Choď na obsah Choď na menu
 


11.kolo

18. 10. 2009

I. trieda dospelí – 11. kolo – 17.-18. októbra 2009:

Kostolné Kračany – Okoč-Sokolec 2:0(1:0), g.: Csiffári Csaba (37.), Bagári Gábor (63.)

Baka – Baloň 3:2(2:1), g.: Csomor Juraj (4.), Oravec Ladislav (36.), Kovács Csaba (72.) – Horváth Ladislav (17.), Csicsay Alexander (52.)

Janíky – Čenkovce 2:0(1:0), g.: Študent Marek (39.), Nyársik Ján (70.)

Blatná na Ostrove – Holice na Ostrove 1:2(0:1), g.: Gál Štefan (46.) – Varga Peter (36.), Póda Michal (69.)

Štvrtok na Ostrove – Rohovce 1:2(1:1), g.: Gönczöl Csaba (vlastný gól) (24.) – Farkas Juraj (9.), Nagy Tomáš (79.)

Vydrany – Kráľovičove Kračany 0:0,

Veľké Blahovo – Trnávka 1:1(1:1), g.: Klempa Szilárd (11.) – Kulich Marián (16.)

Lehnice – Jahodná 3:0(0:0), g.: Jankovič Peter (48.), Fedor Ivan (59.), Krafčík Tomáš (83.)

Tabuľka:

1. Lehnice                      10      9       1       0       27:6           28

2. Rohovce                    11      8       2       1       28:12          26

3. Holice n/O                  11      8       0       3       25:19          24

4. Kráľovičove Kračany  11      4       5       2       15:11          17

5. Štvrtok n/O                11      5       2       4       18:16          17

6. Kostolné Kračany       11      5       1       5       25:19          16

7. Okoč-Sokolec            10      5       1       4       24:21          16

8. Baloň                         11      5       1       5       27:26          16

9. Čenkovce                   11      5       0       6       22:18          15

10. Trnávka                    11      4       1       6       18:22          13

11. Janíky                      11      3       3       5       16:18          12

12. Jahodná                    11      3       2       6       14:24          11

13. Baka                         11      3       2       6       12:22          11

14. Veľké Blahovo         11      3       2       6       14:26          11

15. Vydrany                   11      2       2       7       13:29          8

16. Blatná n/O                11      2       1       8       20:29          7

 

II. trieda dospelí – 11. kolo – 17.-18. októbra 2009:

Ižop – Lúč na Ostrove 4:3(2:2), g.: Ledeczky Imrich (25., 47.), Puha Szabolcs (vlastný gól) (10.), Kocsis Roland (80.) – Mészáros Ladislav (13.), Zöld František (28.), Štuller Martin (56.)

Horný BarČilizská Radvaň 4:2(1:0), g.: Csémy Szabolcs (44.), Csölley Ladislav (50.), Halász Tibor (65.), Csémy Štefan (90.) – Csiba Imrich (67.), Belovič Ján (78.)

Padáň – Nový Život „B“ 1:5(0:3), g.: Bódis Tomáš (79.) – Horváth Radoslav (14.), Kiss Gábor (25.), Skuby Gábor (30.), Skuby Attila (70.), Molnár Attila (87.)

Dolný Štál – Michal na Ostrove 1:0(1:0), g.: Balogh Imrich (42.)

Hubice – Veľké Dvorníky 3:2(1:0), g.: Vaszily Gabriel (43.), Čapkovič Vladimír (78.), Lengyel Ladislav (85.) – Bugár Győző (67.), Végh Viktor (77.)

Malé Dvorníky – Povoda 3:0(1:0), g.: Katona Jozef (56., 83.), Šindler Juraj (5.)

Veľká Paka – Horná Potôň 5:0(3:0), g.: Desať Marek (15., 70.), Hluško Michal (41., 60.), Andrássy Balázs (32.)

Potônske Lúky – Ňárad 3:2(1:1), g.: Tóth Barnabás (18., 84.), László Jozef (63.) – Johancsik Gabriel (35., 60.)

Tabuľka:

