Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledkový servis -21. kola

19. 4. 2009

I. trieda dospelí – 21. kolo – 18.-19. apríla 2009:

Janíky – Štvrtok na Ostrove 6:1(5:0), g.: Puss Marián (8., 18.), Kiss Tibor (30.), Méry Norbert (40.), Mórocz Patrik (42.), Lojdl Ľuboš (75.) – Kállay Róbert (69.)

Jahodná – Čenkovce 0:2(0:1), g.: Menyhárt Roland (vlastný gól) (34.), Hruška Peter (49.)

Kráľovičove Kračany – Horná Potôň 3:0(1:0), g.: Lelkes Tamás (7.), Hervay Ladislav (46.), Szusz František (83.)

Lehnice – FK Zlaté Klasy 1:1(0:1), g.: Nagy Kristián (60.) – Hollósi Štefan (10.)

Rohovce – Veľké Blahovo 0:2(0:1), g.: Novák Attila (32.), Ábrahám Štefan (90.)

Malé Dvorníky – Vydrany 1:2(0:0), g.: Polák Zsolt (57.) – Zöld Adrián (86.), Győri Zsolt (90.)

Blatná na Ostrove – Holice na Ostrove 1:0(0:0), g.: Nagy Adrián (52.)

Kostolné Kračany – Trnávka 1:1(0:0), g.: Gaál Marián (71.) – Bartal Tibor (60.)

 

II. trieda dospelí – 21. kolo – 18.-19. apríla 2009:

Padáň – Baka 0:4(0:2), g.: Oravec Ladislav (32., 38., 65.), Koczkás Patrik (38.)

Ňárad – Potônske Lúky 1:1(0:1), g.: Csiba Imrich (65.) – Wimmer Peter (61.)

Horný Bar – Šamorín „B“ 1:0(0:0), g.: Csémy Balázs (54.)

Lúč na Ostrove – Veľká Paka 0:0,

Bodíky – Dolný Štál 1:1(1:0), g.: Kiss Ernest (20.) – Balogh Imrich (60.)

Ižop – Nový Život „B“ 3:2(0:1), g.: Ledeczky Imrich (81., 83.), Dinga Balázs (87.) – Füssi Gabriel )12.), Molnár Zoltán (63.)

Čilizská Radvaň – Veľké Dvorníky 4:0(1:0), g.: Csicsó Ján (22., 60.), Belovič Ján (77., 87.)

Michal na Ostrove – Povoda 2:1(1:0), g.: Nagy Szabolcs (22.), Jakus Tomáš (82.) – Deszkás Adrián (78.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009  

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N2. kolo –18.-19. apríla 2009:

Hubice – Trstená na Ostrove 1:0(0:0), g.: Štrba Roman (58.)

Blahová – Čakany 0:3(0:2), g.: Valocsay Jozef (37., 43.), Heinlein Peter (87.)

Sap mali voľno

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto –N2. kolo–18.-19. apríla 2009:

Mierovo – Royal Dunajská Streda 6:3(3:1), g.: Rigó Attila (3., 51.), Sárközi Ľudovít (5., 20.), Rigó Ľudovít (54., 70.) – Máhr Tomáš (35.), Mancal Attila (77.), Rácz Alexander (88.)

Jurová – Horné Mýto 0:2(0:1), g.: Borka Vojtech (19.), Juhos Adrián (73.)

Trnávka „B“ mali voľno

 

I. trieda ženy – 13. kolo – 18.-19. apríla 2009:

Tôň – Dolný Štál 3:3(2:2), g.: Marosiová Erika (10., 25.), Gaálová Anita (48.) – Baráthová Anikó (30.), Verbóová Žaneta (40.), Bugárová Anna (47.)

Rohovce – Malé Dvorníky 4:3(0:1), g.: Csánóová Agneša (50., 73.), Dubická Angela (47.), Rublíková Orsolya (77.) – Vangelová Brigita (25., 53.), Bugárová Anna (75.)

Vydrany – FK Zlaté Klasy 0:10(0:5), g.: Gregušová Michaela (6., 9., 34.), Kuczmanová Anita (13., 25., 60.), Polláková Gabriela (36.), Szikela Marcela (42.), Horváthová Viktória (65.), Keszőczeová Monika (70.)

