Choď na obsah Choď na menu
 


10. kolo

12. 10. 2009

I. trieda dospelí – 10. kolo – 10.-11. októbra 2009:

Zápas Okoč-Sokolec – Lehnice sa nehral pre nespôsobilý terén

Jahodná – Veľké Blahovo 1:1(1:1), g.: Molnár Róbert (7.) – Kardos Július (6.)

Trnávka – Vydrany 4:1(0:0), g.: Tóth Lóránt (68., 87.), Ondua Hubert (62.), Ferenczi Tamás (76.) – Badala Pavol (50.)

Kráľovičove Kračany – Štvrtok na Ostrove 3:0(2:0), g.: Hervay Andreas (1.), Lelkes Tamás (34.), Varga Krisztián (54.)

Rohovce – Blatná na Ostrove 4:3(1:2), g.: Farkas Juraj (21.), Fekete Zoltán (56.), Gönczöl Csaba (61.), Ambrus Róbert (70.) – Gál Štefan (43., 81.), Miklós Imrich (42.)

Holice na Ostrove – Janíky 3:1(1:0), g.: Navrátil Ladislav (64., 78.), Póda Michal (42.) – Filkász Balázs (76.)

Čenkovce – Baka 5:0(2:0), g.: Jurák Marián (15.), Matlaha Marián (31.), Illés Attila (71.), Cséfalvay Alexander (85.), Hegyi Attila (87.)

Baloň – Kostolné Kračany 5:1(0:1), g.: Csicsay Alexander (48., 83., 88.), Farkas Ladislav (64., 76.) – Miklós Pavol (6.)

Tabuľka:

1. Lehnice                       9        8       1        0       24:6             25          +13

2. Rohovce                      10      7        2       1        26:11           23          +5

3. Holice n/O              10      7        0       3        23:18           21          +6

4. Štvrtok n/O              10      5        2       3        17:14           17          +2

5. Okoč-Sokolec                 9       5        1       3        24:19           16          +4

6. Kráľovičove Kračany          10      4        4       2        15:11           16          -2

7. Baloň                           10      5        1       4        25:23           16          -5

8. Čenkovce                     10      5        0       5        22:16           15          -6

9. Kostolné Kračany          10      4        1       5        23:19           13          -5

10. Trnávka                     10      4        0       6        17:21           12          +3

11. Jahodná                     10      3        2       5        14:21           11          -1

12. Veľké Blahovo          10      3        1       6        13:25           10          -5

13. Janíky                        10      2        3       5        14:18           9          -6

14. Baka                          10      2        2       6          9:20           8          -10

15. Blatná n/O              10      2        1       7        19:27           7          +1

16. Vydrany                     10      2        1       7        13:29           7          -5

 

II. trieda dospelí – 10. kolo – 10.-11. októbra 2009:

Lúč na Ostrove – Potônske Lúky 1:3(0:2), g.: Gombos Árpád (85.) – Tóth Barnabás (13.), Pőthe Dénes (44.), Potásch Peter (90.)

Ňárad – Veľká Paka 3:1(2:1), g.: Végh Mikuláš (10., 31., 46.) – Santai Milan (27.)

Horná Potôň – Malé Dvorníky 2:5(1:1), g.: Karácsony Győző (33.), Nagy Jozef (74.) – Bereck Roland (16.), László Mikuláš (49.), Kiss Karol (65.), Katona Jozef (69.), Pustay Andrej (79.)

Povoda – Hubice 3:1(3:0), g.: Bartal Erik (18.), Deszkás Adrián (35.), Szabó Attila (40.) – Paluch František (88.)

Zápas Veľké Dvorníky – Dolný Štál v 8. minúte za stavu 0:0 prerušený pre nespôsobilý terén

Michal na Ostrove – Padáň 2:0(2:0), g.: Nagy Karol (7.), Varga Tamás (30.)

