Choď na obsah Choď na menu
 


23. kolo

4. 5. 2009

I. trieda dospelí – 23. kolo – 2.-3. mája 2009:

Čenkovce – Štvrtok na Ostrove 4:2(2:1), g.: Kvarda Tibor (15., 24.), Szabó Jozef (63.), Matlaha Marián (90.) – Zsigmond Attila (35.), Müller Mário (57.)

Janíky – Horná Potôň 3:1(1:1), g.: Kotlár Attila (45., 89.), Lojdl Ľuboš (77.) – Salák Ivan (16.)

Jahodná – FK Zlaté Klasy 2:1(2:1), g.: Bugár Zoltán (6.), Laboda Imrich (33.) – Hollósi Štefan (39.)

Kráľovičove Kračany – Veľké Blahovo 3:0(1:0), g.: Lelkes Tamás (22., 76.), Hervay Csaba (58.)

Lehnice – Vydrany 6:0(3:0), g.: Sandtner Michal (25., 57., 62.), Rigó Zsolt (40., 67.), Marinič Peter (2.)

Rohovce – Holice na Ostrove 3:0(0:0), g.: Majthényi Zsolt (55., 67.), Horváth Tibor (77.)

Malé Dvorníky – Trnávka 0:4(0:4), g.: Tóth Tomáš (28., 34.), Grünfeld Ľudovít (38.), Štrbka Koloman (41.)

Blatná na Ostrove – Kostolné Kračany 3:0(1:0), g.: Marcel Zoltán (45., 81.), Novotný Juraj (58.)

Tabuľka:

1. Kráľovičove Kračany 23          13      6        4       45:30   45

2. FK Zlaté Klasy           23          13      5        5       46:19  44

3. Blatná n/O              23          13      2        8       49:34     41

4. Čenkovce               23          12      4        7       40:31 40

5. Trnávka                   23          11      5        7       42:29  38

6. Lehnice                   23          11      4        8       45:29 37

7. Veľké Blahovo      23          11      3        9       42:40   36

8. Jahodná                 23     10      4        9       44:42        34

9. Holice n/O              23      8        6       9        37:32           30

10. Rohovce              23      8        6       9        29:27           30

11. Kostolné Kračany   23      8        5          10      31:36    29

12. Janíky               23      8        3          12      39:44        27

13. Vydrany            23      6        7          10      26:48        25

14. Štvrtok n/O       23      7        2          14      44:54        23

15. Horná Potôň     23      7        1          15      28:59        22

16. Malé Dvorníky    23      4        5          14      29:62           17

 

 

II. trieda dospelí – 23. kolo – 2.-3. mája 2009:

Potônske Lúky – Baka 2:1(0:1), g.: Jirkovský Jaroslav (54.), Pőthe Dénes (86.) – Oravec Ladislav (9.)

Padáň – Šamorín „B“ 2:1(1:0), g.: Füsi Vojtech (44., 72.) – Fürdős Ladislav (61.)
Ňárad – Veľká Paka 1:1(0:0), g.: Csiba Imrich (47.) – Hluško Michal (59.)

Horný Bar – Dolný Štál 1:0(0:0), g.: Csémy Szabolcs (50.)

Lúč na Ostrove – Nový Život „B“ 0:0,

Bodíky – Veľké Dvorníky 1:4(1:2), g.: Zsigrai Ladislav (3.) – Végh Ján (44., 56., 78.), Almási Jozef (33.)

Ižop – Povoda 2:0(0:0), g.: Pajor Karol (65.), Ledeczky Imrich (88.)

Čilizská Radvaň – Michal na Ostrove 1:0(0:0), g.: Belovič Ján (65.)

Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009

Tabuľka:

1. Potônske Lúky  23          12      7        4       39:24            43

2. Baka                 23          11      6        6       41:22            39

3. Dolný Štál       23          12      3        8       39:25            39

4. Horný Bar        23          11      6        6       31:18            39

5. Čilizská Radvaň 23          11      4        8       48:37         37

6. Michal n/O        23          11      4        8       40:29            37

7. Veľká Paka     23          10      7        6       36:31            37

8. Padáň            23          10      4        9       34:40            34

9. Nový Život "B"   23      9        4          10      36:36          31

10. Veľké Dvorníky    23      9        3       11      37:52        30

11. Ižop               23      8        5          10      43:52            29

12. Povoda          23      7        4          12      33:48            25

13. Lúč n/O          23      5        9       9        20:21           24

14. ŠTK Šamorín "B"    23      5      7    11      32:44       22

15. Ňárad           23      5        7          11      37:50            22

16. Bodíky        23      5        6          12      31:48            21

 

III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N4. kolo – 2.-3. mája 2009:

Hubice – Sap 3:2(2:1), g.: Paluch František (33.), Pittner Branislav (39.), Faltus Miroslav (64.) – Écsi Ladislav (45., 86.)

Trstená na Ostrove – Čakany 0:0,

Blahová mali voľno

III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N4. kolo – 3. mája 2009:

Royal Dunajská Streda – Horné Mýto 4:2(1:0), g.: Mancal Attila (30.), Máhr Tomáš (32.), Szamaránszki Karol (60.), Horváth Peter (85.) – Kozma Kristián (70.), Tóth Vojtech (86.)

Mierovo – Trnávka „B“ 1:0(1:0), g.: Rigó Ľudovít (26.)

Jurová mali voľno

Tabuľka:

1. Hubice           21          16      3        2       84:20            51

2. Čakany          22          13      6        3       54:18            45

3. Trstená n/O  21          12      5        4       42:18            41

4. Sap               21          11      3        7       50:30            36

5. Blahová        21          10      4        7       37:27            34

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

6. Mierovo         21      9        3       9        36:39           30

7. Royal DS    21      8        2          11      46:75            26

8. Horné Mýto  22      5        2          15      31:65            17

9. Trnávka "B"   21      3        3          15      33:69            12

10. Jurová         21      2        3          16      34:86            9

 

I. trieda ženy – dohrávky 12. kola – 1. mája 2009:

Malé Dvorníky – Vydrany 4:0(1:0), g.: Bereczová Ildikó (38., 61.), Bugárová Anna (41.), Vangelová Brigita (75.)

FK Zlaté Klasy – Tôň 4:1(2:1), g.: Horváthová Viktória (24.), Gregušová Michaela (36.), Danišová Brigita (59.), Szikela Marcela (73.) – Salmová Alexandra (19.) 

I. trieda ženy – 15. kolo – 2.-3. mája 2009:

Vydrany – Dolný Štál 0:7(0:5), g.: Bugárová Anna (8., 17., 32., 39.), Baráthová Anikó (25., 48., 70.)

Rohovce – Tôň 2:0(1:0), g.: Gažová Andrea (37., 77.)

Malé Dvorníky – FK Zlaté Klasy 0:3(0:2), g.: Gregušová Michaela (2.), Kuczmanová Anita (35.), Danišová Brigita (60.)

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy  15          11      1        3       61:19            34

2. Dolný Štál          15          10      3        2       60:26            33

3. Rohovce            15      9        3       3        50:33           30

4. Tôň                     15      5        3       7        26:39           18

5. Malé Dvorníky    15      2        3          10      14:42            9

6. Vydrany              15      1        1          13        9:61             4

 

I. trieda dorast – 23. kolo – 2.-3. mája 2009:

Vieska – Štvrtok na Ostrove 1:7(1:3), g.: Mady Tamás (43.) – Puha Viktor (58., 63., 67., 75.), Hajdú Ladislav (4., 26.), Csöllei Peter (1.)

Baka – Šamorín „B“ 3:0(1:0), g.: Németh Árpád (16.), Mészáros Márk (47.), Magyarics Ivan (80.)

Jahodná – Okoč-Sokolec 2:0(0:0), g.: Molnár Róbert (53.), Mészáros Balázs (56.)