1.    SC Potônske Lúky                   11    10    0    1    26:15      30                                                                                                                                                   

2.    Družstevník Ižop                   11    7    2    2    40:24      23                                                                                                                                                   

3.    Družstevník Michal n/O             11    7    1    3    24:15      22                                                                                                                                                   

4.    Družstevník Dolný Štál             10    7    0    3    22:10      21                                                                                                                                                  

5.    MFK Malé Dvorníky                  11    6    2    3    32:23      20                                                                                                                                                  

6.    Družstevník Horný Bar              11    5    2    4    20:26      17                                                                                                                                                   

7.    Družstevník Veľká Paka             11    5    1    5    28:21      16                                                                                                                                                   

8.    Družstevník Čilizská Radvaň        11    4    4    3    18:17      16                                                                                                                                                  

9.    FC Nový Život "B"                  11    3    3    5    30:29      12                                                                                                                                                  

10.   FC Povoda                          11    3    3    5    19:27      12                                                                                                                                                  

11.   SC Veľké Dvorníky                  10    2    5    3    17:22      11                                                                                                                                                   

12.   Družstevník Lúč n/O                11    3    2    6    15:20      11                                                                                                                                                   

13.   TJ Ňárad                           11    3    1    7    18:21      10                                                                                                                                                  

14.   Poľnohospodár Hubice               11    3    1    7    17:28      10                                                                                                                                                  

15.   Družstevník Horná Potôň            11    2    2    7    19:34      8                                                                                                                                                   

16.   Družstevník Padáň                  11    2    1    8    11:24      7                                                                                                                                                   

 

III. trieda dospelí – 11. kolo – 17.-18. októbra 2009:

Mierovo – Blahová 5:2(1:1), g.: Rigó Ľudovít (39., 64., 70., 76.), Rigó Attila (71.) – Gašparovič Ernest (32.), Valentín Ján (78.)

Trnávka „B“ – Čakany 0:7(0:2), g.: Mikóczy František ml.(12.), Dudáš Peter (45.), Ečery Andrej (58.), Tomanovics Ladislav (65.), Kovács Róbert (77.), Krumpolec Radomír (85.), Méry János (vlastný gól) (88.)

Trstená na Ostrove – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 1:0(1:0), g.: Cséfalvay Balázs (42.)

Sap – Bodíky 4:5(1:3), g.: Tóth Csaba (38., 70.), Dömötör Vojtech (ˇ81.), Écsi Ladislav (90.) – Zsigrai Ladislav (10., 30., 40.), Ravasz František (55.), Csiba Jozef (80.)

Tabuľka:

1.    ŠK Čakany                          11    8    2    1    36:10      26                                                                                                                                                   

2.    ŠK Team Trstená n/O                10    7    3    0    18:7       24                                                                                                                                                    

3.    Sokol Bodíky                       11    7    2    2    41:17      23                                                                                                                                                  

4.    FC ŠTK 1914 Šamorín "B"            11    5    1    5    26:18      16                                                                                                                                                  

5.    Družstevník Mierovo                11    5    0    6    29:24      15                                                                                                                                                   

6.    Poľnohospodár Sap                  11    3    1    7    25:30      10                                                                                                                                                   

7.    FK Blahová                         11    2    2    7    32:34      8                                                                                                                                                   

8.    Futbalový klub Trnávka "B"         10    0    1    9      4:71      1                                                                                                                                                   

 

I. trieda ženy – 9. kolo – 18. októbra 2009:

Rohovce – FK Zlaté Klasy 0:5(0:3), g.: Szikela Marcela (25., 74.), Horváthová Viktória (30.), Hurtonyová Emese (35.), Danisová Brigita (62.)

Dolný Štál – Tôň 4:0(0:0), g.: Bugárová Anna (42., 52.), Lászlóová Andrea (47.), Bereczová Helena (73.)

Malé Dvorníky malo voľno

Tabuľka:

1.    Družstevník Dolný Štál              6    6    0    0    21:6       18                                                                                                                                                    

2.    FK Zlaté Klasy                      7    4    2    1    20:6       14                                                                                                                                                    

3.    ŠK Rohovce                          6    2    1    3    14:19      7                                                                                                                                                   

4.    Slovan Tôň                          7    1    1    5      6:23      4                                                                                                                                                  

5.    MFK Malé Dvorníky                   6    1    0    5    12:19      3                                                                                                                                                  

 

I. trieda dorast – 11. kolo – 17.-18. októbra 2009:

FK Zlaté Klasy – Okoč-Sokolec 5:0(2:0), g.: Keszőcze Félix (28.), Zsigmond Attila (40.), Nagy Patrik (55.), Trajcsik Vojtech (65.), Balogh Róbert (87.)

FK ŠG 2007 Dunajská Streda – Čilizská Radvaň 6:0(3:0), g.: Matejka Imrich (4., 11.), Vajda Balázs (30.), Sipos Peter (52.), Gaál Balázs (vlastný gól) (70.), Ružička Pavol (85.)

Janíky – Čenkovce 0:8(0:2), g.: Czífferi Krisztián (49., 50.), Stim Jozef (7.), Karika Daniel (26.), Újváry Pavol (37.), Prehasko Denis (53.), Nagy Ádám (56.), Horváth Patrik (58.)

Dolný Štál – Holice na Ostrove 1:0(0:0), g.: Nagy Tamás (87.)

Ohrady – ŠTK 1914 Šamorín „B“ 2:0(1:0), g.: Kontár Norbert (27., 79.)

