Choď na obsah Choď na menu
 


24. kolo

11. 5. 2009

I. trieda dospelí – 24. kolo – 10. mája 2009:

Štvrtok na Ostrove – Blatná na Ostrove 4:0(3:0), g.: Hromada Ladislav (39., 60.), Mészáros András (4.), Hajdú Ladislav (33.)

Kostolné Kračany – Malé Dvorníky 2:4(0:1), Miklós Pavol (55.), Perczell Anton (70.) – Polák Zsolt (60., 75.), Katona Jozef (30.), László Mikuláš (62.) (33.)v (39., 60.), M

Trnávka – Rohovce 1:0(0:0), g.: Csölle Jozef (60.)

Holice na Ostrove – Lehnice 1:0(1:0), g.: Simon Olivér (45.)

Vydrany – Kráľovičove Kračany 0:1(0:1), g.: Hervay Csaba (11.)

Veľké Blahovo – Jahodná 1:0(0:0), g.: Klempa Szilárd (49.)

FK Zlaté Klasy – Janíky 1:0(1:0), g.: Rigó Marcel (9.)

Horná Potôň – Čenkovce nedohrané, za stavu 0:2 v polčasovej prestávke kabíne rozhodcov vedúci mužstva domácich inzultoval hlavného rozhodcu, g.: Matlaha Marián (19.), Hudec Mário (31.)

Tabuľka:

1. Kráľovičove Kračany  24      14      6       4       46:30          48

2. FK Zlaté Klasy           24      14      5       5       47:19          47

3. Trnávka                      24      12      5       7       43:29          41

4. Blatná n/O                  24      13      2       9       49:38          41

5. Čenkovce                   23      12      4       7       40:31          40

6. Veľké Blahovo           24      12      3       9       43:40          39

7. Lehnice                      24      11      4       9       45:30          37

8. Jahodná                      24      10      4       10      44:43          34

9. Holice n/O                  24      9       6       9       38:32          33

10. Rohovce                  24      8       6       10      29:28          30

11. Kostolné Kračany     24      8       5       11      33:40          29

12. Janíky                      24      8       3       13      39:45          27

13. Štvrtok n/O              24      8       2       14      48:54          26

14. Vydrany                   24      6       7       11      26:49          25

15. Horná Potôň             23      7       1       15      28:59          22

16. Malé Dvorníky          24      5       5       14      33:64          20

 

II. trieda dospelí – 24. kolo – 9.-10. mája 2009:

Baka – Čilizská Radvaň 7:1(5:0), g.: Németh Norbert (17., 20.), Oravec Ladislav (42., 81.), Horváth Ladislav (27.), Matus Tamás (40.), Hicner Július (59.) – Belovič Ján (63.)

Michal na Ostrove – Ižop 1:2(1:1), g.: Lelkes Tomáš (38.) – Ledeczky Imrich (22.), Dinga Csaba (55.)

Povoda – Bodíky 2:0(0:0), g.: Matus Viliam (51.), Csejtey Roland (53.)

Veľké Dvorníky – Lúč na Ostrove 0:0,

Nový Život „B“ – Horný Bar 2:3(0:1), g.: Füssi Gabriel (58.), Németh Peter (62.) – Lelkes Karol (33.), Csölley Ladislav (83.), Halász Tibor (90.)

Dolný Štál – Ňárad 0:3(0:2), g.: Nagy András (37.), Inczédi Imrich (43.), Csiba Imrich (73.)

Veľká Paka – Padáň 5:3(3:1), g.: Hluško Michal (2., 21.), Juhász Zoltán (60., 85.), Santai Milan (35.) – Füsi Vojtech (12., 57.), Berecz Vojtech (83.)

Šamorín „B“ – Potônske Lúky 1:2((0:1), g.: Rigó Patrik (52.) – Vígh Ladislav (26.), Bartal Tamás (90.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

Tabuľka:

1. Potônske Lúky           24      13      7       4       41:25          46

2. Baka                          24      12      6       6       48:23          42

3. Horný Bar                  24      12      6       6       34:20          42

4. Veľká Paka                24      11      7       6       41:34          40

5. Dolný Štál                  24      12      3       9       39:28          39

6. Michal n/O                 24      11      4       9       41:31          37

7. Čilizská Radvaň          24      11      4       9       49:44          37

8. Padáň                         24      10      4       10      37:45          34

9. Ižop                           24      9       5       10      45:53          32

10. Nový Život "B"        24      9       4       11      38:39          31

11. Veľké Dvorníky        24      9       4       11      37:52          31

12. Povoda                    24      8       4       12      35:48          28

13. Lúč n/O                    24      5       10      9       20:21          25

14. Ňárad                       24      6       7       11      40:50          25

15. ŠTK Šamorín "B"    24      5       7       12      33:46          22

16. Bodíky                     24      5       6       13      31:50          21

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N5. kolo – 9. mája 2009:

Sap – Trstená na Ostrove 1:1(0:1), g.: Brezovský Ladislav (60.) – Somogyi Jozef (38.)

