Choď na obsah Choď na menu
 


13. kolo

2. 11. 2009

I. trieda dospelí – 13. kolo – 31. októbra-1. novembra 2009:

BakaOkoč-Sokolec 0:3(0:0), g.: Köles Ján (50.), Tászli Dávid (67.), Kosár Attila (73.)

Janíky – Kostolné Kračany 4:1(3:1), g.: Študent Marek (25.), Csiffári Csaba (vlastný gól) (39.), Nyársik Ján (44.), Balucha Branislav (47.) – Miklós Pavol (30.)

Blatná na Ostrove – Baloň 7:2(3:2), g.: Miklós Imrich (17., 20., 36., 57., 60.), Nagy Adrián (80.), Marcel Zoltán (89.) – Horváth Ladislav (32.), Csicsay Alexander (35.)

Štvrtok na Ostrove – Čenkovce 3:2(1:2), g.: Hromada Ladislav (58., 67.), Valocsay Štefan (21.) – Hudec Mário (2., 13.)

Vydrany – Holice na Ostrove 2:0(0:0), Bors András (58.), Badala Pavol (83.)

Veľké Blahovo – Rohovce 1:6(0:3), g.: Klempa Szilárd (63.) – Ambrus Róbert (38., 40.), Nagy Tomáš (43., 52.), Farkas Juraj (73., 81.)

Lehnice – Kráľovičove Kračany 2:1(2:0), g.: Hacaj Pavol (4.), Novotný Juraj (34.) – Hromada Alexander (88.)

Jahodná – Trnávka 2:2(0:1), g.: Tászli Zoltán (47.), Bugár Zoltán (57.) – Tóth Tomáš (39.), Kulich Marián (52.)

Tabuľka:

1. Lehnice                      12      11      1       0       32:9           34      +16

2. Rohovce                    13      9       3       1       35:14          30      +9

3. Holice n/O                  13      8       1       4       25:21          25      +7

4. Okoč-Sokolec            12      7       1       4       30:23          22      +7

5. Štvrtok n/O                13      6       3       4       21:18          21      0

6. Kráľovičove Kračany  13      5       5       3       17:13          20      -1

7. Kostolné Kračany       13      6       1       6       30:23          19      -5

8. Baloň                         13      6       1       6       34:33          19      -5

9. Čenkovce                   13      6       0       7       26:22          18      -6

10. Janíky                      13      4       3       6       20:24          15      -6

11. Trnávka                    13      4       2       7       22:27          14      +2

12. Jahodná                    13      3       3       7       18:29          12      -3

13. Vydrany                   13      3       3       7       16:30          12      -6

14. Baka                         13      3       2       8       12:29          11      -13

15. Veľké Blahovo         13      3       2       8       15:33          11      -10

16. Blatná n/O                13      3       1       9       28:33          10      -2

 

II. trieda dospelí – 13. kolo – 31. októbra-1. novembra 2009:

Horný Bar – Lúč na Ostrove 2:0(2:0), g.: Halász Tibor (18.), Lelkes Karol (44.)

Padáň – Ižop 2:6(0:4), g.: Csiba Tomáš (47.), Bódis Tomáš (72.) – Ledeczky Imrich (10., 28., 37.), Pajor Karol (34.), Pálffy Gábor (57.), Dinga Balázs (80.)

Dolný Štál – Čilizská Radvaň 2:2(0:0), g.: Takács Peter (61.), Bíró Dávid (69.) – Csicsó Ján (51.), Horváth Jozef (82.)

Hubice – Nový Život „B“ 2:1(2:1), g.: Štrba Roman (8.), Čapkovič Vladimír (15.) – Lelkes Tibor (29.)

Malé Dvorníky – Michal na Ostrove 3:1(1:0), g.: Képesi Alexander (36.), Pustay Andrej (46.), László Mikuláš (49.) – Puha František (72.)

Veľká Paka – Veľké Dvorníky 1:1(1:1), g: Vanek Dominik (7.) – Végh Ján (35.)

Potônske Lúky – Povoda 3:1(1:1), g.: Csánó Daniel (8., 61.), Kevický Peter (49.) – Bartal Erik (11.)

Ňárad – Horná Potôň 3:1(1:1), g.: Johancsik Gabriel (23., 75.), Inczédi Imrich (58.) – Straka Alexander (26.)

