Choď na obsah Choď na menu
 


Súťažný ročník 2008/2009 v číslach

22. 7. 2009

I. trieda dospelí (referent – Németh Andrej): 

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy                 30            19            5             6             62:29                     62

2. Kráľovičove Kračany     30            17            8             5             57:35                     59

3. Čenkovce                         30            16            6             8             56:38                     54

4. Lehnice                             30            14            6             10            62:39                     48

5. Trnávka                            30            13            7             10            49:38                     46

6. Rohovce                           30            12            7             11            40:34                     43

7. Blatná n/O                        30            13            3             14            55:59                     42

8. Veľké Blahovo                 30            13            3             14            50:58                     42

9. Jahodná                            30            12            5             13            52:58                     41

10. Janíky                              30            12            4             14            62:56                     40

11. Holice n/O                      30            11            7             12            46:43                     40

12. Štvrtok n/O                    30            11            2             17            60:64                     35

13. Kostolné Kračany         30            9             8             13            44:50                     35

14. Vydrany                          30            9             7             14            38:63                     34

15. Horná Potôň                  30            10            1             19            38:71                     31 – 3 = 28

16. Malé Dvorníky              30            7             5             18            46:82                     26

Poznámky:

Počet odohraných zápasov              : 240

Kontumácie: 24. kolo Horná Potôň – Čenkovce 0:3 za inzultáciu rozhodcu

Odpočet bodov: Horná Potôň – 3 body

Počet strelených gólov                      : 817

Gólový priemet za zápas                    : 3,4

Tabuľka najlepších strelcov:

20 – Polák Zsolt (Malé Dvorníky)

17 – Bugár Zoltán (Jahodná)

16 – Lelkes Tamás (Kráľovičove Kračany)

15 – Novák Attila (Veľké Blahovo), Sakál Pavel (Zlaté Klasy), Salák Ivan (Horná Potôň), Varga Ladislav (Štvrtok n/O)

 

II. trieda dospelí (referent – Horváth Pavel):

Tabuľka:

1. Baka                                  30            18            6             6             65:25                     60

2. Potônske Lúky                30            15            9             6             50:32                     54

3. Horný Bar                         30            15            7             8             43:27                     52

4. Michal n/O                       30            15            5             10            49:37                     50

5. Veľká Paka                       30            13            8             9             53:45                     47

6. Dolný Štál                        30            13            5             12            49:44                     44

7. Čilizská Radvaň               30            12            6             12            56:56                     42

8. Ňárad                                30            11            8             11            54:55                     41

9. Veľké Dvorníky               30            13            4             13            48:67                     43 – 3 = 40

10. Padáň                              30            11            6             13            46:57                     39

11. Nový Život "B"             30            11            5             14            45:49                     38

12. Lúč n/O                           30            9             10            11            29:26                     37

13. Ižop                                 30            10            6             14            56:67                     36

14. Povoda                           30            10            4             16            47:64                     34

15. ŠTK Šamorín "B"          30            6             8             16            47:61                     26

16. Bodíky                            30            6             7             17            40:65                     25

Poznámky:

1. Celkový počet odohraných stretnutí:  240

2. Celkový počet strelených gólov:        777

3. Priemer gólov na jedno kolo:              25,9

4. Priemer gólov na jedno stretnutie:      3,24

Odpočet bodov:

SC Veľké Dvorníky – 3 body po skončení súťažného ročníka

Strata ÚHČ domácich zápasov:

Družstevník Horný Bar – na obdobie od 12.10.2008 do 12.10.2009

FK Baka – na obdobie od 01.03.2009 do 01.03.2010

SC Veľké Dvorníky – na obdobie od 01.03.2009 do 01.03.2010

Tabuľka najlepších strelcov:

30 – Oravec Ladislav (Baka)

21 – Végh  Ján (Veľké Dvorníky)

17 – Belovičs  Ján (Čilizská Radvaň)

15 – Füssi Vojtech (Padáň), Ledeczky Imrich (Ižop)

14 – Hluško Michal (Veľká Paka)

13 – Bajcsi Alexander (Dolný Štál), Csiba Imrich (Ňárad), Kálmán Norbert (Michal n/O), Santai  Milan (Veľká Paka)

12 – Balogh Imrich (Dolný Štál), Horváth Jozef (Čilizská Radvaň), Kiss Ernest (Bodíky)

 

