Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 22. kola

26. 4. 2009

I. trieda dospelí – 22. kolo – 25.-26. apríla 2009:

Štvrtok na Ostrove – Kostolné Kračany 3:0(2:0), g.: Müller Mário (4., 44., 72.)

Trnávka – Blatná na Ostrove 3:2(3:0), g.: Tóth Tomáš (3., 10.), Grünfeld Ľudovít (17.) – Novotný Juraj (55.), Nagy Adrián (67.)

Holice na Ostrove – Malé Dvorníky 2:2(2:2), g.: Simon Olivér (16.), Mészáros Marián (41.) – Bubeník Miroslav (27.), Polák Zsolt (29.)

Vydrany – Rohovce 1:1(0:0), g.: Bors András (90.+) – Majthényi Zsolt (64.)

Veľké Blahovo – Lehnice 2:0(0:0), g.: Ábrahám Štefan (66.), Fekete Árpád (70.)

FK Zlaté Klasy – Kráľovičove Kračany 5:1(3:1), g.: Rigó Marcel (17., 46.), Sakál Pavel (22., 25.), Struhár Miroslav (69.) – Hromada Alexander (12.)

Horná Potôň – Jahodná 1:0(1:0), g.: Gönczöl Csaba (15.)

Čenkovce – Janíky 1:1(0:1), g.: Hruška Peter (66.) – Nyársik Ján (13.)

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy     22      13      5       4       45:17          44

2. Kráľ. Kračany      22      12      6       4       42:30          42

3. Blatná n/O           22      12      2       8       46:34          38

4. Čenkovce           22      11      4       7       36:29          37

5. Veľké Blahovo   22      11      3       8       42:37          36

6. Trnávka               22      10      5       7       38:29          35

7. Lehnice              22      10      4       8       39:29          34

8. Jahodná             22      9       4       9       42:41          31

9. Holice n/O         22      8       6       8       37:29          30

10. Kost Kračany  22      8       5       9       31:33          29

11. Rohovce         22      7       6       9       26:27          27

12. Vydrany          22      6       7       9       26:42          25

13. Janíky            22      7       3       12      36:43          24

14. Štvrtok n/O     22      7       2       13      42:50          23

15. Horná Potôň   22      7       1       14      27:56          22

16. Malé Dvorníky 2      4       5       13      29:58          17

 

II. trieda dospelí – 22. kolo – 25.-26. apríla 2009:

Baka – Michal na Ostrove 1:0(0:0), g.: Csomor Juraj (60.)

Povoda – Čilizská Radvaň 2:0(0:0), g.: Bartal Erik (62.), Szabó Peter (80.)

Veľké Dvorníky – Ižop 3:2(2:1), g.: Végh Ján (5., 59.), Végh Blažej (30.) – Ledeczky Imrich (21., 78.)

Nový Život „B“ – Bodíky 3:1(1:0), g.: Rigó Štefan (12.), Domonkos Roland (55.), Németh Peter (60.) – Kiss Ernest (47.)

Dolný Štál – Lúč na Ostrove 1:0(0:0), g.: Kosár Attila (71.)

Veľká Paka – Horný Bar 3:0(3:0), g.: Andrássy Balázs (21.), Gálffy Peter (24.), Juhász Zoltán (29.)

Šamorín „B“ – Ňárad 3:2(1:2), g.: Fürdős Ladislav (33., 65., 89.) – Csiba Imrich (36.), Inczédi Imrich (40.)