Tabuľka:

1. Potônske Lúky           13      12      0       1       32:16          36      +18

2. Ižop                           13      9       2       2       51:27          29      +8

3. Malé Dvorníky           13      8       2       3       38:25          26      +8

4. Michal n/O                 13      8       1       4       28:18          25      +4

5. Dolný Štál                  12      7       1       4       26:18          22      +4

6. Veľká Paka                13      6       2       5       33:24          20      +2

7. Čilizská Radvaň          13      5       5       3       22:19          20      -1

8. Horný Bar                  13      6       2       5       23:31          20      -1

9. Ňárad                         13      5       1       7       24:24          16      -2

10. Nový Život "B"        13      4       3       6       37:33          15      -6

11. Hubice                     13      4       1       8       19:32          13      -5

12. Veľké Dvorníky        12      2       6       4       19:26          12      -6

13. Povoda                    13      3       3       7       22:34          12      -9

14. Lúč n/O                    13      3       2       8       17:25          11      -7

15. Horná Potôň             13      2       2       9       20:40          8       -10

16. Padáň                       13      2       1       10      13:32          7       -14

 

III. trieda dospelí – 13. kolo – 31. októbra-1. novembra 2009:

Trnávka „B“ – Blahová 1:3(1:1), g.: Lengyel Ladislav (42.) – Csicsay Lóránt (32., 68.), Kuczman Alfréd (86.)

Mierovo – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 3:1(1:1), g.: Rigó Zoltán (38.), Rigó Ľudovít (75.), Rigó Attila (88.) – Andrássy Balázs (45.)

Čakany – Bodíky 2:1(1:0), g.: Sáha Ľudovít (39., 68.) – Posvanc Ján (75.)

Trstená na Ostrove – Sap 1:1(1:0), g.: Kovács Štefan (4.) – Dékány Zoltán (50.)

Tabuľka:

1. Čakany                       13      9       2       2       39:14          29      +8

2. Bodíky                       13      8       2       3       44:20          26      +8

3. Trstená n/O                12      7       4       1       20:10          25      +4

4. Mierovo                     13      7       0       6       36:26          21      0

5. ŠTK Šamorín "B"      13      6       1       6       30:22          19      +1

6. Sap                            13      4       2       7       30:34          14      -4

7. Blahová                      13      3       2       8       38:39          11      -7

8. Trnávka "B"               12      0       1       11        6:78          1       -17

 

I. trieda ženy – dohrávky 7. a 8. kola – 31. októbra 2009:

FK Zlaté Klasy – Dolný Štál 1:2(1:1), g.: Gregušová Michaela (8.) – Bugárová Anna (5.), Baráthová Anikó (64.)

Rohovce – Malé Dvorníky 1:1(1:1), g.: Dubická Angela (39.) – Rózsaová Silvia (22.)

Tabuľka:

1. Dolný Štál                  8       8       0       0       27:8           24      +12

2. FK Zlaté Klasy           8       4       2       2       21:8           14      +2

3. Rohovce                    8       2       2       4       16:22          8       -4

4. Tôň                            8       2       1       5         8:24          7       -5

5. Malé Dvorníky           8       1       1       6       14:24          4       -8

 

I. trieda dorast – dohrávka 10. kola – 29. októbra 2009:

Baka – Vydrany 1:6(0:3), g.: Mészáros Márk (80.) – Rigó Erik (9., 60., 87.), Rigó Peter (7., 15.), Fehér Juraj (74.)

I. trieda dorast – 13. kolo – 31. októbra-1. novembra 2009:

ŠG 2007 Dunajská Streda – Okoč-Sokolec 13:0(8:0), g.: Matejka Imrich (17., 23., 28., 54., 65.), Kürthy Attila (12., 73., 77.), Zvoncsár Patrik (2., 40.), Vajda Balázs (26.), Sipos Peter (31.), Hepner Dávid (88.)

Janíky – FK Zlaté Klasy 2:8(1:4), g.: Horváth Róbert (8.), Varga Alexander (63.) – Lengyel Gábor (30., 32., 33., 80.), Zsigmond Attila (52., 82., 86.) Bognár Máté (22.)

Dolný Štál – Čilizská Radvaň 1:1(0:1), g.: Nagy Tamás (89.) – Steiger Dávid (29.)

Ohrady – Čenkovce 3:0(1:0), g.: Kontár Norbert (73., 83.), Kontár Peter (13.)

