Choď na obsah Choď na menu
 


17. kolo

22. 3. 2009

I. trieda dospelí – 17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Kráľovičove Kračany – Štvrtok na Ostrove 4:0(2:0), g.: Varga Krisztián (29.), Hervay Csaba (33.), Hervay Ladislav (48.), Lelkes Tamás (61.)

Lehnice – Jahodná 6:2(2:0), g.: Rigó Zsolt (2., 90.), Fedor Ivan (60., 84.), Sandtner Michal (43.), Krafčík Tomáš (55.) – Navrátil Marián (58.), Fucsek Ľudovít (75.)

Rohovce – Janíky 2:2(1:1), g.: Horváth Tibor (2.), Szaban Tibor (72.) – Mórocz Patrik (21.), Nyársik Ján (83.)

Malé Dvorníky – Čenkovce 1:0(0:0), g.: Fekete Balázs (89.)

Blatná na Ostrove – Horná Potôň 1:2(1:1), g.: Gál Štefan (8.) – Török Zsolt (29.), Salák Ivan (71.)

Kostolné Kračany – FK Zlaté Klasy 3:2(1:1), g.: Miklós Pavol (23.), Szerda Dávid (87.), Csiffári Csaba (89.) – Sakál Pavel (44.), Berner Roman (56.)

Trnávka – Veľké Blahovo 0:1(0:1), g.: Novák Attila (15.)

Holice na Ostrove – Vydrany 2:0(1:0), g.: Simon Olivér (6.), Štrba Lukáš (78.)

Tabuľka:

1. Kráľovičove Kračany 17      10      4       3       34:22       34

2. FK Zlaté Klasy          17      9       4       4       33:14        31

3. Lehnice                     17      9       3       5       34:21      30

4. Blatná n/O                 17      9       2       6       39:29      29

5. Kostolné Kračany     17      8       4       5       29:24    28

6. Jahodná                     17      8       3       6       33:30     27

7. Čenkovce                  17      8       2       7       27:26     26

8. Holice n/O                 17      7       4       6       32:23     25

9. Trnávka                     17      7       4       6       27:20      25

10. Veľké Blahovo        17      7       3       7       31:33     24

11. Rohovce                 17      6       5       6       23:21      23

12. Vydrany                  17      4       6       7       21:33      18

13. Štvrtok n/O             17      5       1       11      32:36     16

14. Malé Dvorníky         17      4       4       9       22:44     16

15. Horná Potôň            17      5       1       11      23:48    16

16. Janíky                     17      4       2       11      20:36     14

 

II. trieda dospelí – 17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Horný Bar – Baka 0:0,

Lúč na Ostrove – Ňárad 1:1(0:0), g.: Puha Szabolcs (85.) – Csiba Imrich (67.)

Bodíky – Padáň 1:1(1:0), g.: Zsigrai Ladislav (36.) – Berecz Vojtech (46.)

IžopPotônske Lúky 1:2(0:0), g.: Dinga Balázs (48.) – Kevický Peter (53.), Szoboszlay Vincent (vlastný gól) (75.)

Čilizská Radvaň – Šamorín „B“ 2:1(1:1), g.: Horváth Jozef (38.), Csicsó Ján (71.) – Horský Michal (29.)

Michal na Ostrove – Veľká Paka 0:1(0:0), g.: Hluško Michal (74.)

Povoda – Dolný Štál 1:2(0:1), g.: Bartal Erik (57.) – Lelkes Ľudovít (36.), Bajcsy Alexander (48.)

Veľké Dvorníky – Nový Život „B“ 0:3(0:2), g.: Rigó Štefan (28.), Kiss Ladislav (38.), Horváth Radoslav (62.)

