Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 26. kola

24. 5. 2009

I. trieda dospelí – 26. kolo – 24. mája 2009:

Štvrtok na Ostrove – Malé Dvorníky 6:2(3:1), g.: Varga Ladislav (17., 66., 78.), Mészáros András (2.), Dávid Szabolcs (32.), Hromada Ladislav (71.) – László Mikuláš (22.), Polák Zsolt (46.)

Blatná na Ostrove – Rohovce 1:2(1:2), g.: Novotný Juraj (6.) – Méry Zoltán (19., 40.)

Kostolné Kračany – Lehnice 3:3(2:1), g.: Görcs Zoltán (13., 53.), Perczell Anton (21.) – Fedor Ivan (47., 90.), Krafčík Tomáš (41.)

Trnávka – Kráľovičove Kračany 1:0(0:0), g.: Fekete Balázs (78.)

Holice na Ostrove – Jahodná 3:0(1:0), g.: Simon Olivér (24.), Bernáth Jozef (75.), Šimora Martin (90.)

Vydrany – Janíky 4:3(2:1), g.: Zöld Adrián (33., 78.), Győri Zsolt (22.), Hodosi Viliam (73.) – Lojdl Ľuboš (11., 50.), Nyársik Ján (46.)

Veľké Blahovo – Čenkovce 2:0(1:0), g.: Novák Attila (32.), KLempa Szilárd (72.)

FK Zlaté Klasy – Horná Potôň 3:2(2:0), g.: Sakál Pavel (15., 42.), Zsigó Zoltán (70.) – Gönczöl Csaba (57., 78.)

Poznámka: Horná Potôň odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

Tabuľka:

1. Kráľovičove Kračany  26      15      6       5       49:31          51

2. FK Zlaté Klasy           26      15      5       6       51:25          50

3. Čenkovce                   26      14      4       8       47:34          46

4. Trnávka                      26      13      6       7       45:30          45

5. Veľké Blahovo           26      13      3       10      47:46          42

6. Blatná n/O                  26      13      2       11      51:44          41

7. Lehnice                      26      11      6       9       49:34          39

8. Jahodná                      26      11      4       11      47:46          37

9. Holice n/O                  26      10      6       10      41:35          36

10. Rohovce                  26      10      6       10      32:29          36

11. Janíky                      26      9       3       14      48:51          30

12. Kostolné Kračany     26      8       6       12      36:44          30

13. Štvrtok n/O              26      9       2       15      54:58          29

14. Vydrany                   26      7       7       12      30:55          28

15. Horná Potôň             26      8       1       17      32:65          25

16. Malé Dvorníky          26      6       5       15      39:71          23

 

II. trieda dospelí – 26. kolo – 23.-24. mája 2009:

Baka – Ižop 3:0(2:0), g.: Oravec Ladislav (31., 33.), Valacsay Peter (66.)

Čilizská Radvaň – Bodíky 4:1(1:0), g.: Belovič Ján (55., 88.), Csicsó Ján (12.), Marosi Ladislav (67.) – Vajas Jozef (77.)

Michal na Ostrove – Lúč na Ostrove 2:1(0:0), g.: Puha František (78.), Kálmán Norbert (82.) – Kitanovič Attila (53.)

Povoda – Horný Bar 1:2(0:1), g.: Csölle Dávid (73.) – Csémy Szabolcs (29.), Mészáros Ondrej (60.)

Veľké Dvorníky – Ňárad 2:3(0:2), g.: Volner Tamás (80.), Végh Viktor (90.) – Wunderlich Zsolt (34.), Inczédi Imrich (39.), Nagy András (85.)

Nový Život „B“ – Padáň 0:0,

Dolný Štál – Potônske Lúky 1:1(1:0), g.: Balogh Imrich (45.) – Jirkovský Jaroslav (62.)

