Choď na obsah Choď na menu
 


27. kolo

31. 5. 2009

I. trieda dospelí – 27. kolo – 30.-31. mája 2009:

FK Zlaté Klasy – Štvrtok na Ostrove 1:0(1:0), g.: Zsigó Zoltán (29.)

Horná Potôň – Veľké Blahovo 3:1(1:1), g.: Salák Ivan (20., 58., 73.) – Klempa Szilárd (37.)

Čenkovce – Vydrany 4:1(1?1), g.: Hudec Mário (16., 59., 68.), Sárközi Zoltán (85.) – Rácz Attila (1.)

Janíky – Holice na Ostrove 5:2(3:2), g.: Balucha Branislav (18., 44., 68.), Baláž Eduard (7.), Kotlár Attila (79.) – Štrba Lukáš (22.), Varga Balázs (22.)

Jahodná – Trnávka 2:1(1:1), g.: Bugár Zoltán (44., 63.) – Fekete Balázs (40.)

Kráľovičove Kračany – Kostolné Kračany 0:0,

Lehnice – Blatná na Ostrove 6:1(2:0), g.: Fedor Ivan (13., 56., 82.), Lelkes Ladislav (37., 87.), Sandtner Milan (54.) – Novotný Juraj (61.)

Rohovce – Malé Dvorníky 3:1(2:0), g.: Herberger Csaba (30.), Ambrus Róbert (45.), Farkas Juraj (68.) – Matušek Kristián (90.)

Poznámka: Horná Potôň odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

 

II. trieda dospelí – 27. kolo – 30.-31. mája 2009:

Veľká Paka – Baka 0:2(0:0), g.: Németh Norbert (68.), Csomor Juraj (69.)

Šamorín „B“ – Dolný Štál 2:2(2:0), g.: Szalay Rudolf (19.), Rigó Patrik (31.) – Balogh Imrich (58.), Bíró Tamás (71.)

Potônske Lúky – Nový Život „B“ 1:0(0:0), g.: Potásch Peter (90.)

Padáň – Veľké Dvorníky 2:3(1:2), g.: Badala Pavol (32., 70.) – Volner Tamás (13.), Végh Ján (30.), Végh Viktor (85.)

Ňárad – Povoda 6:1(2:0), g.: Nagy András (35., 55.), Ágh Zoltán (39.), Jankó Ladislav (58.), Dóka Tamás (60.), Végh Mikuláš (65.) – Rácz Attila (69.)

Horný Bar – Michal na Ostrove 0:1(0:1), g.: Jakus Tomáš (41.)

Lúč na Ostrove – Čilizská Radvaň 3:0(1:0), g.: Gombos Arpád (30.), Bódis Csaba (61.), Mórocz Attila (69.)

Bodíky – Ižop 2:2(1:1), g.: Zsigrai Ladislav (15., 60.) – Ledeczky Imrich (39., 75.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N8. kolo – 31. mája 2009:

Hubice – Čakany 2:0(0:0), g.: Faltus Miroslav (52.), Palúch František (83.)

Blahová – Sap 1:1(0:0), g.: Karáčoč Peter (66.) – Beke Kristián (67.)

Trstená na Ostrove mali voľno

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N8. kolo – 30.-31.mája 2009:

Trnávka „B“ – Jurová 4:2(1:1), g.: Koller Tamás (65., 80.), Ajpek Marian (44.), Szalay Alexander (82.) – Csóka Otto (20.), Sághy František (70.)

Mierovo – Horné Mýto 4:1(3:0), g.: Jurák Marián (14., 31., 55.), Rigó Attila (19.) – Németh František (82.)

Royal Dunajská Streda mali voľno

 

I. trieda ženy – 19. kolo – 30.-31. mája 2009:

Rohovce – FK Zlaté Klasy 0:2(0:1), g.: Gregušová Michaela (4., 49.)

Malé Dvorníky – Dolný Štál 1:4(1:1), g.: Bugárová Annamária (23.) – Bugárová Anna (28.), Verbóová Žaneta (47.), Lászlóová Andrea (65.), Némethová Kristína (68.)

Zápas Vydrany – Tôň odložený na 13. júna 2009 (sobota) 16.30 hod.

Dohrávka 17. kola – 30. mája 2009:

Vydrany – Malé Dvorníky 0:3(0:2), g.: Bugárová Annamária (39., 50.), Rózsaová Silvia (20.)

 

I. trieda dorast – 27. kolo – 30.-31. mája 2009:

Štvrtok na Ostrove – Okoč-Sokolec 5:2(2:2),

Šamorín „B“ – Dolný Štál 0:2(0:0),

Vieska – Vydrany 1:7(0:4),

Jahodná – Povoda 3:1(1:1),

Ohrady – Kostolné Kračany 0:1(0:1),

Trhová Hradská – FK Zlaté Klasy 0:1(0:0),

Baka – Holice na Ostrove 8:0(3:0),

Lehnice mali voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Z 26. kola:

Holice a Ostrove – Jahodná 0:3 k.- neoprávnený štart hráča za domácich

 

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N9. kolo – 30.-31. mája 2009:

Čilizská Radvaň – Janíky 5:1(2:0),

Čenkovce – FK 2007 Kútniky 0:6(0:5),

 

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N9. kolo – 31. mája 2009:

Ňárad – Mad 0:3(0:0),

Horná Potôň – Pataš 4:2(1:1),

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „I“ o 1.-6. miesto – Um4. kolo – 29. mája 2009:

TopoľníkyRoma Zlaté Klasy 1:5(0:4),

Malé Dvorníky – Lehnice 7:0(3:0),

Okoč-Sokolec – Čenkovce 2:2(1:1),

Dohrávka Um3. kola 25. mája 2009:

Čenkovce – Malé Dvorníky 0:0,

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „J“ o 7.-12. miesto – Um4. kolo – 30. mája 2009:

Dolný Štál – Rohovce 1:4(1:0), g.: Szabómihály András (7.) – Geleta Dávid (47., 65.), Ambrus Attila (53.), Tar Ladislav (57.)

Baloň – Horný Bar 10:2(6:2),

Baka – Horná Potôň 2:0(1:0),

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „K“ o 13.-18. miesto – Um4. kolo – 29.-30. mája 2009:

Veľký Meder – FK Zlaté Klasy 1:2(0:2),

Ižop – Nový Život 0:1(0:0),

Trhová Hradská – Veľká Paka 2:1(1:1),

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „L“ o 19.-24. miesto – Um4. kolo – 29.-30. mája 2009:

Kostolné Kračany – Holice n/O 2:3(1:2),

Veľké Dvorníky – Trnávka 1:0(1:0), g.: Neumahr Nikolas (8.)

Zápas Vrakúň – Veľké Blahovo je odložený na 10. júna 2009 (streda) o 17.00 hod.

 

NIKE Premier-Cup 2009/2010 – žiaci narodení 1.1.1995 – semifinále – 27. mája 2009:

Roma Zlaté Klasy – Malé Dvorníky 9:2(3:2), g.: Botló Ferenc (15., 23., 55., 60., 65.), Radics Patrik (20., 50.), Rigó Tibor (40.), Rigó Ladislav (43.) – Bertók Adrián (8.), Fekete András (30.)

Baka – DAC 1904 Dunajská Streda 0:6(0:1), g.: Hrazdílek Michal (17.), Krajcsovics Lukas (47.), Goldstein Richard (52.), Mészáros Boldizsár (vlastný gól) (54.), Varga Gergő (63.), Lakatos Nikolas (65.)