Choď na obsah Choď na menu
 


18. kolo vo výsledkoch

29. 3. 2009

 

I. trieda dospelí – 18. kolo – 28.-29. marca 2009:

Štvrtok na Ostrove – Holice na Ostrove 1:1(1:0), g.: Hromada Ladislav (5.) – Póda Michal (48.)

Vydrany – Trnávka 1:4(0:3), g.: Papko Jevgenij (61.) – Tóth Árpád (9., 45.), Zöld Adrián (vlastný gól) (4.), Bartal Tibor (78.)

Veľké Blahovo – Kostolné Kračany 3:1(2:0), g.: Fekete Árpád (4., 80.), Döme Tibor (41.) – Miklós Pavol (56.)

FK Zlaté Klasy – Blatná na Ostrove 2:0(0:0), g.: Balla Adrián (58.), Sakál Pavel (86.)

Horná Potôň – Malé Dvorníky 3:1(0:0), g.: Huszár Peter (70.), Török Zsolt (72.), Salák Ivan (74.) – Bereck Roland (51.)

Čenkovce – Rohovce 2:1(0:1), g.: Kišš Vojtech (54.), Kvarda Tibor (80.) – Herberger Csaba (2.)

Janíky – Lehnice 2:1(1:0), g.: Méry Norbert (10.), Baláž Eduard (64.) – Fedor Ivan (76.)

Jahodná – Kráľovičove Kračany 1:1(0:1), g.: Bugár Zoltán (85.) – Hervay Ladislav (8.)

Tabuľka:

1. Kráľovičove Kračany  18      10      5       3       35:23    35

2. FK Zlaté Klasy           18      10      4       4       35:14     34

3. Lehnice                      18      9       3       6       35:23      30

4. Blatná n/O                  18      9       2       7       39:31     29

5. Čenkovce                   18      9       2       7       29:27    29

6. Trnávka                      18      8       4       6       31:21     28

7. Jahodná                      18      8       4       6       34:31      28

8. Kostolné Kračany       18      8       4       6       30:27    28

9. Veľké Blahovo           18      8       3       7       34:34   27

10. Holice n/O                18      7       5       6       33:24   26

11. Rohovce                  18      6       5       7       24:23    23

12. Horná Potôň             18      6       1       11      26:49   19

13. Vydrany                   18      4       6       8       22:37    18

14. Štvrtok n/O              18      5       2       11      33:37   17

15. Janíky                      18      5       2       11      22:37   17

16. Malé Dvorníky          18      4       4       10      23:47    16

 

II. trieda dospelí – 18. kolo – 28.-29. marca 2009:

Baka – Veľké Dvorníky 3:1(2:1), g.: Oravec Ladislav (14., 45., 80.) – Végh Ján (25.)

Nový Život „B“ – Povoda 4:0(1:0), g.: Rigó Štefan (13., 86.), Skuby Attila (54.), Banyák Tibor (76.)

Dolný Štál – Michal na Ostrove 0:0,

Veľká Paka – Čilizská Radvaň 1:1(1:0), g.: Juhász Zoltán (45.), Csicsó Zoltán (48.)

Šamorín „B“ – Ižop 2:2(1:1), g.: Hervay Augustín (41.), Rigó Patrik (46.) – Pajor Karol (26.), Ledeczky Imrich (82.)

Potônske Lúky – Bodíky 0:0,

Padáň – Lúč na Ostrove 1:1(0:0), g.: Füsi Vojtech (57.) – Wiedermann František (77.)

Ňárad – Horný Bar 2:1(0:0), g.: Csiba Imrich (58., 86.) – Csölley Ladislav (55.)  

 

III. trieda dospelí – základná časť – 18. kolo – 28.-29. marca 2009:

Royal Dunajská Streda – Hubice 0:11(0:4), g.: Lengyel Ladislav (5., 28., 54., 83., 86., 87.), Kraľovanský Miroslav (31.), Pittner Branislav (36.), Lettrich Marek (60.), Seleštianski Ivan (66.), Vaszily Gabriel (79.)

Sap – Horné Mýto 2:0(2:0), g.: Dömötör Vojtech (2.), Dékány Zoltán (35.)

Mierovo – Jurová 3:2(1:1), g.: Rigó Attila (35.), Horváth Marián (66.), Košík Lukáš (75.) – Csicsay Zoltán (24.), Darnay Tamás (90.)

Blahová – Trnávka „B“ 2:0(1:0), g.: Karáčoň Peter (30.), Rajčányi Milan (48.)

Čakany – Trstená na Ostrove 1:1(1:0), g.: Tóth Ladislav (39.) – Kučera Michal (54.)

 

I. trieda dorast – 18. kolo – 28.-29. marca 2009:

Zápas Štvrtok na Ostrove – Holice na Ostrove sa nehral, hostia nepricestovali na stretnutie

Vydrany – Povoda 4:1(3:0), g.: Oláh Krisztián (42., 44., 45.), Fehér Juraj (89.) – Pethő László Alex (75.)

Dolný Štál – Kostolné Kračany 0:5(0:3), g.: Rigó Tamás (21., 29.), Mohácsi Ferenc (12.), Szigeti Attila (51.), Gerezdes Erik (86.)

Šamorín „B“ – FK Zlaté Klasy 0:2(0:1), g.: Pőcz Ladislav (14.), Trajcsik Vojtech (81.)

Vieska – Trhová Hradská 0:3(0:0), g.: Androvics András (78.), Takács József (83.), Fejes Csaba (90.)

Baka – Lehnice 1:5(1:1), g.: Németh Árpád (40.) – SiposTamás (53., 81.), Szlanyina Richard (63., 71.), Németh Gábor  (26.)

Jahodná – Ohrady 3:2(2:2), g.: Mészáros Balázs (5.), Molnár Róbert (16.), Viskocs Tamás (68.) – Kontár Norbert (27.), Boráros Juraj (36.)

Okoč-Sokolec malo voľno

Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

II. trieda dorast – základná časť – 18. kolo – 28.-29. marca 2009:

Čenkovce – Čilizská Radvaň 4:2(2:0), g.: Rigó János (41., 89.), Sárközi Árpád (17.), Bazsalovics Ádám (66.) – Gaál Tamás (60., 65.)

Pataš – Kútniky 0:3(0:2), g.: Dohorák Tomáš (19.), Szabó Otto (29.), Matejka Imrich (50.)

Horná Potôň – Ňárad 0:0,

Mad – Orechová Potôň „B“ 1:2(1:1), g.: Szabó Krisztián (31.) – Bernáth Ján (5.), Fatona Dávid (87.)

Janíky mali voľno

Poznámka: Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže

 

I. tr. starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N1. kolo – 27. marca 2009:

Roma Zlaté Klasy – Horná Potôň 7:0(3:0),

Lehnice – Horný Bar 12:0(8:0),

Čenkovce – Rohovce 4:3(1:2),

 

I. tr. starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N1. kolo – 27.-28. marca 2009:

Okoč-Sokolec – Dolný Štál 10:1(3:0),

Topoľníky – Baka 2:1(1:0),

Baloň – Malé Dvorníky 1:2(0:2),

 

I. tr. starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N1. kolo – 28. marca 2009:

Nový Život – Veľké Blahovo 11:0(5:0),

Veľká Paka – Trnávka 1:4(0:2),

FK Zlaté Klasy – Holice n/O 8:0(6:0),

 

I. tr. starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N1. kolo – 27.-28. marca 2009:

Veľký Meder – Veľké Dvorníky 3:2(1:1),

Trhová Hradská – Kostolné Kračany 13:0(6:0),

Ižop – Vrakúň 3:3(3:1),