Vydrany – Holice na Ostrove 14:0(6:0), g.: Rigó I Erik (6., 42., 44., 52.), Rigó II Erik (49., 69., 72., 88.), Mészáros Daniel (27.), Rigó Peter (38.), Hodosi Ákos (40.), Karácsony Vojtech (49.),  Laboda Ákos (63.), Zöld Péter (80.)

Trhová Hradská – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 3:1(2:0), g.: Dosztig Ladislav (18.), Takács Ladislav (27.), Juhos Štefan (71.) – Csáder Dávid (59.)

Jahodná – Baka 3:1(0:1), g.: Molnár Róbert (49., 60.), Csóka Bálint (87.) – Csicsay Ladislav (20.)

Lehnice malo voľno

Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. ŠG 2007 Dun.Streda   12      11      1       0       77:6           34      +19

2. Vydrany                     12      10      1       1       72:14          31      +16

3. Ohrady                       12      10      1       1       53:10          31      +10

4. Jahodná                      13      7       1       5       31:31          22      +4

5. Lehnice                      12      7       0       5       26:30          21      +6

6. FK Zlaté Klasy           12      6       1       5       35:20          19      -2

7. Trhová Hradská          12      6       0       6       29:30          18      -3

8. Čilizská Radvaň          12      5       3       4       22:25          18      0

9. Baka                          13      5       1       7       25:27          16      -2

10. ŠTK Šamorín "B"    12      4       2       6       31:31          14      -7

11. Dolný Štál                12      4       2       6       16:37          14      -1

12. Čenkovce                 12      4       1       7       19:20          13      -11

13. Okoč-Sokolec          12      3       2       7       15:53          11      -4

14. Holice n/O                12      1       0       11        9:70          3       -12

15. Janíky                      12      0       0       12        7:63          0       -21

 

II. trieda dorast – dohrávka 12. kola – 26. októbra 2009:

ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 2:0(1:0), g.: Kékesi Attila (23., 73.)

II. trieda dorast – 13. kolo – 31. októbra-1. novembra 2009:

Horná Potôň – Rohovce 6:1(4:0), g.: Csóka Róbert (2., 11., 65.), Lieskovský Ádám (22.), Karácsony Győző (37.), Pudmerický Patrik (70.) – Závodský Juraj (62.)

Kostolné Kračany „B“ – ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ 0:2(0:2), g.: Csepregi Ádám (12.), Zvoncsár Patrik (17.)

DAC 1904 Dunajská Streda „C“ – Mad 6:0(5:0), g.: Németh Ľudovít (28., 50.), Domonkos Béla (31., 42.), Lépes András (22.), Molnár Erik (33.)

Pataš – Ňárad 5:1(3:1), g.: László Marián (25., 43.), Pavlech Balázs (57., 78.), Csicsay Tibor (4.) – Sándor Dávid (25.)

Tabuľka:

1. DAC 1904 D.S. "C"   13      11      1       1       79:9           34      +13

2. ŠG 2007 D.S. "B"      13      10      0       3       75:10          30      +12

3. Kostolné Kračany "B" 13      8       3       2       33:17          27      +6

4. Mad                           13      5       2       6       30:44          17      -1

5. Horná Potôň               13      5       1       7       21:40          16      -5

6. Pataš                          13      4       1       8       30:43          13      -5

7. Rohovce                    13      3       1       9       22:81          10      -8

8. Ňárad                         13      1       1       11        9:55          4       -17

 

I. trieda starší žiaci skupina „A“ – dohrávky 11. kola – 27.-28. októbra 2009:

Veľké Blahovo – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 2:7(2:1), g.: Rigó Milan (6.), Németh Juraj (23.) – Csejtey Zoltán (41., 59., 67.), Mikuš Rajmund (33., 47.), Mertan Mário (49.), Csutora Jakub (61.)

Lehnice – Holice na Ostrove 18:0(7:0), g.: Šipoš Tamás (1., 8., 26., 39., 48., 58.), Buga Erik (15., 30., 34.), Sipos Adrián (53., 63., 65.), Zátrok Erik (37., 45.), Gašparík Tibor (33.), Gašparík Libor (59.), Varga Dezider (60.), Macek Nikolas (69.)

I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 13. kolo – 30.-31. októbra 2009:

Veľká Paka – Trnávka 13:0(7:0), g.: Kročáň Adam (2., 20., 44., 68.), Horváth Ľudovít (27., 33.), Jozeffy Štefan (46., 65.), Gašparík Tibor (8.), Andrássy Dávid (12.), Renczés Bálint (15.), Rigó Marco (37.), Rigó Martin (60.)

