Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 19. kola

5. 4. 2009

I. trieda dospelí – 19. kolo – 4.-5. apríla 2009:

Jahodná – Štvrtok na Ostrove 6:1(3:0), g.: Bugár Zoltán (26., 35., 39., 57., 64.), Cseh Gejza (56.) – Zsigmond Attila (88.)

Kráľovičove Kračany – Janíky 2:1(1:0), g.: Hervay Andreas (10.), Hervay Csaba (90.) – Solčiansky Vladimír (52.)

Lehnice – Čenkovce 0:3(0:2), g.: Ďuriš Radovan (2.), Hruška Peter (42.), Kvarda Tibor (72.)

Rohovce – Horná Potôň 1:0(1:0), g.: Farkas Juraj (13.)

Malé Dvorníky – FK Zlaté Klasy 1:3(1:0), g.: Polák Zsolt (33.) – Rigó Marcel (66., 83.), Szikela Frantisek (53.)

Blatná na Ostrove – Veľké Blahovo 1:0(0:0), g.: Sipos Jozef (59.)

Kostolné Kračany – Vydrany 0:1(0:0), g.: Rácz Tamás (75.)

Trnávka – Holice na Ostrove 2:1(0:1), g.: Bartal Tibor (72.), Štrbka Koloman (79.) – Mészáros Marián (18.)

Tabuľka:

1. Kráľovičove Kračany  19      11      5       3       37:24   38

2. FK Zlaté Klasy           19      11      4       4       38:15    37

3. Blatná n/O                  19      10      2       7       40:31    32

4. Čenkovce                   19      10      2       7       32:27    32

5. Trnávka                      19      9       4       6       33:22   31

6. Jahodná                      19      9       4       6       40:32    31

7. Lehnice                      19      9       3       7       35:26    30

8. Kostolné Kračany       19      8       4       7       30:28   28

9. Veľké Blahovo           19      8       3       8       34:35   27

10. Holice n/O                19      7       5       7       34:26   26

11. Rohovce                  19      7       5       7       25:23   26

12. Vydrany                   19      5       6       8       23:37   21

13. Horná Potôň             19      6       1       12      26:50  19

14. Štvrtok n/O              19      5       2       12      34:43    17

15. Janíky                      19      5       2       12      23:39   17

16. Malé Dvorníky          19      4       4       11      24:50   16

 

II. trieda dospelí – 19. kolo – 4.-5. apríla 2009:

Ňárad – Baka 0:0,

Horný Bar – Padáň 2:0(0:0), g.: Ravasz František (77., 85.)

Lúč na Ostrove – Potônske Lúky 0:0,

Bodíky – Šamorín „B“ 1:1(1:0), g.: Zsigrai Ladislav (39.) – Haluska Péter (68.)

Ižop – Veľká Paka 3:1(1:0), g.: Nagy Ádám (34., 53.), Ledeczky Imrich (48.) – Santai Milan (86.)

Čilizská Radvaň – Dolný Štál 1:2(0:0), g.: Horváth Jozef (70.) – Csóka Ján (80.), Bajcsy Alexander (90.)

Michal na Ostrove – Nový Život „B“ 4:1(3:0), g.: Kvarda Tomáš (7.), Rácz Roland (13.), Szarvas Viktor (33.), Kun Tomáš (60.) – Rigó Štefan (51.)

Povoda – Veľké Dvorníky 3:3(1:1), g.: Bartal Erik (13.), Csejtey Roland (63.), Szűcs Krisztián (85.) – Végh Viktor (61., 90.+), Végh Ján (31.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009  

 

III. trieda dospelí – základná časť – 18. kolo:

Zápas Čakany – Trstená na Ostrove v šetrení (podozrenie neoprávneného štartu za domácich)

 

I. trieda ženy – 11. kolo – 4.-5. apríla 2009:

FK Zlaté Klasy – Dolný Štál 2:2(2:1), g.: Szikela Marcela (4.), Gregušová Michaela (23.) – Bugárová Anna (13.), Baráthová Anikó (71.)

Tôň – Malé Dvorníky 1:3(0:1), g.: Noseková Anna – Vangelová Brigita 2, Bugárová Anna

Vydrany – Rohovce 2:12(2:5), g.: Badalová Melinda (21.), Cséfalvayová Sabina (37.) – Gažová Andrea (15., 67., 68., 77., 80.), Csánóová Agneša (5., 8., 20., 62.), Bognárová Silvia (60., 79.), Szerencsésová Eva (32.)