III. trieda dospelí:

Tabuľka:

1. Hubice                              26            20            3             3             102:26                    63

2. Čakany                              26            15            6             5             58:23                     51

3. Trstená n/O                      26            13            6             7             51:27                     45

4. Sap                                    26            13            5             8             57:39                     44

5. Blahová                            26            11            5             10            47:46                     38

6. Mierovo                            26            12            4             10            48:45                     40

7. Royal Dunajská Streda   26            10            3             13            57:90                     33

8. Horné Mýto                     26            8             2             16            45:73                     26

9. Trnávka "B"                     26            4             4             18            42:81                     16

10. Jurová                             26            3             4             19            44:101                    13

Poznámky :

1. Celkový počet odohraných stretnutí          : 131

2. Celkový počet strelených gólov                  : 551

3. Priemer gólov na jedno kolo                         : 21,193

4. Priemer gólov na jedno stretnutie                : 4,21

Kontumácie :

11. kolo: Poľnohospodár Hubice – Družstevník Jurová 12:0 podľa čl.100/e a 106/2 SP

13. kolo: Družstevník Mierovo – FK Blahová 0:3 podľa čl. 100/i a 106/1 SP

17. kolo: ŠK Horné Mýto – Družstevník Mierovo 2:5 podľa čl. 100/i SP a 106/2 SP

18. kolo: ŠK Čakany – ŠK Team Trstená N/O 0:3 podľa čl. 100/i SP a 106/1 SP

N.10 kolo: Družstevník Mierovo – Družstevník Jurová 3:0 podľa čl. 100/b SP a 106/1 SP

Strata ÚHČ domácich zápasov:

ŠK Horné Mýto – na obdobie od 01.03.2009 do 01.03.2010

Tabuľka najlepších strelcov :

22 – Faltus Miroslav (Hubice)

21 – Pittner Branislav (Hubice)

16 – Ajpek Marian (Trnávka „B“), Lengyel Ladislav (Hubice), Rigó Ľudovít (Mierovo)    

14 – Mancal Attila (Royal Dunajská Streda)

12 – Dömötör Vojtech (Sap), Écsi Ladislav (Sap), Molnár Ladislav (Trstená n/O)

11 – Lelkes Karol (Jurová), Lettrich Marek (Hubice)

10 – Heinlein Peter (Čakany), Churý Ján (Blahová)                                    

 

I. dorast (referent – Šípoš Gábor):

Tabuľka:

1. Kostolné Kračany           28            23            3             2             107:20                    72

2. FK Zlaté Klasy                 28            21            2             5             122:24                     65

3. Lehnice                             28            18            6             4             90:42                     60

4. Dolný Štál                        28            19            2             7             104:47                     59

5. Vydrany                            28            17            4             7             100:53                     55

6. Štvrtok n/O                      28            16            2             10            97:60                     50

7. Ohrady                              28            12            7             9             66:47                     43

8. Trhová Hradská              28            10            5             13            57:88                     35

9. Baka                                  28            9             3             16            43:80                     30

10. Povoda                           28            8             5             15            39:72                     29

11. ŠTK Šamorín "B"          28            8             4             16            62:71                     28

12. Jahodná                          28            7             4             17            43:106                    25

13. Okoč-Sokolec                 28            7             3             18            37:76                     24

14. Holice n/O                      28            6             1             21            28:115                    19

15. Vieska                             28            3             1             24            25:119                    10

 

Poznámky:

Celkový počet odohraných zápasov              : 210

Celkový počet strelených gólov                      : 1005

Priemer gólov na 1 zápas                                   : 4,79

Priemer gólov na 1 kolo                                     : 33,5

Kontumácie:

2. kolo: Vieska- Zlaté Klasy 0:8, v zmysle čl.čl. 100/b a 106/2. SP

3. kolo: Trhová Hradská- Vieska 3:0, na základe č.100/b a 106/1. SP

15. kolo: Okoč-Sokolec – Holice n/O 0:3, na základe čl. 100/i a 106/1. SP 

18. kolo: Štvrtok n/O – Holice n/O 3:0 podľa 100/b SP

25. kolo: Lehnice – Povoda 3:0 podľa 100/b SP

26. kolo: Holice n/O – Jahodná 0:3 podľa 100/i SP

Najlepší strelci:

43 – Lengyel Gábor (Zlaté Klasy)

37 – Balogh Tamás (Dolný Štál)