Nový Život „B“ – Horný Bar 9:2(3:1), g.: Németh Peter (10., 50.), Lelkes Tibor (22., 88.), Domonkos Roland (42., 78.), Király Peter (52.), Rigó Štefan (74.), Füssi Gabriel (83.) – Farkas Oskár (40.), Mészáros András (70.)

Čilizská Radvaň – Ižop 1:1(1:0), g.: Belovič Ján (32.) – Ledeczky Imrich (56.)

Tabuľka:

1. Potônske Lúky            10      9        0       1        23:13           27          +15

2. Michal n/O              10      7        1       2        24:14           22          +4

3. Ižop                             10      6        2       2        36:21           20          +5

4. Dolný Štál              9        6       0        3       21:10            18          +6

5. Malé Dvorníky               10      5        2       3        29:23           17          +5

6. Čilizská Radvaň                  10      4        4       2        16:13           16          -2

7. Horný Bar              10      4        2       4        16:24           14          -1

8. Veľká Paka            10      4        1       5        23:21           13          +1

9. Povoda                        10      3        3       4        19:24           12          -6

10. Veľké Dvorníky     9        2       5        2       15:19            11          -4

11. Lúč n/O                     10      3        2       5        12:16           11          -4

12. Ňárad                         10      3        1       6        16:18           10          -5

13. Nový Život "B"          10      2        3       5        25:28           9          -9

14. Horná Potôň           10      2        2       6        19:29           8          -7

15. Padáň                        10      2        1       7        10:19           7          -8

16. Hubice                       10      2        1       7        14:26           7          -5

 

III. trieda dospelí – 10. kolo – 10.-11. októbra 2009:

Blahová – Bodíky 0:4(0:2), g.: Kozmér Mário (26., 32., 65.), Megyeri Ladislav (40.)

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Sap 1:0(1:0), g.: Rigó Patrik (32.)

Zápas Trnávka „B“ – Trstená na Ostrove sa nehral pre nespôsobilý terén, po vzájomnej dohode odohrajú ho 13. októbra 2009 (utorok) o 15.30 hod.

Mierovo – Čakany 0:3(0:2), g.: Sáha Ľudovít (11., 20.), Mezei František (77.)

Tabuľka:

1. Čakany                        10      7        2       1        29:10           23          +5

2. Trstená n/O              9        6       3        0       17:7             21          +6

3. Bodíky                        10      6        2       2        36:13           20          +5

4. ŠTK Šamorín "B"    10      5        1       4        26:17           16          +1

5. Mierovo                       10      4        0       6        24:22           12          -3

6. Sap                                       10      3        1       6        21:25           10          -5

7. Blahová                       10      2        2       6        30:29           8          -7

8. Trnávka "B"              9        0       1        8         4:64             1        -8

 

I. trieda ženy – 8. kolo – 10.-11. októbra 2009:

Malé Dvorníky – Tôň 1:2(1:0), g.: Némethová Vivien (28.) – Kucsora Réka (45.), Noseková Anna (79.)

Zápas FK Zlaté Klasy – Dolný Štál sa nehral pre nespôsobilý terén

Rohovce malo voľno

Tabuľka:

1. Dolný Štál              5        5       0        0       17:6             15          +6

2. FK Zlaté Klasy           6        3       2        1       15:6             11          +2

3. Rohovce                     5        2       1        2       14:14            7        +1

4. Tôň                            6        1       1        4         6:19             4        -5

5. Malé Dvorníky               6       1        0       5        12:19           3          -6

 

I. trieda dorast – 10. kolo – 10.-11. októbra 2009:

Zápas Okoč-Sokolec – Lehnice sa nehral pre nespôsobilý terén, po vzájomnej dohode odohrajú ho 21. októbra 2009 (streda) o 15.30 hod.

Jahodná – Trhová Hradská 2:1(1:1), g.: Molnár Róbert (20., 59.) – Kozma Bálint (38.)

