Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 20. kola

12. 4. 2009

I. trieda dospelí – 20. kolo – 11.-12. apríla 2009:

Štvrtok na Ostrove – Trnávka 4:1(1:1), g.: Müller Mário (69., 74.), Hromada Ladislav (4.), Zsigmond Attila (62.) – Kulich Marián (10.)

Holice na Ostrove – Kostolné Kračany 1:0(0:0), g.: Póda Michal (63.)

Vydrany – Blatná na Ostrove 0:3(0:1), g.: Krnáč Ján (39.), Sipos Jozef (50.), Nagy Adrián (71.)

Veľké Blahovo – Malé Dvorníky 4:2(2:2), g.: Fekete Árpád (5., 81.), Klempa Szilárd (13.), Novák Attila (68.) – Polák Zsolt (10., 17.)

FK Zlaté Klasy – Rohovce 1:0(0:0), g.: Szikela František (46.)

Horná Potôň – Lehnice 0:3(0:1), g.: Lelkes Ladislav (36.), Szlanyina Richard (49.), Marinič Peter (75.)

Čenkovce – Kráľovičove Kračany 1:1(0:1), g.: Hudec Mário (90.+) – Hervay Csaba (28.)

Janíky – Jahodná 6:2(2:1), g.: Kiss Tibor (53., 57.), Nyársik Ján (5.), Balucha Branislav (41.), Loidl Ľuboš (67.), Solčianský Vladimír (87.) – Bugár Zoltán (44.), Szamaránszky Alexander (48.)

 

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy           20      12      4       4       39:15     40

2. Kráľovičove Kračany  20      11      6       3       38:25    39

3. Blatná n/O                  20      11      2       7       43:31     35

4. Lehnice                      20      10      3       7       38:26     33

5. Čenkovce                   20      10      3       7       33:28     33

6. Trnávka                      20      9       4       7       34:26   31

7. Jahodná                      20      9       4       7       42:38  31

8. Veľké Blahovo           20      9       3       8       38:37     30

9. Holice n/O                  20      8       5       7       35:26     29

10. Kostolné Kračany     20      8       4       8       30:29    28

11. Rohovce                  20      7       5       8       25:24     26

12. Vydrany                   20      5       6       9       23:40    21

13. Štvrtok n/O              20      6       2       12      38:44     20

14. Janíky                      20      6       2       12      29:41     20

15. Horná Potôň             20      6       1       13      26:53    19

16. Malé Dvorníky          20      4       4       12      26:54    16

 

II. trieda dospelí – 20. kolo – 11.-12. apríla 2009:

Baka – Povoda 1:0(0:0), g.: Horváth Ladislav (50.)

Veľké Dvorníky – Michal na Ostrove 3:0(2:0), g.: Bögi Eugen (6.), László Ákos (25.), Bugár Alexander (85.)

Nový Život „B“ – Čilizská Radvaň 1:0(1:0), g.: Füssi Gabriel (43.)

Dolný Štál – Ižop 3:0(2:0), g.: Takács Peter (25.), Balogh Imrich (43.), Kosár Attila (50.)

Veľká Paka – Bodíky 2:1(0:1), g.: Santai Milan (56., 65.) – Zsigrai Ladislav (17.)

Šamorín „B“ – Lúč na Ostrove 2:0(2:0), g.: Úrhoffer Dávid (15.), Rigó Patrik (26.)

Potônske Lúky – Horný Bar 1:0(1:0), g.: Kevický Peter (35.)

Padáň – Ňárad 2:1(1:0), g.: Bódis Tibor (16.), Bódis Tamás (57.) – Németh Peter (87.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009  

 

III. trieda dospelí nadstavba – skupina o 1.-5. miesto – N1. kolo:

Čakany – Sap 2:1(0:0), g.: Kráľ Ľubomír (71.), Vida Pavol (86.) – Horváth Oskár (72.)

Trstená na Ostrove – Blahová 1:2(0:1), g.: Molnár Ladislav (60.) – Valentín Ján (10., 90.)

Hubice mali voľno

Z 18. kola:

Čakany – Trstená na Ostrove 0:3 k.- neoprávnený štart hráča za domácich

III. trieda dospelí nadstavba – skupina o 6.-10. miesto – N1. kolo:

Royal Dunajská Streda – Jurová 7:3(3:2), g.: Rácz Alexander (2., 74.), Mancal Attila (27., 61.), László Peter (15.), Szamaránszki Karol (63.), Horváth Peter (72.) – Csicsay Zoltán (14.), Sághy František (41.), Hodossi Krisztián (49.)

Horné Mýto – Trnávka 1:4(1:2), g.: Trhaj Tamás (21.) – Karácsony Peter (39., 70.), Ajpek Marián (39., 70.)

Mierovo malo voľno

 

I. trieda ženy – 12. kolo – 12. apríla 2009:

Dolný Štál – Rohovce 3:0(2:0), g.: Baráthová Anikó (28., 79.), Bugárová Anna (22.)

Malé Dvorníky – Vydrany odložené na 1. mája 2009 (piatok) o 14.00 hod.

FK Zlaté Klasy – Tôň odložené na 1. mája 2009 (piatok) o 16.00 hod.

 

I. trieda dorast – 20. kolo – 11.-12. apríla 2009:

Štvrtok na Ostrove – Povoda 10:0(4:0),

Holice na Ostrove – Kostolné Kračany 1:2(1:0),

Dolný Štál – FK Zlaté Klasy 4:3(0:1),

Okoč-Sokolec – Trhová Hradská 2:3(2:1),

Šamorín „B“ – Lehnice 0:4(0:2), 

Vieska – Ohrady 2:1(1:0),

Baka – Jahodná 3:2(1:2),

Vydrany mali voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

II. trieda dorast nadstavba – skupina o 1.-4. miesto – N2. kolo:

Kútniky – Čilizská Radvaň 2:0(1:0),

Janíky – Čenkovce 1:2(0:2),

II. trieda dorast nadstavba – skupina o 5.-8. miesto – N2. kolo:

Horná Potôň – Mad 2:0(1:0),

Ňárad – Pataš 0:1(0:0),

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

 

I. tr. starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N3. kolo – 9. apríla 2009:

Roma Zlaté Klasy – Rohovce 6:2(3:1),

Lehnice – Horná Potôň 6:1(4:1),

Čenkovce – Horný Bar 4:3(3:0),

 

I. tr. starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N3. kolo – 9. apríla 2009:

Okoč-Sokolec – Malé Dvorníky 5:1(4:0),

Topoľníky – Dolný Štál 5:0(5:0), 

Baloň – Baka 1:2(1:2),

 

I. tr. starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N3. kolo – 7.-9. apríla 2009:

Nový Život – Holice na Ostrove 9:0(9:0) nedohrané v 37. minúte klesol počet hráčov hosti pod sedem

Veľká Paka – Veľké Blahovo 17:0(9:0),

Zápas FK Zlaté Klasy – Trnávka sa nehral, hostia nepricestovali na stretnutie

 

I. tr. starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N3. kolo – 9. apríla 2009:

Veľký Meder – Vrakúň 4:2(2:1),

Trhová Hradská – Veľké Dvorníky 10:1(4:0),

Ižop – Kostolné Kračany 2:3(0:1),