 

I. trieda dorast – 19. kolo – 4.-5. apríla 2009:

Jahodná – Štvrtok na Ostrove 2:1(1:0), g.: Pénzes Róbert (3., 55.) – Leto-Jozaniak Ondrej (76.)

Baka – Ohrady 1:1(1:0), g.: Németh Árpád (39.) – Bugár Róbert (79.)

Lehnice – Vieska 7:0(1:0), g.: Szlanyina Richard (37., 59., 76., 77., 84.), Oross Richard (55.), Sipos Tamás (68.)

Trhová Hradská – Šamorín „B“ 4:1(2:0), g.: Dohorák Gábor (41., 57.), Takács Jozef (3.), Androvics András (74.) – Pokstaller Zsolt (68.)

FK Zlaté Klasy – Okoč-Sokolec 3:0(0:0), g.: Trajcsík Vojtech (70., 75., 85.)

Kostolné Kračany – Vydrany 4:0(3:0), g.: Antal Dávid (20., 27.), Mohácsi Ferenc (12.), Szabó Árpád  (77.)

Povoda – Holice na Ostrove 1:0(0:0), g.: Csölle Dávid (77.)

Dolný Štál malo voľno

Z 18. kola:

Štvrtok na Ostrove – Holice 3:0 k.- za nenastúpenie na stretnutie

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

II. trieda dorast po základnej časti:

1. Čilizská Radvaň          14      13      0        1       48:8     39

2. FK 2007 Kútniky        14      12      0        2       101:10  36

3. Čenkovce                   14      10      0        4       48:33   30

4. Janíky                        14      5       2        7       25:43    17

5. Horná Potôň               14      5       1        8        8:34     16

6. Mad                           14      3       2        9       16:53     11

7. Pataš                          14      1       4        9       15:39     7

8. Ňárad                         14      1       3        10      14:55     6

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

 

I. tr. starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N2. kolo – 3. apríla 2009:

Horný Bar – Roma Zlaté Klasy 0:3(0:1), g.: Rigó Richard (8.), Rigó Tibor (67.), Újváry Richard (69.)

Horná Potôň – Čenkovce 0:4(0:3), g.: Rigó Jozef (10.), Deszkás Daniel (12.), Nagy Miklós (13.), Horváth Patrik (37.)

Rohovce – Lehnice 0:1(0:1), g.: Csölle Mário (10.)

 

I. tr. starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N2. kolo – 3.-4. apríla 2009:

Baka – Okoč-Sokolec 0:6(0:1), g.: Károlyi Róbert (51., 56., 60.), Végh László (31.), László Jenő (48.), Ferenczi Zoltán (67.)

Dolný Štál – Baloň 1:3(0:2), g.: Kosár Mátyás (26.) – Vida Máté (19., 30.), Paksi Vidor (2.)

Malé Dvorníky – Topoľníky 4:0(2:0), g.: Bajcsi Tamás (14., 63.), Rigler Erik (1.), Fekete András (56.)

 

I. tr. starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N2. kolo – 3. apríla 2009:

Trnávka – Nový Život 1:7(0:2), g.: Kovács Gábor (52.) – Danis Albert (43., 64.), Tóth Ladislav (10.), Zima Krisztián (25.), Vallo Patrik (53.), Lelkes Peter (56.), Letusek Martin (61.)

Veľké Blahovo – FK Zlaté Klasy 2:2(0:1), g.: Rigó Milan (48.), Koller Nikolas (62.) – Peller Kevin (16.), Lamos Bálint (42.)

Holice na Ostrove – Veľká Paka 0:3(0:1), g.: Csivre Ádám (14., 50.), Duchaj Tomáš (37.)

 

I. tr. starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N2. kolo – 3.-4. apríla 2009:

Kostolné Kračany – Veľký Meder 4:3(1:1), g.: Godány Richard (33., 40.), Németh Pál (38.), Posztós Tamás (45.) – Nagy Kevin (20.), Pajor Karmen (37.), Pajor Kinga (51.)

Veľké Dvorníky – Ižop 2:2(2:0), g.: Sipos František (10.), Tóth Ervin (18.) – Varga Balázs (45.), Zsoldos József (67.)

Vrakúň – Trhová Hradská 1:6(0:3), g.: Bindics Bálint (60.) – Bugár Szilveszter (27., 50.), Németh János (20.), Losonszky Márk (25.), Bukor Patrik (37.), Horváth Alexander (65.)