1:0), g.: Csomor Juraj (10.)

Tabuľka:

1. Lehnice 13 12 1 0 34 :  9 37 19
2. Rohovce 14 9 3 2 35 : 16 30 6
3. Holice n/O 14 8 2 4 26 : 22 26 5
4. Okoč-Sokolec 13 8 1 4 34 : 23 25 7
5. Štvrtok n/O 14 7 3 4 25 : 21 24 3
6. Kráľovičove Kračany 14 6 5 3 21 : 14 23 -1
7. Kostolné Kračany 14 7 1 6 31 : 23 22 -5
8. Baloň 14 6 1 7 37 : 37 19 -8
9. Čenkovce 14 6 0 8 27 : 24 18 -9
10. Janíky 14 4 3 7 20 : 25 15 -6
11. Vydrany 14 4 3 7 18 : 31 15 -3
12. Trnávka 14 4 2 8 22 : 31 14 2
13. Baka 14 4 2 8 13 : 29 14 -13
14. Jahodná 14 3 3 8 19 : 33 12 -3
15. Veľké Blahovo 14 3 3 8 16 : 34 12 -9
16. Blatná n/O 14 3 1 10 28 : 34 10 -2

II. trieda dospelí – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:

Lúč na Ostrove – Horná Potôň 2:1(1:1), g.: Mészáros Ladislav (20.), Baranovics Tivadar (80.) – Horváth Erik (25.)

Povoda – Ňárad 0:4(0:4), g.: Johancsik Gabriel (10., 34.), Nagy András (17.), Csölle Norbert (20.)

Veľké Dvorníky – Potônske Lúky 1:2(0:1), g.: Bögi Eugen (89.) – Bögi Eugen (vlastný gól) (44.), Tóth Barnabás (86.)

Michal na Ostrove – Veľká Paka 1:0(1:0), g.: Papko Jevgenij (72.)

Nový Život „B“ – Malé Dvorníky 1:3(1:0), g.: Németh Peter (30.) – László Mikuláš (47.), Pustay Andrej (54.), Šindler Juraj (70.)

Čilizská Radvaň – Hubice 4:4(3:2), g.: Csicsó Ján (3., 21., 67.), Horváth Jozef (31.) – Lengyel Ladislav (9., 60.), Pittner Branislav (40.), Štrba Roman (52.)

Ižop – Dolný Štál 3:1(2:0), g.: Pajor Karol (7.), Ledeczky Imrich (18.), Vörös Gabriel (54.) – Takács Peter (70.)

Horný Bar – Padáň 6:0(3:0), g.: Halász Tibor (10., 71.), Csémy Balázs (23., 63.), Almási Tibor (5.), Csölley Ladislav (52.)

Tabuľka:

1. Potônske Lúky   14      13      0        1       34:17           39

2. Ižop                    14      10      2        2       54:28           32

3. Malé Dvorníky    14      9       2        3       41:26           29

4. Michal n/O          14      9       1        4       29:18           28

5. Horný Bar           14      7       2        5       29:31           23

6. Dolný Štál           13      7       1        5       27:21           22

7. Čilizská Radvaň  14      5       6        3       26:23           21

8. Veľká Paka         14      6       2        6       33:25           20

9. Ňárad                  14      6       1        7       28:24           19

10. Nový Život „B“  14      4       3        7       38:36           15

11. Lúč n/O             14      4       2        8       19:26           14

12. Hubice               14      4       2        8       23:36           14

13. Veľké Dvorníky 13      2       6        5       20:28           12

14. Povoda              14      3       3        8       22:38           12

15. Horná Potôň      14      2       2        10      21:42           8

16. Padáň                 14      2       1        11      13:38           7

 

III. trieda dospelí – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:

Blahová – Trstená na Ostrove 0:1(0:0), g.: Lehoczky Richard (80.)

Sap – Čakany 1:2(0:2), g.: Dömötör Vojtech (62.) – Vörös Tibor (vlastný gól) (18.), Ečery Andrej (22.)

Bodíky – Mierovo 5:2(1:1), g.: Ravasz František (3., 47.), Zsigray Ladislav (62.), Darnai Tamás (67.), Csiba Jozef (82.) – Rigó Attila (37.), Rigó Ľudovít (50.)

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Trnávka „B“ 7:2(3:1), g.: Haluska Peter (26., 39.), Nagy Róbert (45., 88.), Rabay Alexander (47., 83.), Urhoffer Dávid (54.) – Szalay Alexander (19.), Fekete Adrián (49.)