Veľká Paka – Šamorín „B“ 3:2(2:2), g.: Juhász Zoltán (15.), Csenkey Marek (40.), Santai Milan (76.) – Haluska Peter (25., 38.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N7. kolo – 23.-24. mája 2009:

Čakany – Blahová 2:0(1:0), g.: Tóth Ladislav (9.), Magát Jozef (75.)

Trstená na Ostrove – Hubice  0:2(0:2), g.: Pittner Branislav (27.), Štrba Roman (37.)

Sap mali voľno

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N7. kolo – 23.-24.mája 2009:

Royal Dunajská Streda – Mierovo Rácz Alexander (60.), Horváth Peter (85.), Mancal Attila (88.) – Rigó Ľudovít (56.), Rigó Attila (74.)

Horné Mýto – Jurová 5:2(3:1), g.: Kozma Kristián (41., 59.), Tóth Vojtech (6.), Ferenczi Róbert (44.), Andrékovics Jozef (73.) – Gábriš Dávid (36.), Sághy František (56.)

Trnávka „B“ mali voľno

 

I. trieda ženy – 18. kolo – 24. mája 2009:

Dolný Štál – Tôň 4:1(2:0), g.: Baráthová Anikó (1.), Bugárová Anna (15.), Némethová Kristína (65.), Verbóová Žaneta (70.) – Noseková Anna (68.)

FK Zlaté Klasy – Vydrany 5:0(4:0), g.: Danišová Brigita (8.), Szikela Marcela (15.), Hurtonyová Emese (23.), Horváthová Viktória (30.), Sáhóová Anita (60.)

Malé Dvorníky – Rohovce 0:3(0:2), g.: Csánóová Agneša (3.), Bognárová Silvia (23.), Gažová Andrea (76.)

 

I. trieda dorast – 26. kolo – 23.-24. mája 2009:

Štvrtok na Ostrove – FK Zlaté Klasy 4:3(2:2),

Kostolné Kračany – Lehnice 7:0(2:0),

Povoda – Ohrady 1:1(1:0),

Holice na Ostrove – Jahodná 1:3(0:1),

Vydrany – Baka 3:0(2:0),

Dolný Štál – Vieska 2:0(0:0),

Okoč-Sokolec – Šamorín „B“ 2:1(0:0),

Trhová Hradská mali voľno

Z 25. kola:

Lehnice – Povoda 3:0 k.- za nenastúpenie na stretnutie

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N8. kolo – 23.-24. mája 2009:

Janíky – Čenkovce 2:3(2:0),

Kútniky – Čilizská Radvaň 8:0(3:0),

 

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N8. kolo – 23.-24. mája 2009:

Ňárad – Pataš 1:3(0:2)

Horná Potôň – Mad 1:3(0:0),

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „I“ o 1.-6. miesto – Um3. kolo – 22. mája 2009:

Roma Zlaté Klasy – Okoč-Sokolec 5:0(3:0),

Lehnice – Topoľníky 0:1(0:0),

Zápas Čenkovce – Malé Dvorníky odložený na 25. mája 2009 (pondelok) o 17.00 hod.

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „J“ o 7.-12. miesto – Um3. kolo – 22.-23. mája 2009:

Rohovce – Baka 5:3(2:2),

Horný Bar – Dolný Štál 2:7(2:3),

Horná Potôň – Baloň 0:4(0:1),

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „K“ o 13.-18. miesto – Um3. kolo – 23. mája 2009:

Nový Život – Trhová Hradská 3:2(2:1),

FK Zlaté Klasy – Ižop 3:0(3:0),

Veľká Paka – Veľký Meder 4:2(2:1),

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „L“ o 19.-24. miesto – Um3. kolo – 22. mája 2009:

Trnávka – Vrakúň 1:4(0:2),

Holice n/O – Veľké Dvorníky 1:1(1:1),

Veľké Blahovo – Kostolné Kračany 10:1(2:1),

 

Dohrávka Um1. kola – 23. mája 2009:

Trnávka – Veľké Dvorníky 2:3(1:2),