30 – Rigó Erik (Vydrany)

27 – Szlanyina Richard (Lehnice)

26 – Hajdú Ladislav (Štvrtok n/O)

24 – Rásó Tamás (Dolný Štál)

22 – Puha Viktor (Štvrtok n/O)

 

II. dorast (referent – Šípoš Gábor):

Tabuľka:

1. FK 2007 Kútniky             26            24            0              2             175:12                     72

2. Čilizská Radvaň               26            18            1              7             77:41                     55

3. Čenkovce                         26            14            1              11            67:82                     43

4. Janíky                                26            7             2              17            38:94                     23

5. Mad                                   26            11            3              12            48:64                     36

6. Horná Potôň                    26            10            4              12            30:55                     34

7. Pataš                                 26            8             5              13            34:54                     29

8. Ňárad                                26            1             6              19            21:88                     9

Poznámky:

Celkový počet odohraných stretnutí              : 104

Celkový počet strelených gólov                      : 535

Priemer gólov na 1 zápas                                   : 5,11

Priemer gólov na 1 kolo                                     : 17,83

Kontumácie:

7. kolo Čilizská Radvaň- Horná Potôň, 6:0k, podľa čl. 106/2 SP

14. kolo Orechová Potôň- Ňárad 3:0, podľa čl. 100/b SP

17.kolo Čilizská Radvaň- Pataš 3:0 podľa 100/e SP

N1.kolo Horná Potôň- Ňárad 3:0 podľa 100/b SP

N12.kolo Kútniky- Čenkovce 3:0 podľa 100/e SP

N12 .koloJaníky- Čilizská Radvaň 3:0 podľa 10/b SP

Najlepší strelci:

59 – Matejka Imrich (FK 2007 Kútniky)

28 – Dohorák Tomáš (FK 2007 Kútniky)

27 – Rigó János (Čenkovce)

25 – Gaál Tamás (Čilizská Radvaň)

23 – Szabó Otto (FK 2007 Kútniky)

16 – Csiba Róbert (FK 2007 Kútniky)

15 – Vajda Balázs (FK 2007 Kútniky)

14 – Tóth Karol (Mad)

 

I. trieda ženy (referent – Németh Andrej):

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy                 20            15            1             4             73:21                     46

2. Dolný Štál                        20            14            3             3             84:33                     45

3. Rohovce                           20            12            3             5             66:42                     39

4. Tôň                                    20            8             3             9             38:47                     27

5. Malé Dvorníky                 20            3             3             14            18:59                     12

6. Vydrany                            20            1             1             18            12:89                     4

Poznámky:

Počet odohraných zápasov              : 60

Kontumácia                                         : 20. kolo Zlaté Klasy – Malé Dvorníky 3:0 za nepricestovanie

Odpočítané body                                               : nikto

Celkový počet strelených gólov      : 292

Priemer na zápas                  : 4,7

Tabuľka najlepších strelkýň:

31 – Baráthová Anikó (Dolný Štál)

27 – Bugárová Anna (Dolný Štál)

25 – Gregušová Michaela (FK Zlaté Klasy)

 

I. trieda starší žiaci (referent – Füle Ľudovít):

Nadstavba I. fáza o 1.-12. miesto:

Skupina „E“:

1. Roma Zlaté Klasy            10            8             0             2             51:7                       24

2. Lehnice                             10            7             1             2             34:10                     22

3. Čenkovce                         10            6             2             2             30:19                     20

4. Rohovce                           10            3             1             6             36:28                     10

5. Horný Bar                         10            2             1             7             14:67                     7

6. Horná Potôň                    10            1             1             8             10:44                     4

Skupina „F“:

1. Okoč-Sokolec                  10            8             1             1             48:15                     25

2. Malé Dvorníky                 10            8             0             2             33:12                     24

3. Topoľníky                        10            4             1             5             18:23                     13

4. Baka                                  10            4             0             6             16:28                      12

5. Baloň                                 10            2             2             6             21:25                     8

6. Dolný Štál                        10            2             0             8               7:40                      6

Nadstavba I. fáza o 13.-24. miesto:

Skupina „G“:

1. Nový Život                      10            9             0             1             62:11                     27

2. FK Zlaté Klasy                 10            5             2             3             39:17                     17

3. Veľká Paka                       10            4             2             4             37:30                     14

4. Trnávka                            10            4             1             5             28:44                     13