 

I. trieda dorast – 21. kolo – 18.-19. apríla 2009:

Baka – Štvrtok na Ostrove 0:3(0:3),

Jahodná – Vieska 8:0(7:0),  

Ohrady – Šamorín „B“ 3:0(3:0),

Lehnice – Okoč-Sokolec 3:1(2:1),

Trhová Hradská – Dolný Štál 2:2(1:0),

Vydrany – FK Zlaté Klasy 1:5(1:0),

Kostolné Kračany – Povoda 4:0(2:0),

Holice na Ostrove mali voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N3. kolo – 18.-19. apríla 2009:

Čenkovce – Kútniky 0:4(0:1),

Čilizská Radvaň – Janíky 1:0(0:0),

 

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N3. kolo – 18.-19. apríla 2009:

Pataš – Horná Potôň 2:1(1:0),

Ňárad – Mad 1:4(0:2),

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

 

I. tr. starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N4. kolo – 14. apríla 2009:

Horná Potôň – Roma Zlaté Klasy 0:7(0:4), g.: Rigó Tibor (6., 19.), Rigó Vojtech (21., 40.), Botló Ferenc (34.), Újvári Richard (37.), Horváth Ľudovít (50.)

Horný Bar – Lehnice 2:1(1:1), g.: Farkas Csaba (21.), Nagy Árpád (47.) – Buga Erik (9.)

Rohovce – Čenkovce 1:3(1:1), g.: Ambrus Attila (29.) – Stim Jozef (8.), Rigó Jozef (39.), Horváth Patrik (58.)

 

I. trieda starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N5. kolo – 17. apríla 2009:

Roma Zlaté Klasy – Horný Bar 20:0(9:0),

Čenkovce – Horná Potôň 6:0(2:0),

Lehnice – Rohovce – hostia nepricestovali na stretnutie

 

I. tr. starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N4. kolo – 14. apríla 2009:

Dolný Štál – Okoč-Sokolec 0:2(0:1), g.: Nagy László (28.), Károlyi Róbert (53.)

Baka – Topoľníky 1:0(1:0), g.: Nógel Szabolcs (17.)

Malé Dvorníky – Baloň 3:2(0:1), g.: Farkas Róbert (55.), Rigler Erik (58.), Rigler Štefan (60.) – Vida Máté (17.), Bartalos Attila (53.)

 

I. trieda starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N5. kolo – 17.-18.apríla 2009:

Okoč-Sokolec – Baka 6:0(2:0),

Topoľníky – Malé Dvorníky 0:3(0:2),

Baloň – Dolný Štál 0:2(0:1),

 

I. tr. starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N4. kolo – 14. apríla 2009:

Veľké Blahovo – Nový Život 2:4(1:1), g.: Rigó Milan (28.), Koller Nikolas (38.) – Danis Albert (41., 52.), Havlík Imrich (23.), Tóth Ladislav (48.)

Trnávka – Veľká Paka 6:2(3:0), g.: Kovács Gábor (20., 29., 43., 55.), Sihelník Štefan (30.), Viola Tibor (41.) – Csivre Ádám (61., 64.)

Holice na Ostrove – FK Zlaté Klasy 1:4(0:2), g.: Pongrácz Balázs (65.) – Bognár Máté (10.), Lamos Bálint (30.), Cséfalvay Kristóf (45.), Lengyel Otto (60.)

 

I. trieda starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N5. kolo – 18. apríla 2009:

Nový Život – Trnávka 12:0(5:0),

FK Zlaté Klasy – Veľké Blahovo 7:2(4:1),

Veľká Paka – Holice n/O 7:0(2:0),

 

I. tr. starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N4. kolo – 14. apríla 2009:

Veľké Dvorníky – Veľký Meder 2:1(0:1), g.: Tóth Ervin (40.), Neumahr Nikolas (50.) – Kulacs Máté (22.)

Kostolné Kračany – Trhová Hradská 2:4(2:0), g.: Szabó Ákos (7., 28.) – Pázmány Péter (42., 43., 48., 50.)

Vrakúň – Ižop 2:4(1:3), g.: Fekete László (5.), Hegedűs László (55.) – Kušnír Csaba 15., 52.), Gubien Kenett (10.), Németh Roland (23.)

 

I. tr. starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N5. kolo – 17.-18. apríla 2009:

Veľký Meder – Kostolné Kračany 5:0(1:0),

Trhová Hradská – Vrakúň 7:2,

Ižop – Veľké Dvorníky 3:0(1:0),