Choď na obsah Choď na menu
 


28. kolo

7. 6. 2009

I. trieda dospelí – 28. kolo – 7. júna 2009:

Štvrtok na Ostrove – Rohovce 0:2(0:2), g.: Farkas Juraj (19.), Herberger Csaba (31.)

Malé Dvorníky – Lehnice 1:4(0:1), g.: Polák Zsolt (70.) – Sandtner Michal (43., 55.), Szabó Dávid (75., 90.)

Blatná na Ostrove – Kráľovičove Kračany 2:3(2:2), g.: Novotný Juraj (33., 45.) – Lelkes Štefan (7.), Hervay Ladislav (40.), Bartal Szabolcs (88.)

Kostolné Kračany – Jahodná 5:1(3:1), g.: Edmár Attila (15., 17., 68., 70.), Kovács Peter (44.) – Soós Vilmos (40.)

Trnávka – Janíky 1:2(0:0), g.: Fekete Balázs (58.) – Mórocz Patrik (65.), Páleš Jozef (74.)

Holice na Ostrove – Čenkovce 1:1(1:1), g.: Tóth Peter (36.) – Hegyi Attila (5.)

Vydrany – Horná Potôň 3:0(1:0), g.: Győri Zsolt (33.,), Bors András (58.), Csóka Peter (80.)

Veľké Blahovo – FK Zlaté Klasy 0:4(0:2), g.: Hollósi Štefan (35., 82.), Sakál Pavel ( 40.), Struhár Miroslav (70.)

Poznámka: Horná Potôň odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

 

II. trieda dospelí – 28. kolo – 6. júna 2009:

Baka – Bodíky 4:1(2:1), g.: Oravec Ladislav (30., 65.), Csomor Juraj (39.), Koczkás Peter (80.) – Zsigrai Ladislav (38.)

Ižop – Lúč na Ostrove 2:3(1:1), g.: Ledeczky Imrich (45.), Dinga Balázs (62.) – Kitanovics Attila (26.), Mészáros Tibor (55.), Puha Szabolcs (65.)

Čilizská Radvaň – Horný Bar 1:1(0:0), g.: Zalka Lajos (48.) – Mészáros Andrej (87.)

Michal na Ostrove – Ňárad 0:0,

Povoda – Padáň 4:2(2:1), g.: Szabó Attila (1.), Bartal Erik (41.), Szabó Peter (75.), Horňák Tibor (85.) – Berecz Vojtech (12.), Csiba Tomáš (82.)

Veľké Dvorníky – Potônske Lúky 2:1(0:1), g.: Végh Ján (55,), Volner Tamás (70.) – Gašparík Libor (8.)

Nový Život „B“ – Šamorín „B“ 1:0(0:0), g.: Bankó Pavel (53.)

Dolný Štál – Veľká Paka 2:1(0:0), g.: Bíró Tamás (60.), Balogh Imrich (72.) – Rausch Ján (77.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N9. kolo – 7. júna 2009:

Sap – Hubice 2:1(2:1), Beke Kristián (4.), Tóth Csaba (13.) – Štrba Roman (36.)

Čakany – Trstená na Ostrove 1:0(0:0), g.: Dudáš Peter (89.)

Blahová mali voľno

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N9. kolo – 6. júna 2009:

Trnávka „B“ – Mierovo 0:1(0:0), g.: Miklós Csaba (89.)

Horné Mýto – Royal Dunajská Streda 5:1(2:1), g.: Cserkó Adrián (4., 80.), Bugár Csaba (38.), Tóth Vojtech (60.), Kozma Roland (70.) – Horváth Peter (9.)

Jurová mali voľno

 

I. trieda ženy – 20. kolo – 7. júna 2009:

Tôň – Rohovce 1:4(0:3), g.: Noseková Anna (60.) – Csánóová Agneša (20., 45.), Gažová Andrea (25., 30.)