5. Holice n/O                        10            3             2             5             23:35                     11

6. Veľké Blahovo                 10            0             3             7             15:67                     3

Skupina „H“:

1. Trhová Hradská              10            9             0             1             70:14                     27

2. Veľký Meder                    10            7             0             3             31:21                     21

3. Ižop                                   10            3             2             5             23:40                     11

4. Vrakúň                              10            3             2             5             30:32                     11

5. Kostolné Kračany           10            3             1             6             18:42                     10

6. Veľké Dvorníky               10            2             1             7             15:38                     7

Nadstavba II. fáza:

Skupina „I“ o 1.-6. miesto:

1. Okoč-Sokolec                  10            6             1             3             26:21                     19

2. Roma Zlaté Klasy            10            6             0             4             39:10                     18

3. Malé Dvorníky                 10            5             2             3             21:18                     17

4. Čenkovce                         10            4             3             3             19:17                     15

5. Lehnice                             10            3             2             5             15:26                     11

6. Topoľníky                        10            2             0             8             16:44                     6

Skupina „J“ o 7.-12. miesto:

7. Rohovce                           10            8             1             1             57:22                     25

8. Baloň                                 10            6             0             4             37:20                     18

9. Baka                                  10            6             0             4             36:19                     18

10. Dolný Štál                       10            6             0             4             25:20                     18

11. Horná Potôň                  10            2             1             7             12:27                     7

12. Horný Bar                       10            1             0             9             11:69                     3

Skupina „K“ o 13.-18. miesto:

13. Nový Život                    10            8             0             2             42:16                     24

14. Trhová Hradská            10            7             0             3             44:16                     21

15. Veľká Paka                     10            5             1             4             26:27                     16

16. Veľký Meder                  10            4             0             6             22:32                     12

17. Ižop                                 10            3             0             7             16:51                     9

18. FK Zlaté Klasy              10            2             1             7             14:22                     7

Skupina „L“ o 19.-24. miesto:

19. Vrakúň                            10            6             2             2             41:22                     20

20. Holice n/O                      10            4             5             1             26:19                     17

21. Veľké Dvorníky             10            5             2             3             19:25                     17

22. Kostolné Kračany         10            5             1             4             40:32                     16

23. Trnávka                          10            2             1             7             25:31                     7

24. Veľké Blahovo               10            2             1             7             31:53                     7

Poznámky:

Počet kôl: 12

Počet zápasov: 144

Počet strelených gólov: 831

Priemer gólov na kolo: 69,25

Priemer gólov na zápas: 5,77

Kontumácie:

N5.kolo: Veľká Paka – Holice n/O – Veľká Paka nastúpila na zápas bez RP

Najlepší strelci:

46 – Geleta Dávid (Rohovce)

42 – Danis Albert (Nový Život)

34 – Rigler Erik (Malé Dvorníky)

33 – Rigó Tibor (Roma Zlaté Klasy)

30 – Ambrus Attila (Rohovce), Rigó Milan (Veľké Blahovo)

26 – Rabb Roman (Baka)

24 – Újvári Richard  (Roma Zlaté Klasy)

 

I. mladší žiaci (referent – Füle Ľudovít):

Nadstavba II. fáza – skupina „K“ o 1.-4. miesto:

1. Lehnice                             12            6             5             1             17:7                        23

2. FK Zlaté Klasy                 12            7             2             3             15:9                        23

3. Veľký Meder                    12            5             1             6             19:22                      16

4. Kostolné Kračany           12            1             2             9             12:25                      5

Poznámka: Lehnice – FK Zlaté Klasy vzájomné zápasy: 0:0, 0:0, 1:2, 2:0

Nadstavba II. fáza – skupina „L“ o 5.-8. miesto:

5. Topoľníky                        12            9             2             1             20:4                        29

6. Vrakúň                               12            6             2             4             27:16                      20

7. Ohrady                              12            4             2             6             13:24                      14

8. Medveďov                       12            1             2             9             9:25                        5

Nadstavba II. fáza – Skupina „M“ o 9.-12. miesto:

9. Potônske Lúky                12            10            2             0             45:9                        32

10. Čenkovce                        12            7             1             4             20:18                       22

11. Vydrany                          12            4             1             7             12:29                      13

12. Jahodná                          12            1             0             11            8:29                        3

Nadstavba II. fáza – Skupina „N“ o 13.-16. miesto:

