14. kolo
I. trieda dospelí – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:
Okoč-Sokolec – Trnávka 4:0(1:0), g.: Dohorák Erik (50., 57.), Tászli Dávid (27.), Raffay Andrej (73.)
Kráľovičove Kračany – Jahodná 4:1(1:1), g.: Hromada Alexander (32., 73.), Hervay Csaba (71.), Lelkes Štefan (89.) – Bugár Zoltán (36.)
Rohovce – Lehnice 0:2(0:1), g.: Fedor Ivan (43.), Novotný Juraj (75.)
Holice na Ostrove – Veľké Blahovo 1:1(1:1), g.: Simon Olivér (24.) – Novák Attila (43.)
Čenkovce – Vydrany 1:2(1:2), g.: Mózes Juraj (43.) – Rácz Attila (14.), Szabó Tibor (45.)
Baloň – Štvrtok na Ostrove 3:4(1:2), g.: Horváth Ladislav (53., 63.), Csicsay Alexander (16.) – Hromada Ladislav (43., 68.), Sobolič Tomáš (25.), Vihnalík Tomáš (79.)
Kostolné Kračany – Blatná na Ostrove 1:0(1:0), g.: Tatai Juraj (7.)
Baka – Janíky 1:0(1:0), g.: Csomor Juraj (10.)
Tabuľka:
1. | Lehnice | 13 | 12 | 1 | 0 | 34 | : 9 | 37 | 19 |
2. | Rohovce | 14 | 9 | 3 | 2 | 35 | : 16 | 30 | 6 |
3. | Holice n/O | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 | : 22 | 26 | 5 |
4. | Okoč-Sokolec | 13 | 8 | 1 | 4 | 34 | : 23 | 25 | 7 |
5. | Štvrtok n/O | 14 | 7 | 3 | 4 | 25 | : 21 | 24 | 3 |
6. | Kráľovičove Kračany | 14 | 6 | 5 | 3 | 21 | : 14 | 23 | -1 |
7. | Kostolné Kračany | 14 | 7 | 1 | 6 | 31 | : 23 | 22 | -5 |
8. | Baloň | 14 | 6 | 1 | 7 | 37 | : 37 | 19 | -8 |
9. | Čenkovce | 14 | 6 | 0 | 8 | 27 | : 24 | 18 | -9 |
10. | Janíky | 14 | 4 | 3 | 7 | 20 | : 25 | 15 | -6 |
11. | Vydrany | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | : 31 | 15 | -3 |
12. | Trnávka | 14 | 4 | 2 | 8 | 22 | : 31 | 14 | 2 |
13. | Baka | 14 | 4 | 2 | 8 | 13 | : 29 | 14 | -13 |
14. | Jahodná | 14 | 3 | 3 | 8 | 19 | : 33 | 12 | -3 |
15. | Veľké Blahovo | 14 | 3 | 3 | 8 | 16 | : 34 | 12 | -9 |
16. | Blatná n/O | 14 | 3 | 1 | 10 | 28 | : 34 | 10 | -2 |
II. trieda dospelí – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:
Lúč na Ostrove – Horná Potôň 2:1(1:1), g.: Mészáros Ladislav (20.), Baranovics Tivadar (80.) – Horváth Erik (25.)
Povoda – Ňárad 0:4(0:4), g.: Johancsik Gabriel (10., 34.), Nagy András (17.), Csölle Norbert (20.)
Veľké Dvorníky – Potônske Lúky 1:2(0:1), g.: Bögi Eugen (89.) – Bögi Eugen (vlastný gól) (44.), Tóth Barnabás (86.)
Michal na Ostrove – Veľká Paka 1:0(1:0), g.: Papko Jevgenij (72.)
Nový Život „B“ – Malé Dvorníky 1:3(1:0), g.: Németh Peter (30.) – László Mikuláš (47.), Pustay Andrej (54.), Šindler Juraj (70.)
Čilizská Radvaň – Hubice 4:4(3:2), g.: Csicsó Ján (3., 21., 67.), Horváth Jozef (31.) – Lengyel Ladislav (9., 60.), Pittner Branislav (40.), Štrba Roman (52.)
Ižop – Dolný Štál 3:1(2:0), g.: Pajor Karol (7.), Ledeczky Imrich (18.), Vörös Gabriel (54.) – Takács Peter (70.)
Horný Bar – Padáň 6:0(3:0), g.: Halász Tibor (10., 71.), Csémy Balázs (23., 63.), Almási Tibor (5.), Csölley Ladislav (52.)
Tabuľka:
1. Potônske Lúky 14 13 0 1 34:17 39
2. Ižop 14 10 2 2 54:28 32
3. Malé Dvorníky 14 9 2 3 41:26 29
4. Michal n/O 14 9 1 4 29:18 28
5. Horný Bar 14 7 2 5 29:31 23
6. Dolný Štál 13 7 1 5 27:21 22
7. Čilizská Radvaň 14 5 6 3 26:23 21
8. Veľká Paka 14 6 2 6 33:25 20
9. Ňárad 14 6 1 7 28:24 19
10. Nový Život „B“ 14 4 3 7 38:36 15
11. Lúč n/O 14 4 2 8 19:26 14
12. Hubice 14 4 2 8 23:36 14
13. Veľké Dvorníky 13 2 6 5 20:28 12
14. Povoda 14 3 3 8 22:38 12
15. Horná Potôň 14 2 2 10 21:42 8
16. Padáň 14 2 1 11 13:38 7
III. trieda dospelí – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:
Blahová – Trstená na Ostrove 0:1(0:0), g.: Lehoczky Richard (80.)