Blahová – Hubice 1:8(0:2), g.: Rajcsányi Milan (77.) – Lengyel Ladislav (14., 50., 55.),  Pittner Branislav (60., 87.), Lettrich Marek (32.), Štrba Roman (58.), Jamrich Jaroslav (67.)

Čakany mali voľno

III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N5. kolo – 9. mája 2009:

Trnávka „B“ – Royal Dunajská Streda 2:4(1:2), g.: Ajpek Marián (43., 80.) – László Peter (19., 59.), Mancal Attila (40., 79.)

Jurová – Mierovo 2:2(1:0), g.: Csicsai Zoltán (39.), Kovács Ákos (76.) – Rigó Attila (79.), Horváth Marián (85.)

Horné Mýto mali voľno

Tabuľka:

1. Hubice                       22      17      3       2       82:21          54

2. Čakany                       22      13      6       3       54:18          45

3. Trstená n/O                22      12      6       4       43:19          42

4. Sap                            22      11      4       7       51:31          37

5. Blahová                      22      10      4       8       38:35          34

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6. Mierovo                     22      9       4       9       38:41          31

7. Royal Dunajská Streda22      9       2       11      50:77          29

8. Horné Mýto                22      5       2       15      31:65          17

9. Trnávka "B"               22      3       3       16      35:73          12

10. Jurová                      22      2       4       16      36:88          10

 

I. trieda ženy – 16. kolo – 9.-10. mája 2009:

Dolný Štál – FK Zlaté Klasy 1:2(1:1), g.: Baráthová Anikó (9.) – Horváthová Viktória (19.), Gregušová Michaela (60.)

Malé Dvorníky – Tôň 0:7(0:5), g.: Marosiová Erika (5., 25., 30.), Noseková anna (21.), Salmaová Alexandra (40.), Gálová Anita (71.), Rajkovicsová Katarína (vlastný gól) (78.)

Rohovce – Vydrany 7:2(3:2), g.: Gažová Andrea (32., 60., 79.), Bognárová Silvia (76., 80.), Nagyová Anita (24.), Szerencsésová Eva (38.) – Cséfalvayová Sabina (14., 25.)

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy           16      12      1       3       63:20          37

2. Dolný Štál                  16      10      3       3       61:28          33

3. Rohovce                    16      10      3       3       57:35          33

4. Tôň                            16      6       3       7       33:39          21

5. Malé Dvorníky           16      2       3       11      14:49          9

6. Vydrany                     16      1       1       14      11:68          4

 

I. trieda dorast – 24. kolo – 9.-10. mája 2009:

Kostolné Kračany – FK Zlaté Klasy 1:0(0:0), g.: Antal Dávid (82.)

Povoda – Trhová Hradská 2:2(0:2), g.: Csóka Tamás (55., 70.) – Juhos Štefan (21.), Takács Jozef (23.)

Holice na Ostrove – Lehnice 1:2(0:1), g.: Brunczvik Gergely (75.) – Világi Gabriel (11.), Horváth Tibor (51.)

Vydrany – Ohrady 1:1(0:1), g.: Rigó Peter (65.) – Boráros Juraj (8.)

Dolný Štál – Jahodná 2:3(1:1), g.: Rásó Tamás (29.), Kovács Lóránt (64.) – Mészáros Balázs (35., 89.), Szalai Nándor (46.)

Okoč-Sokolec – Baka 3:2(2:0), g.: Bíró Dávid (10., 13.), Lukács Ján (48.) – Magyarics Ivan (40., 56.)

Šamorín „B“ – Vieska 5:1(1:0), g.: Hegyi Vince (3.), Vasi Attila (60.), Kőszeghy Dávid (62.), Sárosfai Csaba (69.), Sipos Július (80.) – Milinszky Zsolt (87.)

Štvrtok na Ostrove mali voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy           23      18      1       4       112:20         55

2. Kostolné Kračany       22      17      3       2       76:18          54

3. Lehnice                      23      16      6       1       79:24          54

4. Dolný Štál                  22      15      2       5       87:36          47

5. Štvrtok n/O                22      12      2       8       74:44          38

6. Ohrady                       23      11      5       7       60:39          38

7. Vydrany                     22      11      4       7       72:47          37

8. Trhová Hradská          23      8       5       10      45:77          29

9. Baka                          23      7       3       13      34:65          24

10. ŠTK Šamorín "B"    22      6       4       12      48:57          22

11. Povoda                    22      6       4       12      29:61          22

12. Jahodná                    23      5       4       14      35:91          19

13. Holice n/O                22      6       1       15      27:88          19

14. Okoč-Sokolec          22      4       3       15      26:60          15

15. Vieska                      22      2       1       19      19:96          7

 

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N6. kolo – 9.-10. mája 2009:

Kútniky – Čenkovce 5:0(3:0), g.: Matejka Imrich (41., 85.), Vajda Balázs (7.), Szabó Otto (30.), Dohorák Tamás (77.)

Janíky – Čilizská Radvaň 3:2(0:1), g.: Both Pavol (48.), Sill Róbert (52.), Kiss Szabolcs (80.) – Gaál Tamás (34.), Steiger Dávid (65.)

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N6. kolo – 9.-10. mája 2009:

Horná Potôň – Pataš 3:0(1:0), g.: Ozsvald Otto (30., 72.), Botló Szabolcs (50.)