13. Malé Dvorníky              12            7             3             2             19:7                        24

14. Baka                                 12            4             6             2             14:17                       18

15. Kráľovičove Kračany   12            4             3             5             11:13                      15

16. Michal n/O                     12            1             4             7             11:18                      7

Nadstavba II. fáza – Skupina „O“ o 17.-20. miesto:

17. Orechová Potôň            12            8             3             1             26:13                      27

18. Gabčíkovo                      12            6             1             5             21:28                       19

19. Okoč-Sokolec                 12            4             2             6             28:17                      14

20. Blatná n/O                      12            1             3             8             8:25                        6

Nadstavba II. fáza – Skupina „P“ o 21.-24. miesto:

21. Trhová Hradská            12            8             2             2             47:17                      26

22. Baloň                               12            6             0             6             33:36                       18

23. Padáň                              12            5             1             6             25:34                      16

24. Horná Potôň                  12            3             1             8             18:36                      10

Nadstavba II. fáza – Skupina „R“ o 25.-28. miesto:

25. Dolný Štál                      12            8             2             2             32:15                      26

26. Kútniky                           12            6             3             3             26:16                       21

27. Pataš                               12            4             3             5             19:20                      15

28. Ižop                                 12            2             0             10            11:37                      6

Nadstavba II. fáza – Skupina „S“ o 29.-32. miesto:

29. Holice n/O                      12            10            2             0             28:2                        32

30. Štvrtok n/O                     12            8             1             3             24:5                         25

31. Šamorín                           12            1             3             8             7:27                        6

32. Trstená n/O                    12            1             2             9             4:29                        5

Nadstavba II. fáza – Skupina „T“ o 33.-35. miesto:

33. Bodíky                            6             4             1             1             38:22                      13

34. Vieska                              6             2             1             3             30:32                       7

35. Lúč n/O                           6             2             0             4             24:38                      6

Poznámky:

Počet turnajov: 36

Počet zápasov: 201

Počet gólov: 1292

Priemer gólu na turnaj: 35,88

Priemer gólu na zápas: 6,42

Kontumácie:

N1.turnaj: Čenkovce-Jahodná 3:0, Vydrany-Jahodná 3:0, Jahodná-Potônske Lúky 0:3 -Jahodná nepricestovala na turnaj

Najlepší strelci:

52 – Lukács Imrich (Padáň)

40 – Nagy Péter (Kostolné Kračany)

39 – Both Róbert (Dolný Štál)

36 – Nagy Kevin (Veľký Meder)

35 – Polák Attila (Vrakúň)

35 – Kvassay György (Trhová Hradská)

32 – Pongrácz Balázs (Holice n/O), Szabó Tibor (Veľký Meder)

 

I. prípravky (referent – Füle Ľudovít):

Nadstavba – skupina „C“ o 1.-4. miesto:

1. Roma Zlaté Klasy            15            10            2             3             24:10                      32

2. Orechová Potôň              15            8             2             5             23:13                       26

3. Štvrtok n/O                      15            3             4             8             21:27                      13

4. Blatná n/O                        15            2             6             7             11:29                      12

Nadstavba – skupina „C“ o 5.-8. miesto:

1. FK Zlaté Klasy                 15            11            2             2             34:9                        35

2. Horná Potôň                     15            8             2             5             17:21                       26

3. Veľký Meder                    15            6             2             7             25:29                      20

4. Rohovce                           15            1             2             12            13:30                      5

Poznámky:

Počet turnajov: 10

Počet zápasov: 60

Počet gólov: 167

Priemer gólu na 1 turnaj: 16,7

Priemer gólu na 1 zápas: 2,78

Najlepší strelci:

27 – Stojka Ján (Orechová Potôň)

17 – Mió Balázs (Veľký Meder)

14 – Horváth Tamáš (Orechová Potôň), Pollák Balázs (Horná Potôň), Rigó Ádám (Roma Zlaté Klasy)

13 – Nyársik Gabriel (FK Zlaté Klasy)

12 – Gajdács František (Blatná n/O)

10 – Bartalos Félix (Štvrtok n/O), Botló Nikolas (Roma Zl.Klasy), László János (Rohovce), Méry Péter (Štvrtok n/O)

 

V Dunajskej Strede dňa 29. júna 2009

                                                                                        Ing. TAKÁCS Tibor – predseda ŠTK ObFZ