Zápas Baka – Vydrany sa nehral pre nespôsobilý terén

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Dolný Štál 2:2(1:0), g.: Szabó Branislav (10.), Vasi Attila (55.) – Kubík Adrián (59.), Bíró Tamás (84.)

Holice na Ostrove – Janíky 4:0(3:0), g.: Mészáros Andrej (19., 81.), Pongrácz Jozef (8.), Bittera Norbert (16.)

Čenkovce – FK ŠG 2007 Dunajská Streda 0:5(0:2), g.: Kékesi Attila (35.), Ružička Pavol (43.), Vajda Balázs (48.), Sipos Peter (61.), Nagy Gábor (88.)

Čilizská Radvaň – FK Zlaté Klasy 1:3(0:1), g.: Gaál Balázs (73.) – Trajcsik Vojtech (19.), Zsigmond Attila (70.), Lamos Bálint (88.)

Ohrady malo voľno

Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. ŠG 2007 D.Streda      9        8       1        0       54:5             25          +16

2. Vydrany                      9        7       1        1       46:11            22          +10

3. Ohrady                       9        7       1        1       38:9             22          +7

4. Jahodná                       10      5        1       4        21:25           16          +1

5. Lehnice                       9        5       0        4       17:24            15          +3

6. ŠTK Šamorín "B"    9       4        2       3        28:20           14          -4

7. Čilizská Radvaň                  9       4        2       3        16:18           14          -1

8. FK Zlaté Klasy           9        4       1        4       21:14            13          -2

9. Baka                           9        4       1        4       21:16            13          +1

10. Trhová Hradská          10      4        0       6        24:29           12          -3

11. Okoč-Sokolec                 8       3        2       3        12:25           11          +2

12. Čenkovce              9       3        1       5        10:14           10          -11

13. Dolný Štál              9        2       1        6       11:35            7        -2

14. Holice n/O              9        1       0        8         8:45             3        -9

15. Janíky                       9        0       0        9         5:42             0        -15

 

II. trieda dorast – 10. kolo – 10.-11. októbra 2009:

Rohovce – Mad 2:5(1:3), g.: Majthényi Dávid (9., 47.) – Herdics Gergely (12.), Tóth Karol (24.), Hury Szabolcs (42.), Márik Balázs (66.), Tóth Milan (82.)

FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Pataš nedohrané, za stavu 3:0 hostia odmietli nastúpiť do druhého polčasu, g.: Cseh Tomáš (4., 22.), Csepregi Ádám (11.)

Horná Potôň – Ňárad 2:0(1:0), g.: Pudmerický Patrik (34.), Szedlák Attila (65.)

Kostolné Kračany „B“ – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 0:3(0:2), g.: Nagy Nikolas (23.), Sánka Gabriel (27.), Domonkos Béla (56.)

Z 9. kola:

Pataš – Horná Potôň 3:0 k.- za nenastúpenie na stretnutia

Tabuľka:

1. DAC 1904 D.S. "C"    10      9        1       0        68:7            28          +13

2. Kostolné Kračany "B"          10      8        1       1        30:12           25          +7

3. ŠG 2007 D.Streda "B"    10      7        0       3        61:10           21          +9

4. Mad                             10      4        1       5        24:35           13          -2

5. Horná Potôň           10      4        0       6        15:34           12          -3

6. Pataš                           10      3        0       7        19:35           9          -3

7. Rohovce                      10      2        0       8        14:69           6          -6

8. Ňárad                          10      1        1       8          8:37           4          -17

 

I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 10. kolo – 9.-10. októbra 2009:

Trnávka – FK Zlaté Klasy 0:12(0:2), g.: Cséfalvay Kristóf (7., 38., 43.), Keszőcze Félix (40., 53.), Lamos Bálint (43., 55.), Keszőcze Márk (48., 50.), Grello Zoltán (30.), Dudás Fábián (65.), Nagy Alex (68.)