Mad – Ňárad  3:0(1:0), g.: Tóth Karol (78., 90.), Tóth Milan (6.)

Z N1. kola:

Horná Potôň – Ňárad 3:0 k.- za nenastúpenie na stretnutie

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

Tabuľka:

1. FK 2007 Kútniky        20      18      0        2       134:11         54

2. Čilizská Radvaň          20      15      1        4       58:19          46

3. Čenkovce                   20      12      1        7       58:51          37

4. Janíky                        20      6       2        12      31:72          20

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5. Mad                           20      8       2        10      33:58          26

6. Horná Potôň               20      8       2        10      19:44          26

7. Pataš                          20      4       4        12      24:48          16

8. Ňárad                         20      1       4        15      18:72          7

 

I. trieda starší žiaci – konečné tabuľky I. fázy nadstavbovej časti:

Skupina „E“ o 1.-12. miesto:

1. Roma Zlaté Klasy       10      8       0       2       51:7           24

2. Lehnice                      10      7       1       2       34:10          22

3. Čenkovce                   10      6       2       2       30:19          20

––––––--–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4. Rohovce                    10      3       1       6       36:28          10

5. Horný Bar                  10      2       1       7       14:67          7

6. Horná Potôň               10      1       1       8       10:44          4

 

Skupina „F“ o 1.-12. miesto:

1. Okoč-Sokolec            10      8       1       1       48:15          25

2. Malé Dvorníky           10      8       0       2       33:12          24

3. Topoľníky                 10      4       1       5       18:23          13

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4. Baka                          10      4       0       6       16:28          12

5. Baloň                         10      2       2       6       21:25          8

6. Dolný Štál                  10      2       0       8         7:40          6

Poznámka:

I. trieda starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N6. kolo – 1. mája 2009:

Malé Dvorníky – Okoč-Sokolec 3:0 k.- za nenastúpenia na stretnutie

 

Skupina „G“ o 13.-24. miesto:

1. Nový Život                 10      9       0       1       62:11          27

2. FK Zlaté Klasy           10      5       2       3       39:17          17

3. Veľká Paka                10      4       2       4       37:30          14

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4. Trnávka                      10      4       1       5       28:44          13

5. Holice n/O                  10      3       2       5       23:35          11

6. Veľké Blahovo           10      0       3       7       15:67          3

 

Skupina „H“ o 13.-24. miesto:

1. Trhová Hradská          10      9       0       1       70:14          27

2. Veľký Meder              10      7       0       3       31:21          21

3. Ižop                           10      3       2       5       23:40          11

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

4. Vrakúň                       10      3       2       5       30:32          11

5. Kostolné Kračany       10      3       1       6       18:42          10

6. Veľké Dvorníky         10      2       1       7       15:38          7

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „I“ o 1.-6. miesto – Um1. kolo – 7.-11. mája 2009:

Roma Zlaté Klasy – Topoľníky, zápas je odložený na 11. mája 2009 (pondelok) 16.30

Lehnice – Malé Dvorníky, zápas je odložený na 11. mája 2009 (pondelok) 17.00

Čenkovce – Okoč-Sokolec 1:2(1:0), g.: Stim Dávid (6.) – Vörös Krisztián (46.), Károlyi Róbert (65.)

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „J“ o 7.-12. miesto – Um1. kolo – 9. mája 2009:

Rohovce – Dolný Štál 4:1(3:0), g.: Geleta Dávid (5., 41.), Ambrus Attila (10., 30.) – Kosár Mátyás (61.)

Horný Bar – Baloň 0:7(0:2), g.: Csicsay Ladislav (7., 50., 57., 65.), Paksi Vidor (13.), Csicsai Dávid (46.), Vida Máté (69.)

Horná Potôň – Baka 2:1(1:1), g.: Pudmerický Patrik (14.), Lelkes Ádám (65.) – Nagy Tamás (11.)

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „K“ o 13.-18. miesto – Um1. kolo – 9. mája 2009:

Nový ŽivotIžop 12:0(7:0), g.: Danis Albert (22., 27., 32., 37., 42.), Németh Adrián (15., 30., 60.), Tóth Ladislav (18., 55.), Havlík Imrich (5.), Vallo Patrik (38.)

FK Zlaté Klasy – Veľký Meder 0:2(0:1), g.: Halasi Mário (21.), Nagy Kevin (66.)

Veľká Paka – Trhová Hradská 2:1(1:1), g.: Csivre Ádám (26.), Gašparík Tomáš (65.) – Bukor Patrik (7.)

 

I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „L“ o 19.-24. miesto – Um1. kolo – 8.-13. mája 2009:

Trnávka – Veľké Dvorníky zápas sa nehral, družstvá nenastúpili na stretnutie

Holice n/O – Kostolné Kračany, zápas je odložený na 13. mája 2009 (streda) o 16.30

Veľké Blahovo – Vrakúň 8:3(6:3), g.: Rigó Milan (7., 10., 22., 23., 28., 34., 40., 55.) – Polák Attila (20., 30.), Pőthe Gabriel (15.)