Lehnice – Roma Zlaté Klasy 0:10(0:6), g.: Botló Ferenc (11., 26., 56., 66., 69.), Ronin Ramon (6.), Rigó Richard (22.), Rigó Tibor (27.), Radics Patrik (35.), Rigó František (53.)

Horný Bar – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 0:13(0:6), g.: Csejtey Zoltán (5., 10., 15., 43.), Mikuš Rajmund (32., 37., 40.), Szabó Martin (55., 60.), Vasi Kristián (20.), Mertan Mário (24.), Rigó László (46.), Csiba Tomáš (65.)

Čenkovce – Holice na Ostrove 2:0(2:0), g:  Nagy Mikuláš (3., 12.)

FK Zlaté Klasy – Orechová Potôň 13:1(7:0), g.: Lamos Bálint (3., 8., 27., 68.), Bognár Máté (17., 22., 48., 52.), Keszőcze Félix (25., 43., 70.), Cséfalvay Kristóf (11.), Zsigó Ádám (56.) – Stojka Ján (54.)

Nový Život – Rohovce 10:1(4:0), g.: Kopin Vincent (11., 18., 46., 63., 68.), Hoboth Krisztián (12., 23.), Letusek Martin (44., 61.), Németh Adrián (37.) – Tar Ladislav (60.)

Veľké Blahovo mali voľno

Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. Roma Zlaté Klasy       12      11      0       1       93:10          33      +15

2. FK Zlaté Klasy           12      10      2       0       71:8           32      +17

3. ŠTK Šamorín "B"      12      10      0       2       77:12          30      +9

4. Veľké Blahovo           12      8       1       3       56:23          25      +10

5. Lehnice                      12      7       2       3       81:25          23      +5

6. Nový Život                 12      7       2       3       67:24          23      +5

7. Čenkovce                   12      5       0       7       26:27          15      -3

8. Rohovce                    12      4       0       8       41:63          12      -6

9. Holice n/O                  12      4       0       8       14:71          12      -6

10. Orechová Potôň       12      3       2       7       21:45          11      -10

11. Veľká Paka               12      3       0       9       24:45          9       -12

12. Horný Bar                12      1       1       10      12:76          4       -11

13. Trnávka                    12      0       0       12        6:160         0       -18

 

I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 13. kolo – 30.-31. októbra 2009:

Medveďov – Kostolné Kračany  1:3(1:0), g.: Bartalos Dávid (24.) – Šipkovský Marián (45., 67.), Lakatos Ádám (47.)

Trhová Hradská – Okoč-Sokolec 0:3(0:2), g.: Molnár Marián (10.), Molnár Ádám (13.), Lukovics Tamás (50.)

Malé Dvorníky – Veľké Dvorníky 6:0(2:0), g.: Sütő Andreas (17., 40., 48.), Bertók Adrián (10.), Vass Bálint (39.), Rigler Štefan (49.)

Vrakúň – Veľký Meder 1:4(0:2), g.: Fernyák Otto (40.) – Szabó Tibor (40., 62.), Sipos Attila (8.), Bott Barnabás (22.), Nagy Kevin (65.)

Baka – Ižop 2:2(1:1), g.: Nagy Tamás (18.), Patasi Gergely (45.) – Németh Roland (20., 48.)

Gabčíkovo – Baloň 5:1(3:1), g.: Derzsi Ádám (23., 62.), Világi Tamás (18.), Derzsi László (26.), Simon František (36.) – Buzgó Krisztián (28.)

Topoľníky mali voľno

Tabuľka:

1. Topoľníky                 12      11      0       1       67:10          33      +15

2. Malé Dvorníky           12      9       1       2       67:10          28      +10

3. Okoč-Sokolec            12      9       1       2       60:19          28      +7

4. Gabčíkovo                 12      7       2       3       34:16          23      +8

5. Baka                          11      7       1       3       30:15          22      +4

6. Baloň                         11      5       1       5       31:22          16      -2

7. Trhová Hradská          12      5       0       7       28:23          15      0

8. Veľký Meder              12      4       1       7       21:45          13      -8

9. Veľké Dvorníky         12      3       3       6       29:41          12      -6

10. Vrakúň                     12      4       0       8       20:43          12      -3

11. Ižop                         12      3       2       7       19:31          11      -7

12. Kostolné Kračany     12      2       2       8       10:54          8       -10

13. Medveďov                12      1       0       11        5:92          3       -15