Ohrady – Dolný Štál 1:2(0:0), g.: Gaál Lóránt (69.) – Balogh Tamás (62., 81.)

Lehnice – Vydrany 3:3(1:2), g.: Sipos Tamás (12., 61.), Buga Richard (64.) – Rigó Erik (22., 27., 55.)

Trhová Hradská – Holice na Ostrove 9:0(4:0), g.: Androvics András (29., 49., 65.), Hozák Zoltán (80., 88.), Matus Ladislav (6.), Molnár Milan (22.), Kozma Bálint (40.), Takács József (70.)

FK Zlaté Klasy – Povoda 6:0(4:0), g.: Lengyel Gábor (23., 41.), Pőcz Ladislav (44., 65.), Mészáros Árpád (30.), Trajcsik Vojtech (58.)

Kostolné Kračany mali voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy   22          18      1        3       112:19        55

2. Kostolné Kračany    21       16    3      2       75:18            51

3. Lehnice             22          15      6        1       77:23            51

4. Dolný Štál       21          15      2        4       85:33            47

5. Štvrtok n/O     22          12      2        8       74:44            38

6. Ohrady            22          11      4        7       59:38            37

7. Vydrany           21          11      3        7       71:46            36

8. Trhová Hradská 22      8        4          10      43:75            28

9. Baka                22      7        3          12      32:62            24

10. Povoda         21      6        3          12      27:59            21

11. ŠTK Šamorín "B"    21      5        4      12      43:56     19

12. Holice n/O     21      6        1          14      26:86            19

13. Jahodná       22      4        4          14      32:89            16

14. Okoč-Sokolec   21      3        3          15      23:58        12

15. Vieska        21      2        1          18      18:91            7

 

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N1. kolo – 1. mája 2009:

Kútniky – Janíky 11:0(5:0), g.: Bokora Peter (11., 25.), Szelle Tamás (21., 77.), Szabó Otto (37., 63.), Kozma Gábor (52., 71.), Nagy Zsolt (69., 83.), Hepner Dávid (43.)

Čilizská Radvaň – Čenkovce 4:0(1:0), g.: Berecz Ľudovít (53., 90.), Szivanyó Ádám (23.), Gaál Tamás (49.)

II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N5. kolo – 3. mája 2009:

Čenkovce – Janíky 6:2(4:2), g.: Rigó János (2., 33., 68.), Stim Jozef (11., 30.), Sárközi Árpád (77.) – Kiss Szabolcs (4.), Kiss Attila (38.)

Čilizská Radvaň – Kútniky 1:4(0:1), g.: Berecz Ľudovít (89.) – Matejka Imrich (35., 58.), Ružička Pavol (49.), Szelle Tamás (90.)

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N1. kolo – 1. mája 2009:

Horná Potôň – Ňárad – hostia nepricestovali na stretnutie

Mad – Pataš 1:0(0:0), g.: Tóth Karol (55.)

II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N5. kolo – 3. mája 2009:

Pataš – Ňárad 4:1(3:0), g.: László András (5.), Pavlech Balázs (10.), László Marián (30.), Takács Marián (70.) – Écsi Attila (50.)

Mad – Horná Potôň 6:0(2:0), g.: Tóth Karol (40., 89.), Tóth Milan (44., 55.), Meleg Tibor (vlastný) (50.), Herdics Gergely (75.)

Poznámky:

1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.

2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.

3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.

Tabuľka:

1. FK 2007 Kútniky   19    17   0      2          129:11        51

2. Čilizská Radvaň     19   15   1      3        56:16           46

3. Čenkovce              19   12   1        6        58:46           37

4. Janíky                     19      5  2      12      28:70            17

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

5. Mad                 19      7        2          10      30:58            23

6. Horná Potôň   18      6        2          10      13:44            20

7. Pataš               19      4        4          11      24:45            16

8. Ňárad               18      1        4          13      18:66           7

 

I. trieda starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N6. kolo – 1.-2. mája 2009:

Horná Potôň – Lehnice 0:2(0:0), g.: Buga Erik (38.), Rigó Alex (67.)