Nový Život – Čenkovce 3:1(2:0), g.: Németh Adrián (8., 14.), Tóth Ladislav (68.) – Nagy Ádám (65.)

Rohovce – Horný Bar 6:0(2:0), g.: Halász Gábor (38., 64., 66., 67.), Bulko Martin (7.), Tar Ladislav (9.)

Orechová Potôň – Lehnice 1:4(1:2), g.: Iván Dávid (35.) – Buga Erik (34., 40., 45.), Šipoš Adrián (28.)

Holice na Ostrove – Veľké Blahovo 0:2(0:0), g.: Rigó Milan (49.), Csiba Patrik (58.)

ŠTK 1914 Šamorín „B“ – Veľká Paka 4:0(4:0), g.: Csutora Jakub (16.), Szabó Martin (20.), Pénzes Attila (22.), Bugár Nicolas (27.)

Roma Zlaté Klasy malo voľno

Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy           9        8       1        0       53:6             25          +16

2. Veľké Blahovo                 10      8        1       1        54:11           25          +13

3. Roma Zlaté Klasy   9        8       0        1       72:9             24          +9

4. ŠTK Šamorín "B"    9       7        0       2        52:8            21          +3

5. Lehnice                       9        6       2        1       61:10            20          +8

6. Nový Život           9        5       1        3       43:21            16          +1

7. Rohovce                     9        4       0        5       39:46            12          -3

8. Čenkovce                    9        3       0        6       21:20            9        -3

9. Holice n/O              9        3       0        6       13:51            9        -6

10. Orechová Potôň 9       2        1       6        13:31           7          -11

11. Veľká Paka            10      2        0       8        10:39           6          -9

12. Horný Bar              9        1       0        8       11:61            3        -6

13. Trnávka                     10      0        0          10        5:134  0          -15

 

I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 10. kolo – 9.-10. októbra 2009:

Topoľníky – Baka 2:1(2:1), g.: Ágh Július (2.), Csölle Roland (34.) – Nagy Tomáš (8.)

Zápas Gabčíkovo – Vrakúň za stavu 2:1 v 51. minúte prerušený pre nepriaznivé poveternostné podmienky, po zlepšení poveternostných podmienok domáci odmietli pokračovať v stretnutí, g.: Bodó Róbert (20.), Világi Tamás (26.) – Szalai Sándor (42.)

Baloň – Malé Dvorníky 1:3(1:1), g.: Vida Máté (32.) – Matušek Marián (2.), Sütő Andreas (41.), Szűcs Balázs (55.)

Ižop – Trhová Hradská 2:3(2:0), g.: Takács Gejza (7.), Németh Roland (23.) – Juhos Barnabás (42., 57.), Pethő Dávid (37.)

Veľký Meder – Medveďov 1:0(0:0), g.: Nagy Kevin (61.)

Okoč-Sokolec – Kostolné Kračany 4:0(3:0), g.: Lukovics Tamás (6.), Kelemen Csaba (26.), Vörös Krisztián (28.), Molnár Ádám (40.)

Veľké Dvorníky malo voľno

Tabuľka:

1. Topoľníky             10      9        0       1        56:10           27          +12

2. Okoč-Sokolec                 10      7        1       2        43:18           22          +4

3. Malé Dvorníky               9       7        0       2        54:8            21          +9

4. Baka                           9        7       0        2       28:12            21          +9

5. Gabčíkovo            8       5        2       1        28:10           17          +8

6. Baloň                          9        4       1        4       25:16            13          -5

7. Trhová Hradská                 9       4        0       5        21:15           12          +3

8. Vrakúň                        8        3       0        5       14:32            9        0

9. Veľký Meder                    9       3        0       6        15:38           9          -9

10. Ižop                          9        2       1        6       15:23            7        -8

11. Veľké Dvorníky     9        1       3        5       12:31            6        -9

12. Kostolné Kračany          10      1        2       7          7:44           5          -10

13. Medveďov             9       1        0       8          2:63           3          -9