Trhová Hradská – Baka 2:0(1:0), g.: Molnár Milan (32.), Matus László (79.)

Lehnice – Jahodná 4:2(2:0), g.: Buga Richard (40., 43., 75.), Polaček Marián (90.) – Juhos Dávid (49.), Molnár Róbert (90+.)

Vydrany malo voľno

Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1.    FK ŠG 2007 Dun.Streda              10    9    1    0    60:5 28                                                                                                                                                    

2.    OFK Rapid Ohrady                   10    8    1    1    40:9 25                                                                                                                                                    

3.    FC Vydrany                          9    7    1    1    46:11      22                                                                                                                                                   

4.    TJ Lehnice                         10    6    0    4    21:26      18                                                                                                                                                  

5.    FK Zlaté Klasy                     10    5    1    4    26:14      16                                                                                                                                                  

6.    Palas Jahodná                      11    5    1    5    23:29      16                                                                                                                                                   

7.    Poľnohospodár Trhová Hradská       11    5    0    6    26:29      15                                                                                                                                                   

8.    FC ŠTK 1914 Šamorín "B"            10    4    2    4    28:22      14                                                                                                                                                  

9.    Družstevník Čilizská Radvaň        10    4    2    4    16:24      14                                                                                                                                                  

10.   SC Čenkovce                        10    4    1    5    18:14      13                                                                                                                                                  

11.   FK Baka                            10    4    1    5    21:18      13                                                                                                                                                   

12.   Družstevník Okoč-Sokolec            9    3    2    4    12:30      11                                                                                                                                                   

13.   Družstevník Dolný Štál             10    3    1    6    12:35      10                                                                                                                                                  

14.   Družstevník Holice n/O             10    1    0    9      8:46      3                                                                                                                                                  

15.   ŠM Janíky                          10    0    0    10      5:50      0                                                                                                                                                   

 

II. trieda dorast – 11. kolo – 17.-18. októbra 2009:

Rohovce – Kostolné Kračany „B“ 3:3(0:2), g.: Majthényi Dávid (60., 75.), Sihelník Štefan (83.) – Erdős Péter (18.), Tar Ladislav (vlastný gól) (29.), Érsek Márk (69.)

DAC 1904 Dunajská Streda „C“ – Horná Potôň 5:0(3:0), g.: Mikuláš Gábor (7.), Németh Ľudovít (21.), Görözdi András (38.), Nagy Nikolas (75.), Sánka Gabriel (81.)

FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Ňárad 10:0(4:0), g.: Kürti Attila (9., 65., 70.), Csepregi Ádám (16., 51.), Derzsi Zsolt (17., 58.), Kékesi Attila (30.), Auszten Csaba (82.), Gáspár Zsolt (87.)

Pataš – Mad 3:3(1:1), g.: Pavlech Balázs (75., 77.), Bartalos Attila (35.) – Tóth Karol (60., 85.), Pőthe Gergely (2.)

Z 10. kola:

FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Pataš 3:0 k.- za spôsobenie predčasného ukončenia stretnutia

Tabuľka:

1.    DAC 1904 Dunajská Streda "C"       11    10    1    0    73:7 31                                                                                                                                                    

2.    N § N Atyp Kostolné Kračany "B"    11    8    2    1    33:15      26                                                                                                                                                   

3.    FK ŠG 2007 Dun.Streda "B"          11    8    0    3    71:10      24                                                                                                                                                  

4.    Športový klub Mad                  11    4    2    5    27:38      14                                                                                                                                                  

5.    Družstevník Horná Potôň            11    4    0    7    15:39      12                                                                                                                                                   

6.    TJ Pataš                           11    3    1    7    22:38      10                                                                                                                                                   

7.    ŠK Rohovce                         11    2    1    8    17:72      7                                                                                                                                                   

8.    TJ Ňárad                           11    1    1    9      8:47      4                                                                                                                                                   

 

I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 11. kolo – odložené na 21. októbra 2009 (streda) o 16.00 hod.:

Veľká Paka – Roma Zlaté Klasy, Veľké Blahovo – ŠTK 1914 Šamorín „B“, Lehnice – Holice na Ostrove, Horný Bar – Orechová Potôň, Čenkovce – Rohovce, FK Zlaté Klasy – Nový Život, Trnávka budú mať voľno

Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 11. kolo – odložené na 21. októbra 2009 (streda) o 16.00 hod.:

Kostolné Kračany – Topoľníky, Medveďov – Veľké Dvorníky, Trhová Hradská – Veľký Meder, Malé Dvorníky – Ižop, Vrakúň – Baloň, Baka – Gabčíkovo, Okoč-Sokolec budú mať voľno

Z 10. kola:

Gabčíkovo – Vrakúň 0:3 k.- odmietnutie pokračovať v stretnutí, ktoré sa riadne začalo