Choď na obsah Choď na menu
 


12. kolo

25. 10. 2009

I. trieda dospelí – 12. kolo – 24.-25. októbra 2009:

Okoč-Sokolec – Jahodná 3:2(1:0), g.: Dohorák Erik (3.), Raffai Ondrej (72.), Belucz Gábor (76.) – Bugár Tomáš (50.), Cseh Gejza (55.)

Trnávka – Lehnice 2:3(1:3), g.: Ferenczi Tamás (9., 67.) – Čomor Peter (12.), Marinič Peter (26.), Fedor Ivan (36.)

Kráľovičove Kračany – Veľké Blahovo 1:0(1:0), g.: Hervay Csaba (2.)

Rohovce – Vydrany 1:1(1:1), g.: Nagy Tomáš (11.) – Zöld František (37.)

Holice na Ostrove – Štvrtok na Ostrove 0:0,

Čenkovce – Blatná na Ostrove 2:1(0:0), g.: Illés Attila (47.), Hudec Mário (90.) – Nagy Adrián (70.)

Baloň – Janíky 5:0(3:0), g.: Csicsay Alexander (21., 63., 89.), Škoda Milan (13.), Horváth Ladislav (18.)

Kostolné Kračany – Baka 4:0(1:0), g.: Miklós Pavol (15., 78.), Csiffári Csaba (51.), Polák Zsolt (64.)

1. Lehnice 11 10 1 0 30 :  8 31 16
2. Rohovce 12 8 3 1 29 : 13 27 6
3. Holice n/O 12 8 1 3 25 : 19 25 7
4. Kráľovičove Kračany 12 5 5 2 16 : 11 20 -1
5. Kostolné Kračany 12 6 1 5 29 : 19 19 -5
6. Baloň 12 6 1 5 32 : 26 19 -5
7. Okoč-Sokolec 11 6 1 4 27 : 23 19 4
8. Čenkovce 12 6 0 6 24 : 19 18 -6
9. Štvrtok n/O 12 5 3 4 18 : 16 18 0
10. Trnávka 12 4 1 7 24 : 25 13 1
11. Janíky 12 3 3 6 16 : 23 12 -7
12. Jahodná 12 3 2 7 16 : 27 11 -1
13. Veľké Blahovo 12 3 2 7 14 : 27 11 -7
14. Baka 12 3 2 7 12 : 26 11 -10
15. Vydrany 12 2 3 7 14 : 30 9 -6
16. Blatná n/O 12 2 1 9 21 : 31 7 -2


II. trieda dospelí – 12. kolo – 24.-25. októbra 2009:

Lúč na Ostrove – Ňárad 2:3(1:1), g.: Zöld František (23.), Gombos Árpád (89.) – Johancsik Gabriel (15.), Inczédi Imrich (58.), Wunderlich Zsolt (85.)

Horná Potôň – Potônske Lúky 0:3(0:2), g.: Gašparík Libor (13.), Vígh Ladislav (39.), Csánó Dániel (70.)

Povoda – Veľká Paka 2:4(2:1), g.: Bartal Erik (7.), Szabó Peter (26.) – Santai Milan (49., 67.), Rausch Ján (37.), Juhász Zoltán (55.)

Veľké Dvorníky – Malé Dvorníky 1:3(0:3), g.: Végh Ján (83.) – Horváth Lóránt (14., 32.), Bereczk Roland (44.)

Michal na Ostrove – Hubice 3:0(1:0), g.: Papko Jevgenij (41.), Krajcsovics Jozef (48.), Álló Tibor (55.)

Nový Život „B“ – Dolný Štál 6:2(2:2), g.: Lelkes Tibor (27., 65.), Németh Peter (37.), Rigó Štefan (50.), Rigó Krisztián (52.), Kiss Tibor (81.) – Takács Peter (19.), Zsemlye Tibor (22.)

Čilizská Radvaň – Padáň 2:0(1:0), g.: Belovič Ján (10.), Gaál Tamás (60.)

IžopHorný Bar 5:1(3:1), g.: Vörös Gabriel (18., 60.), Ledeczky Imrich (12.), Prémusz Imrich (30.), Uharček Marek (50.) – Lelkes Karol (17.)

 

III. trieda dospelí – 12. kolo – 24.-25. októbra 2009:

Blahová – Sap 3:4(1:1), g.: Kuczman Alfréd (48., 60.), Chreno Pavol (16.) – Dömötör Vojtech (44., 82.), Tóth Csaba (62., 65.) 

Bodíky – Trstená na Ostrove 2:1(0:0), g.: Csiba Jozef (50., 86.), Ágh Ladislav (62.)

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Čakany 3:1(1:1), g.: Both Balázs (53., 79.), Rigó Patrik (35.) – Mezei František (13.)

Trnávka „B“ – Mierovo 1:4(1:1), g.: Lengyel Ladislav (21.) – Miklós Csaba (28., 75.), Razdel Csaba (61.), Debreceni Dávid (70.)