Potônske Lúky – Padáň 4:1(2:0), g.: Gašparík Libor (19., 60., 64.), Wimmer Peter (35.) – Bódis Tibor (72.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009  

Tabuľka:

1. Potônske Lúky  22      11      7       4       37:23          40

2. Baka                  22      11      6       5       40:20          39

3. Dolný Štál         22      12      3       7       39:24          39

4. Michal n/O        22      11      4       7       40:28          37

5. Horný Bar         22      10      6       6       30:18          36

6. Veľká Paka      22      10      6       6       35:30          36

7. Čilizská Radvaň  22      10      4       8       47:37          34

8. Padáň                 22      9       4       9       32:39          31

9. Nový Život "B"    22      9       3       10      36:36          30

10. Veľké Dvorníky 22      8       3       11      33:51          27

11. Ižop                 22      7       5       10      41:52          26

12. Povoda           22      7       4       11      33:46          25

13. Lúč n/O           22      5       8       9       20:21          23

14. Šamorín "B"    22      5       7       10      31:42          22

15. Ňárad             22      5       6       11      36:49          21

16. Bodíky          22      5       6       11      30:44          21

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N3. kolo –25.-26. apríla 2009:

Čakany – Hubice 1:1(0:0), g.: Tóth Ladislav (46.) – Kráľovský Miroslav (81.)

Sap – Blahová 2:0(1:0), g.: Beke Krisztián (33.), Tóth Csaba (65.)

Trstená na Ostrove mali voľno

III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto –N3. kolo–25.-26. apríla 2009:

Jurová – Trnávka „B“ 1:1(0:1), g.: Hodossy Krisztián (58.) – Hideghéty Csaba (11.)

Horné Mýto – Mierovo 2:3(1:0), g.: Kozma Štefan (20.), Kozma Krisztián (65.) – Rigó Ľudovít (55.), Jurák Marián (80.), Sudar Alexander (87.)

Royal Dunajská Streda mali voľno

Tabuľka:

1. Hubice              20      15      3       2       81:18          48

2. Čakany             21      13      5       3       54:18          44

3. Trstená n/O      20      12      4       4       42:18          40

4. Sap                   20      11      3       6       48:27          36

5. Blahová             21      10      4       7       37:27          34

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6. Mierovo               20      8       3       9       35:39          27

7. Royal Dun Streda20      7       2       11      42:73          23

8. Horné Mýto          21      5       2       14      29:61          17

9. Trnávka "B"         20      3       3       14      33:68          12

10. Jurová               21      2       3       16      34:86          9

 

I. trieda ženy – 14. kolo – 26. apríla 2009:

Dolný Štál – Malé Dvorníky 2:0(1:0), g.: Lászlóová Andrea (30.), Bugárová Anna (55.)

FK Zlaté Klasy – Rohovce 5:0(4:0), g.: Horváthová Viktória (12., 36., 77.), Keszőczeová Mónika (4., 14.)

Tôň – Vydrany 3:0(2:0), g.: Salmová Alexandra (30., 38.), Zsapková Anikó (47.)

Tabuľka:

1. Dolný Štál              14      9       3       2       53:26          30

2. FK Zlaté Klasy      13      9       1       3       54:18          28

3. Rohovce                14      8       3       3       48:33          27

4. Tôň                        13      5       3       5       25:33          18

5. Malé Dvorníky       13      1       3       9       10:39          6

6. Vydrany                 13      1       1       11        9:50          4

 

I. trieda dorast – 22. kolo – 25.-26. apríla 2009:

Štvrtok na Ostrove – Kostolné Kračany 3:3(3:2), g.: Mikóczy František (25.), Puha Viktor (33.), Mikóczy Peter (35.) – Méhes Péter (20., 22., 79.)

Holice na Ostrove – FK Zlaté Klasy 0:7(0:4), g.: Pőcz Ladislav (25., 65., 84.), Zsigmond Attila (5.), Trajcsik Vojtech (8.), Lengyel Gábor (39.), Szabó Dávid (87.)

Vydrany – Trhová Hradská 4:1(3:0), g.: Oláh Krisztián (5., 36.), Karácsony Vojtech (14.), Hodossi Ákos (56.) – Juhos Štefan (80.)

Dolný Štál – Lehnice 1:1(0:0), g.: Balogh Tamás (49.) – Oros Richard (84.)

Okoč-Sokolec – Ohrady 0:2(0:0), g.: Zsemlye Tibor (50.), Gaál Dávid (71.)