Horný Bar – Čenkovce 3:3(1:1), g.: Nagy Árpád (6., 39.), Nagy Imrich (47.) – Nagy Mikuláš (27., 59.), Rigó Jozef (68.)

Rohovce – Roma Zlaté Klasy 1:2(0:1), g.: Tar Ladislav (68.) – Újvári Richard (35., 67.)

Tabuľka:

1. Roma Zlaté Klasy          10      8        0       2        51:7            24

2. Čenkovce                     10      6        2       2        30:19           20

3. Lehnice                        10      6        1       3        30:13           19

4. Rohovce                      10      3        1       6        36:27           10

5. Horný Bar              10      2        1       7        14:67           7

6. Horná Potôň           10      1        1       8        10:44           4

 

I. trieda starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N6. kolo – 1.-2. mája 2009:

Malé Dvorníky – Okoč-Sokolec – hostia nepricestovali na stretnutie

Dolný Štál – Topoľníky 1:3(0:3), g.: Szabómihály András (46.) – Csölle Roland (28., 33.), Dohorák René (27.)

Baka – Baloň 2:5(1:1), g.: Horváth Koloman (5.), Nógel Szabolcs (40.) – Matus Tibor (28.), Csicsay Ladislav (37.), Vida Máté (47.), Bartalos Attila (51.), Paksy Vidor (60.)

Tabuľka:

1. Okoč-Sokolec                 9       8        1       0        48:12           25

2. Malé Dvorníky               9       7        0       2        30:12           21

3. Topoľníky             10      4        1       5        18:23           13

4. Baka                            10      4        0       6        16:28           12

5. Baloň                           10      2        2       6        21:25           8

6. Dolný Štál              10      2        0       8          7:40           6

 

I. trieda starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N6. kola – 1. mája 2009:

Holice n/O – Nový Život 1:4(1:1), g.: Zöld Bálint (30.) – Danis Albert (24., 42.), Tóth Ladislav (40.), Németh Adrián (70.)

Veľké Blahovo – Veľká Paka 5:5(3:2), g.: Rigó Milan (5., 7., 10., 45.), Szolgai Attila (29.) – Gašparík Tomáš (12., 47., 60.), Renczés Bálint (27.), Csivre Ádám (30.)

Trnávka – FK Zlaté Klasy 2:4(1:1), g.: Kovács Gábor (5.), Marcel Richard (44.) – Grello Zoltán (3., 55.), Cséfalvay Matej (38.), Peller Kevin (52.)

Tabuľka:

1. Nový Život            10      9        0       1        62:11           27

2. FK Zlaté Klasy           10      5        2       3        39:17           17

3. Veľká Paka            10      4        2       4        37:30           14

4. Trnávka                       10      4        1       5        28:44           13

5. Holice n/O              10      3        2       5        23:35           11

6. Veľké Blahovo                 10      0        3       7        15:67           3

 

I. trieda starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N6. kola – 1.-2. mája 2009:

Kostolné Kračany – Ižop 1:3(0:2), g.: Posztós Tamás (61.) – Gubien Kenett (12., 29., 67.)

Vrakúň – Veľký Meder 0:2(0:0), g.: Matlák Tibor (45.), Tarcsi Pál (50.)

Veľké Dvorníky – Trhová Hradská 2:3(1:3), g.: Tóth Ervin (2., 41.) – Bukor Patrik (15., 28.), Bugár Szilveszter (3.)

Tabuľka:

1. Trhová Hradská                 10      9        0       1        70:14           27

2. Veľký Meder                    10      7        0       3        31:21           21

3. Ižop                             10      3        2       5        23:40           11

4. Vrakúň                         10      3        2       5        30:32           11

5. Kostolné Kračany          10      3        1       6        18:42           10

6. Veľké Dvorníky          10      2        1       7        15:38           7