 

I. trieda ženy – 10. kolo – 24.-25. októbra 2009:

Malé Dvorníky – Dolný Štál 1:4(1:1), g.: Kristinová Barbora (30.) – Bereczová Helena (57., 67.), Bugárová Anna (3.), Verbóová Žaneta (72.)

Tôň – Rohovce 2:1(2:0), g.: Zsapkaová Anikó (20.), Noseková Anna (38.) – Bognárová Silvia (65.)

FK Zlaté Klasy malo voľno

 

I. trieda dorast – 12. kolo – 24.-25. októbra 2009:

*Okoč-Sokolec – Jahodná 1:5(0:2),

Baka – Lehnice 2:0(1:0), g.: Boros Tamás (13.), Mészáros Márk (54.)

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Vydrany 2:6(1:3), g.: Csáder Dávid (29.), Sárosfai Csaba (78.) – Rigó Peter (57., 74., 83.), Rigó Erik (7., 8.), Karácsony Vojtech (14.)

Holice na Ostrove – Ohrady 1:10(0:4), g.: Pongrácz Jozef (58.) – Orbán Róbert (27., 61., 84.), Kontár Peter (26., 44), Gaál Lóránt (54., 85.), Bugár Tibor (36.), Kontár Norbert (50.), Gaál Adrián (53.)

Čenkovce – Dolný Štál 1:3(1:1), g.: Horváth Patrik (4.) – Kubík Adrián (32.), Balogh Tamás (48.), Bíró Tamás (80.)

Čilizská Radvaň – Janíky 5:0(0:0), g.: Vass Marián (59., 75.), László Árpád (56.), Steiger Dávid (58.), Görözdi Péter (68.)

FK Zlaté Klasy – ŠG 2007 Dunajská Streda 1:4(1:3), g.: Lengyel Gábor (20.) – Nagy Mátyás (34., 47.), Matejka Imrich (22.), Ružička Pavol (34.) 

Trhová Hradská malo voľno

Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

II. trieda dorast – 12. kolo – 24.-25. októbra 2009:

Rohovce – Pataš 4:3(2:0), g.: Majthényi Dávid (38., 89.), Danko Dominik (36.), Hudáček Roman (72.) – László Marián (79., 85.), Dohorák Peter (70.)

Mad – Ňárad 3:0(2:0), g.: Tóth Milan (20., 40., 60.)

Zápas ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ sa nehral pre nespôsobilý terén – družstvá sa dohodli na termíne 26. októbra 2009 (pondelok) o 14.30 hod.

Horná Potôň – Kostolné Kračany „B“ 0:0,

 

I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 12. kolo – 23.-24. októbra 2009:

Trnávka – Nový Život 1:13(1:3), g.: Marcel Richard (24.) – Németh Adrián (16., 22., 51., 67.), Kopin Vincent (53., 54., 61., 69.), Tóth Ladislav (39., 56.), Mészáros Tomáš (18.), Németh Gábor (49.), Haluza Ján (66.)

Rohovce – FK Zlaté Klasy 0:4(0:1), g.: Lamos Bálint (29.), Grello Zoltán (47.), Bognár Máté (52.), Dudás Fábián (55.)

*Orechová Potôň – Čenkovce 5:0,

Holice na Ostrove – Horný Bar 1:0(1:0), g.: Kovacsovics Béla (24.)

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Lehnice 5:2(2:0), g.: Mikuš Kristián (23., 38., 47.), Čutora Jakub (20.), Vasi Kristián (65.) – Zátrok Erik (37., 69.)

Roma Zlaté Klasy – Veľké Blahovo 5:0(1:0), g.: Rigó Tibor (36., 42.), Rigó Richard (48., 53.), Ronin Ramon (1.)

Veľká Paka mali voľno

Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 12. kolo – 23.-24. októbra 2009:

Topoľníky – Gabčíkovo 2:0(1:0), g.: Csölle Roland (24.), Vangel René (70.)

Zápas Baloň – Baka sa nehral pre nespôsobilý terén, družstvá sa dohodli na termíne 7. novembra 2009 (sobota) o 10.00 hod.

Ižop – Vrakúň 2:1(1:0), g.: Fonyó Gábor (14.), Kušnír Csaba (55.) – Polák Attila (49.)

Veľký Meder – Malé Dvorníky 2:2(1:0), g.: Vajlik Ádám (2.), Németh János (68.) – Vincze József (60., 65.)

Veľké Dvorníky – Trhová Hradská 5:3(3:2), g.: Neumahr Nikolas (2., 30., 49.), Sipos František (33., 36.) – Bugár Silvester (20.), Mikóczy Tibor (28.), Kvassay György (45.)

Okoč-Sokolec – Medveďov 14:1(6:0), g.: Lukovics Tamás (20., 29., 33., 50., 60.), Bajcsi Norbert (24., 39., 70.), Pálenyík Krisztián (46., 48., 66.), Kelemen Csaba (31., 65.), Igari Szabolcs (10.) – Kulacs Kevin (68.)

Kostolné Kračany mali voľno