Šamorín „B“ – Jahodná 2:2(0:2), g.: Hegyi Vincent (53.), Molnár Tamás (60.) – Mészáros Balázs (36.), Molnár Róbert (40.)

Vieska – Baka 0:4(0:2), g.: Németh Árpád (57., 69.), Kovács Tamás (12.), Magyarics Iván (42.)

Povoda mali voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. Kostolné Kračany 20      16      2       2       72:15          50

2. FK Zlaté Klasy     20      16      1       3       99:19          49

3. Lehnice               20      15      4       1       73:19          49

4. Dolný Štál          19      14      1       4       82:31          43

5. Štvrtok n/O         20      11      1       8       64:40          34

6. Ohrady                20      10      4       6       56:36          34

7. Vydrany              19      10      2       7       64:42          32

8. Trhová Hradská  20      7       4       9       33:71          25

9. Povoda              20      6       3       11      27:53          21

10. Holice n/O        19      6       1       12      26:70          19

11.Šamorín "B"    19      5       3       11      41:51          18

12. Baka                20      5       3       12      25:62          18

13. Okoč-Sokolec  19      3       3       13      23:54          12

14. Jahodná           20      3       3       14      28:87          12

15. Vieska             19      2       1       16      17:80          7

 

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N4. kolo – 25.-26. apríla 2009:

Janíky – Kútniky 0:7(0:2), g.: Csiba Róbert (10., 44., 55.), Matejka Imrich (70., 75.), Sipos Péter (57.), Nagy Mátyás (62.)

Čenkovce – Čilizská Radvaň 2:2(2:0), g.: Rigó János (29., 39.) – Vass Marián (47., 80.)

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N4. kolo – 25.-26. apríla 2009:

Ňárad – Horná Potôň 2:2(2:0), g.: Kovács Attila (19.), Kulacs Imre (37.) – Egri Ladislav (63., 71.)

Pataš – Mad 2:3(0:3), g.: Pavlech Balázs (51.), Both Daniel (56.) – Tóth Milan (15., 37., 43.)

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

Tabuľka:

1. FK 2007 Kútniky   17      15      0        2       114:10         45

2. Čilizská Radvaň     17      14      1        2       51:12          43

3. Čenkovce              17      11      1        5       52:40          34

4. Janíky                   17      5       2        10      26:53          17

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5. Horná Potôň        17      6       2        9       13:38          20

6. Mad                     17      5       2        10      23:58          17

7. Pataš                   17      3       4        10      20:43          13

8. Ňárad                   17      1       4        12      17:62          7

I. tr. starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N5. kolo:

Lehnice – Rohovce 0:3, 3:0 k. – za svojvoľné preloženie stretnutia na iný termín

Tabuľka:

1. Roma Zlaté Klasy  9        7       0       2       49:6           21

2. Čenkovce              9        6       1       2       27:16          19

3. Lehnice                 9        5       1       3       28:13          16

4. Rohovce               9        3       1       5       35:25          10

5. Horný Bar             9        2       0       7       11:64          6

6. Horná Potôň         9        1       1       7       10:42          4

 

I. tr. starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – dohr. N3. kola – 24.apríla 2009:

FK Zlaté Klasy – Trnávka 9:0(6:0), g.: Keszőcze Márk (5.,22.), Lamos Bálint (18., 25.), Cséfalvay Kristóf (27., 28.), Grello Zoltán (40.), Cséfalvay Matej (60.), Keszőcze Félix (69.)

Z N3. kola:

Nový Život – Holice n/O 9:0 k.- spôsobenie predčasného ukončenia stretnutia

Z N5. kola:

Veľká Paka – Holice n/O 0:3 k.- nastúpenie družstva na stretnutie bez RP

Tabuľka:

1. Nový Život                 9        8       0       1       58:10          24

2. FK Zlaté Klasy           9        4       2       3       35:15          14

3. Veľká Paka                9        4       1       4       32:25          13

4. Trnávka                      9        4       1       4       26:40          13

5. Holice n/O                  9        3       2       4       22:31          11

6. Veľké Blahovo           9        0       2       7       10:62          2