Sap – Čakany 1:2(0:2), g.: Dömötör Vojtech (62.) – Vörös Tibor (vlastný gól) (18.), Ečery Andrej (22.)
Bodíky – Mierovo 5:2(1:1), g.: Ravasz František (3., 47.), Zsigray Ladislav (62.), Darnai Tamás (67.), Csiba Jozef (82.) – Rigó Attila (37.), Rigó Ľudovít (50.)
ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Trnávka „B“ 7:2(3:1), g.: Haluska Peter (26., 39.), Nagy Róbert (45., 88.), Rabay Alexander (47., 83.), Urhoffer Dávid (54.) – Szalay Alexander (19.), Fekete Adrián (49.)
Tabuľka:
1. Čakany 14 10 2 2 41:15 32
2. Bodíky 14 9 2 3 49:22 29
3. Trstená n/O 13 8 4 1 21:10 28
4. ŠTK Šamorín „B“ 14 7 1 6 37:24 22
5. Mierovo 14 7 0 7 38:31 21
6. Sap 14 4 2 8 31:36 14
7. Blahová 14 3 2 9 38:40 11
8. Trnávka „B“ 13 0 1 12 8:85 1
I. trieda dorast – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:
Baka – Okoč-Sokolec 5:1(1:0), g.: Mészáros István (5.), Fenes Ľudovít (55.), Csicsay Ladislav (65.), Bódis Gergely (67.), Kovács Tamás (73.) – Kállay Róbert (80.)
ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Lehnice 2:3(2:2), g.: Molnár Tamás (2.), Csáder Dávid (40.) – Németh Gábor (20.), Buga Richard (28.), Kiss Jozef (85.)
Holice na Ostrove – Trhová Hradská 0:8(0:3), g.: Takács Ladislav (40., 54., 80.), Matus László (7.), Kozma Bálint (30.), Molnár Milan (60.), Hozák Zoltán (61.), Horváth Alexander (70.)
Čenkovce – Vydrany 2:4(1:1), g.: Horváth Patrik (43.), Varga Ladislav (53.) – Fehér Juraj (58., 75., 85.), Zöld Peter (20.)
Čilizská Radvaň – Ohrady 0:3(0:2), g.: Nagy Gábor (vlastný gól) (10.), Bugár Róbert (36.), Gaál Dávid (59.)
Zápasy FK Zlaté Klasy – Dolný Štál a ŠG 2007 Dunajská Streda – Janíky sa nehrali pre nespôsobilý terén
Jahodná malo voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
Tabuľka:
1. ŠG 2007 D.S.12 11 1 0 77:6 34
2. Vydrany 13 11 1 1 76:16 34
3. Ohrady 13 11 1 1 56:10 34
4. Lehnice 13 8 0 5 29:32 24
5. Jahodná 13 7 1 5 31:31 22
6. Trh. Hradská 13 7 0 6 37:30 21
7. FK Zl. Klasy 12 6 1 5 35:20 19
8. Baka 14 6 1 7 30:28 19
9. Čil. Radvaň 13 5 3 5 22:28 18
10. Šamorín „B“ 13 4 2 7 33:34 14
11. Dolný Štál 12 4 2 6 16:37 14
12. Čenkovce 13 4 1 8 21:24 13
13. Okoč-Sok. 13 3 2 8 16:58 11
14. Holice n/O 13 1 0 11 9:78 3
15. Janíky 12 0 0 12 7:63 0
II. trieda dorast – 14. kolo – 7.-8. novembra 2009:
Pataš – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 1:1(1:1), g.: László András (11.) – Domonkos Béla (13.)
Mad – Kostolné Kračany „B“ 4:1(3:0), g.: Tóth Karol (23., 40.), Tóth Milan (45., 75.) – Erdős Péter (55.)
Zápasy Rohovce – Ňárad a ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Horná Potôň sa nehrali pre nespôsobilý terén
Tabuľka:
1. DAC 1904 D.S. „C“ 14 11 2 1 80:10 35
2. ŠG 2007 D.S. „B“ 13 10 0 3 75:10 30
3. Kostolné Kračany „B“14 8 3 3 34:21 27
4. Mad 14 6 2 6 34:45 20
5. Horná Potôň 13 5 1 7 21:40 16
6. Pataš 14 4 2 8 31:44 14
7. Rohovce 13 3 1 9 22:81 10
8. Ňárad 13 1 1 11 9:55 4
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – dohrávka 12. kolo – 7. novembra 2009:
Baloň – Baka 1:3(0:1), g.: Peőcz Zoltán (68.) – Nagy Arpád (35.), Nagy Tomáš (43.), Matus Tibor (66.)
Tabuľka:
1. Topoľníky 12 11 0 1 67:10 33
2. Malé Dvorníky 12 9 1 2 67:10 28
3. Okoč-Sokolec 12 9 1 2 60:19 28
4. Baka 12 8 1 3 33:16 25
5. Gabčíkovo 12 7 2 5 34:16 23
6. Baloň 12 5 1 6 32:25 16
7. Trhová Hradská 12 5 0 7 28:23 15
8. Veľký Meder 12 4 1 7 21:45 13
9. Veľké Dvorníky 12 3 3 6 29:41 12
10. Vrakúň 12 4 0 8 20:43 12
11. Ižop 12 3 2 7 19:31 11
12. Kost. Kračany 12 2 2 8 10:54 8
13. Medveďov 12 1 0 11 5:92 3