Výsledky 20. kola
I. trieda dospelí – 20. kolo – 11.-12. apríla 2009:
Štvrtok na Ostrove – Trnávka 4:1(1:1), g.: Müller Mário (69., 74.), Hromada Ladislav (4.), Zsigmond Attila (62.) – Kulich Marián (10.)
Holice na Ostrove – Kostolné Kračany 1:0(0:0), g.: Póda Michal (63.)
Vydrany – Blatná na Ostrove 0:3(0:1), g.: Krnáč Ján (39.), Sipos Jozef (50.), Nagy Adrián (71.)
Veľké Blahovo – Malé Dvorníky 4:2(2:2), g.: Fekete Árpád (5., 81.), Klempa Szilárd (13.), Novák Attila (68.) – Polák Zsolt (10., 17.)
FK Zlaté Klasy – Rohovce 1:0(0:0), g.: Szikela František (46.)
Horná Potôň – Lehnice 0:3(0:1), g.: Lelkes Ladislav (36.), Szlanyina Richard (49.), Marinič Peter (75.)
Čenkovce – Kráľovičove Kračany 1:1(0:1), g.: Hudec Mário (90.+) – Hervay Csaba (28.)
Janíky – Jahodná 6:2(2:1), g.: Kiss Tibor (53., 57.), Nyársik Ján (5.), Balucha Branislav (41.), Loidl Ľuboš (67.), Solčianský Vladimír (87.) – Bugár Zoltán (44.), Szamaránszky Alexander (48.)
Tabuľka:
1. FK Zlaté Klasy 20 12 4 4 39:15 40
2. Kráľovičove Kračany 20 11 6 3 38:25 39
3. Blatná n/O 20 11 2 7 43:31 35
4. Lehnice 20 10 3 7 38:26 33
5. Čenkovce 20 10 3 7 33:28 33
6. Trnávka 20 9 4 7 34:26 31
7. Jahodná 20 9 4 7 42:38 31
8. Veľké Blahovo 20 9 3 8 38:37 30
9. Holice n/O 20 8 5 7 35:26 29
10. Kostolné Kračany 20 8 4 8 30:29 28
11. Rohovce 20 7 5 8 25:24 26
12. Vydrany 20 5 6 9 23:40 21
13. Štvrtok n/O 20 6 2 12 38:44 20
14. Janíky 20 6 2 12 29:41 20
15. Horná Potôň 20 6 1 13 26:53 19
16. Malé Dvorníky 20 4 4 12 26:54 16
II. trieda dospelí – 20. kolo – 11.-12. apríla 2009:
Baka – Povoda 1:0(0:0), g.: Horváth Ladislav (50.)
Veľké Dvorníky – Michal na Ostrove 3:0(2:0), g.: Bögi Eugen (6.), László Ákos (25.), Bugár Alexander (85.)
Nový Život „B“ – Čilizská Radvaň 1:0(1:0), g.: Füssi Gabriel (43.)
Dolný Štál – Ižop 3:0(2:0), g.: Takács Peter (25.), Balogh Imrich (43.), Kosár Attila (50.)
Veľká Paka – Bodíky 2:1(0:1), g.: Santai Milan (56., 65.) – Zsigrai Ladislav (17.)
Šamorín „B“ – Lúč na Ostrove 2:0(2:0), g.: Úrhoffer Dávid (15.), Rigó Patrik (26.)
Potônske Lúky – Horný Bar 1:0(1:0), g.: Kevický Peter (35.)
Padáň – Ňárad 2:1(1:0), g.: Bódis Tibor (16.), Bódis Tamás (57.) – Németh Peter (87.)
Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009
III. trieda dospelí nadstavba – skupina o 1.-5. miesto – N1. kolo:
Čakany – Sap 2:1(0:0), g.: Kráľ Ľubomír (71.), Vida Pavol (86.) – Horváth Oskár (72.)
Trstená na Ostrove – Blahová 1:2(0:1), g.: Molnár Ladislav (60.) – Valentín Ján (10., 90.)
Hubice mali voľno
Z 18. kola:
Čakany – Trstená na Ostrove 0:3 k.- neoprávnený štart hráča za domácich
III. trieda dospelí nadstavba – skupina o 6.-10. miesto – N1. kolo:
Royal Dunajská Streda – Jurová 7:3(3:2), g.: Rácz Alexander (2., 74.), Mancal Attila (27., 61.), László Peter (15.), Szamaránszki Karol (63.), Horváth Peter (72.) – Csicsay Zoltán (14.), Sághy František (41.), Hodossi Krisztián (49.)
Horné Mýto – Trnávka 1:4(1:2), g.: Trhaj Tamás (21.) – Karácsony Peter (39., 70.), Ajpek Marián (39., 70.)
Mierovo malo voľno
I. trieda ženy – 12. kolo – 12. apríla 2009:
Dolný Štál – Rohovce 3:0(2:0), g.: Baráthová Anikó (28., 79.), Bugárová Anna (22.)
Malé Dvorníky – Vydrany odložené na 1. mája 2009 (piatok) o 14.00 hod.
FK Zlaté Klasy – Tôň odložené na 1. mája 2009 (piatok) o 16.00 hod.
I. trieda dorast – 20. kolo – 11.-12. apríla 2009:
Štvrtok na Ostrove – Povoda 10:0(4:0),
Holice na Ostrove – Kostolné Kračany 1:2(1:0),
Dolný Štál – FK Zlaté Klasy 4:3(0:1),
Okoč-Sokolec – Trhová Hradská 2:3(2:1),
Šamorín „B“ – Lehnice 0:4(0:2),
Vieska – Ohrady 2:1(1:0),
Baka – Jahodná 3:2(1:2),
Vydrany mali voľno
Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
II. trieda dorast nadstavba – skupina o 1.-4. miesto – N2. kolo:
Kútniky – Čilizská Radvaň 2:0(1:0),
Janíky – Čenkovce 1:2(0:2),
II. trieda dorast nadstavba – skupina o 5.-8. miesto – N2. kolo:
Horná Potôň – Mad 2:0(1:0),
Ňárad – Pataš 0:1(0:0),
Poznámky:
1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.
2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.
3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.
I. tr. starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N3. kolo – 9. apríla 2009:
Roma Zlaté Klasy – Rohovce 6:2(3:1),
Lehnice – Horná Potôň 6:1(4:1),
Čenkovce – Horný Bar 4:3(3:0),
I. tr. starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N3. kolo – 9. apríla 2009:
Okoč-Sokolec – Malé Dvorníky 5:1(4:0),
Topoľníky – Dolný Štál 5:0(5:0),
Baloň – Baka 1:2(1:2),
I. tr. starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N3. kolo – 7.-9. apríla 2009:
Nový Život – Holice na Ostrove 9:0(9:0) nedohrané v 37. minúte klesol počet hráčov hosti pod sedem
Veľká Paka – Veľké Blahovo 17:0(9:0),
Zápas FK Zlaté Klasy – Trnávka sa nehral, hostia nepricestovali na stretnutie
I. tr. starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N3. kolo – 9. apríla 2009:
Veľký Meder – Vrakúň 4:2(2:1),
Trhová Hradská – Veľké Dvorníky 10:1(4:0),
Ižop – Kostolné Kračany 2:3(0:1),