Tabuľka:

1. Čakany                  14      10      2        2       41:15           32

2. Bodíky                  14      9       2        3       49:22           29

3. Trstená n/O          13      8       4        1       21:10           28

4. ŠTK Šamorín „B“ 14      7       1        6       37:24           22

5. Mierovo                 14      7       0        7       38:31           21

6. Sap                       14      4       2        8       31:36           14

7. Blahová                14      3       2        9       38:40           11

8. Trnávka „B“           13      0       1        12      8:85            1

 

I. trieda dorast – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:

Baka – Okoč-Sokolec 5:1(1:0), g.: Mészáros István (5.), Fenes Ľudovít (55.), Csicsay Ladislav (65.), Bódis Gergely (67.), Kovács Tamás (73.) – Kállay Róbert (80.)

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Lehnice 2:3(2:2), g.: Molnár Tamás (2.), Csáder Dávid (40.) – Németh Gábor (20.), Buga Richard (28.), Kiss Jozef (85.)

Holice na Ostrove – Trhová Hradská 0:8(0:3), g.: Takács Ladislav (40., 54., 80.), Matus László (7.), Kozma Bálint (30.), Molnár Milan (60.), Hozák Zoltán (61.), Horváth Alexander (70.)

Čenkovce – Vydrany 2:4(1:1), g.: Horváth Patrik (43.), Varga Ladislav (53.) – Fehér Juraj (58., 75., 85.), Zöld Peter (20.)

Čilizská Radvaň – Ohrady 0:3(0:2), g.: Nagy Gábor (vlastný gól) (10.), Bugár Róbert (36.), Gaál Dávid (59.)

Zápasy FK Zlaté Klasy – Dolný Štál a ŠG 2007 Dunajská Streda – Janíky sa nehrali pre nespôsobilý terén

Jahodná malo voľno

Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. ŠG 2007 D.S.12      11      1        0       77:6             34

2. Vydrany          13      11      1        1       76:16           34

3. Ohrady           13      11      1        1       56:10           34

4. Lehnice          13      8       0        5       29:32           24

5. Jahodná         13      7       1        5       31:31           22

6. Trh. Hradská   13      7       0        6       37:30           21

7. FK Zl. Klasy    12      6       1        5       35:20           19

8. Baka                14      6       1        7       30:28          19

9. Čil. Radvaň     13      5       3        5       22:28           18

10. Šamorín „B“  13      4       2        7       33:34           14

11. Dolný Štál     12      4       2        6       16:37           14

12. Čenkovce     13      4       1        8       21:24           13

13. Okoč-Sok.     13      3       2        8       16:58           11

14. Holice n/O     13      1       0        11      9:78            3

15. Janíky             12      0       0        12      7:63            0

 

II. trieda dorast – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:

Pataš – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 1:1(1:1), g.: László András (11.) – Domonkos Béla (13.)

Mad – Kostolné Kračany „B“ 4:1(3:0), g.: Tóth Karol (23., 40.), Tóth Milan (45., 75.) – Erdős Péter (55.)

Zápasy Rohovce – Ňárad a ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Horná Potôň sa nehrali pre nespôsobilý terén

Tabuľka:

1. DAC 1904 D.S. „C“   14    11   2    1       80:10           35

2. ŠG 2007 D.S. „B“      13    10   0    3       75:10           30

3. Kostolné Kračany „B“14     8    3     3       34:21           27

4. Mad                           14      6     2     6       34:45           20

5. Horná Potôň               13     5    1    7       21:40           16

6. Pataš                          14     4     2    8       31:44           14

7. Rohovce                    13      3     1    9       22:81           10

8. Ňárad                         13      1     1   11      9:55            4

 

I. trieda starší žiaci skupina „B“ – dohrávka 12. kolo – 7. novembra 2009:

Baloň – Baka 1:3(0:1), g.: Peőcz Zoltán (68.) – Nagy Arpád (35.), Nagy Tomáš (43.), Matus Tibor (66.)

Tabuľka:

1. Topoľníky           12      11      0        1       67:10           33

2. Malé Dvorníky    12      9       1        2       67:10           28

3. Okoč-Sokolec    12      9       1        2       60:19           28

4. Baka                    12      8       1        3       33:16           25

5. Gabčíkovo          12      7       2        5       34:16           23

6. Baloň                   12      5       1        6       32:25           16

7. Trhová Hradská  12      5       0        7       28:23           15

8. Veľký Meder        12      4       1        7       21:45           13

9. Veľké Dvorníky    12      3       3        6       29:41           12

10. Vrakúň                12      4       0        8       20:43           12

11. Ižop                    12      3       2        7       19:31           11

12. Kost. Kračany    12      2       2        8       10:54           8

13. Medveďov          12      1       0        11      5:92            3