Dolný Štál – Vydrany 11:1(6:0), g.: Bugárová Anna (4., 25., 46., 50., 60., 63., 68.), Verbóová Žaneta (12., 29., 38.), Baráthová Anikó (22.) – Karácsonyová Diana (71.)

FK Zlaté Klasy – Malé Dvorníky – hostia nepricestovali na stretnutie

 

I. trieda dorast – 28. kolo – 7. júna 2009:

Štvrtok na Ostrove – Trhová Hradská 1:3(0:0),

FK Zlaté Klasy – Lehnice 2:0(0:0),

Kostolné Kračany – Jahodná 7:0(5:0),

Povoda – Baka 0:1(0:0),

Holice na Ostrove – Vieska 1:2(0:2),

Vydrany – Šamorín „B“ 5:0(1:0),

Dolný Štál – Okoč-Sokolec 4:2(0:1),

Ohrady mali voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N10. kolo – 6.-7. júna 2009:

Čenkovce – Čilizská Radvaň 2:7(1:3),

Janíky – FK 2007 Kútniky 1:3(1:0),

 

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N10. kolo – 7. júna 2009:

Ňárad – Horná Potôň 1:1(1:1),

Pataš – Mad 1:0(0:0),  

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „I“ o 1.-6. miesto – Um5. kolo – 3. júna 2009:

Roma Zlaté Klasy – Malé Dvorníky 8:0(6:0), g.: Botló Ferenc (25., 40., 48.), Újvári Richard (3., 29.), Rigó Tibor (8., 13.), Rigó Ľudovít (10.)

Čenkovce – Topoľníky 5:3(2:2), g.: Horváth Patrik (43., 50., 59.), Rigó Jozef (17.), Czífferi Krisztián (22.) – Nagy Richárd (12.), Csölle Roland (25.), Bognár Zsolt (63.)

Lehnice – Okoč-Sokolec 3:5(0:1), g.: Világi Gabriel (42.), Gašparík Libor (46.), Rigó Alex (69.) – Nagy László (3., 60., 65.), Molnár Ádám (50.), Végh László (52.)

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „J“ o 7.-12. miesto – Um5. kolo – 3. júna 2009:

Rohovce – Baloň 6:0(2:0), g.: Geleta Dávid (25.), Halász Gábor (29.), Bulko Martin (42.), Tar Ladislav (50.), Ambrus Attila (60.), Grünfeld Pál (70.)

Horná Potôň – Dolný Štál 0:2(0:1), g.: Szabómihály András (25., 40.)

Horný Bar – Baka 0:4(0:1), g.: Nógel Szabolcs (40., 60.), Horváth Kálmán (18.), Rabb Roman (55.)

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „K“ o 13.-18. miesto – Um5. kolo – 2.-3. júna 2009:

FK Zlaté Klasy – Trhová Hradská 1:3(1:2), g.: Keszőcze Márk (14.) – Pázmány Péter (3., 43.), Mészáros Árpád (28.)

Nový Život – Veľký Meder 7:0(3:0), g.: Danis Albert (15., 45.), Lelkes Péter (33., 38.), Havlík Imrich (7.), Vallo Patrik (15.), Tóth Ladislav (55.)

Veľká Paka – Ižop 3:5(1:3), g.: Pénzes Attila (29.), Svitek Ádám (36.), Gašparík Tomáš (57.) – Gubien Kenett (20., 25., 28., 43., 52.)

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „L“ o 19.-24. miesto – Um5. kolo – 3.-7. júna 2009:

Trnávka – Kostolné Kračany 1:3(0:2), g.: Derzsi Tibor (45.) – Gódány Richard (18.,. 23., 38.)

Veľké Blahovo – Veľké Dvorníky 3:4(2:1), g.: Rigó Milan (11., 30.), Kardos István (47.) – Neumahr Nikolas (28., 49., 59.), Sipos František (64.)

Holice na Ostrove – Vrakúň 2:0(2:0), g.: Horváth Zsolt (12., 26.)