Tabuľka:

1. Potônske Lúky           17      9       4       4       31:21    31

2. Horný Bar                  17      8       6       3       26:12     30

3. Michal n/O                 17      9       3       5       34:22     30

4. Čilizská Radvaň          17      9       3       5       41:31   30

5. Dolný Štál                  17      9       1       7       32:22     28

6. Veľká Paka                17      8       4       5       28:25    28

7. Padáň                         17      8       3       6       28:27   27

8. Baka                          17      7       5       5       31:19     26

9. Nový Život "B"          17      6       3       8       25:28     21

10. Povoda                    17      6       3       8       27:36   21

11. Lúč n/O                    17      5       5       7       19:17   20

12. Veľké Dvorníky        17      6       2       9       23:39   20

13. Ižop                         17      5       4       8       31:41    19

14. Bodíky                     17      5       3       9       26:37    18

15. Ňárad                       17      4       4       9       30:42    16

16. ŠTK Šamorín "B"    17      3       5       9       23:36   14

 

III. trieda dospelí – základná časť – 17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Trstená na Ostrove – Royal Dunajská Streda 3:0(1:0), g.: Kučera Michal (7.), Molnár Ladislav (66.), Zsemle Arpád (74.)

Trnávka „B“ – Čakany 0:2(0:1), g.: Tóth Ladislav (40., 55.)

Jurová – Blahová 0:2(0:1), g.: Valentín Ján (4.), Churý Ján (68.)

Horné Mýto – Mierovo 2:5(2:1), g.: Andrékovics Jozef (23.), Kozma Kristián (32.) – Sárközi Ľudovít (26., 65., 79.), Jurák Marián (73.), Rigó Attila (74.)

Hubice – Sap 2:1(1:0), g.: Štrba Michal (9.), Pittner Branislav (75.) – Tóth Csaba (50.)

Tabuľka:

1. Hubice                       17      13      2       2       68:17    41

2. Čakany                       17      11      4       2       48:13   37

3. Trstená n/O                17      11      4       2       38:15   37

4. Sap                            17      9       3       5       43:25     30

5. Blahová                      17      8       4       5       33:21     28

6. Royal Dunajská Streda17      6       2       9       32:53   20

7. Mierovo                     17      5       3       9       23:32     18

8. Horné Mýto                17      4       2       11      24:52    14

9. Trnávka "B"               17      2       2       13      28:64     8

10. Jurová                      17      2       2       13      28:73     8

 

I. trieda dorast – 17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Ohrady – Štvrtok na Ostrove 4:2(1:1), g.: Boráros Juraj (2., 48.), Zsemlye Tibor (51.), Németh Peter (86.) – Hajdú Ladislav (20.), Csöllei Peter (62.)

Lehnice – Jahodná 3:0(1:0), g.: Szlanyina Richard (60., 68.), Sejfuli Afrim (vlastný gól) (38.)

Trhová Hradská – Baka 2:0(1:0), g.: Takács Jozef (34.), Juhos Štefan (57.)

FK Zlaté Klasy – Vieska 6:0(3:0), g.: Mészáros Árpád (5., 29.), Trajcsik Vojtech (31., 85.), Kovács Peter (53.), Zsigmond Attila (63.)

Kostolné Kračany – Okoč-Sokolec 8:0(6:0), g.: Szabó Árpád (18., 26., 69.), Méhes Péter (2., 28.), Rigó Tamás (21.), Koczkás Péter (39.), Gerezdes Erik (82.)

Povoda – Dolný Štál 2:0(1:0), g.: Hervay Tamás (3., 74.)

Holice na Ostrove – Vydrany 1:4(0:2), g.: Brunczvik Gergely (70.) – Rigó Erik (23., 60.), Fehér Juraj (16.), Rigó Zoltán (17.)

Šamorín „B“ malo voľno

Tabuľka:

1. FK Zlaté Klasy           16      13      1       2       86:14    40

2. Dolný Štál                  16      13      0       3       76:21    39

3. Kostolné Kračany       16      12      2       2       57:14   38

4. Lehnice                      16      11      4       1       54:17   37

5. Ohrady                       16      9       3       4       49:30     30

6. Vydrany                     16      9       2       5       59:32     29

7. Štvrtok n/O                16      8       1       7       47:38     25

8. Holice n/O                  16      6       1       9       25:64   19

9. ŠTK Šamorín "B"      15      5       3       7       40:38    18

10. Povoda                    16      5       3       8       25:35    18

11. Trhová Hradská        16      4       3       9       21:66  15

12. Baka                         16      4       2       10      20:51  14

13. Okoč-Sokolec          16      3       3       10      20:45  12

14. Vieska                      15      1       1       13      15:61    4

15. Jahodná                    16      0       3       13      13:81   3

 

II. trieda dorast – základná časť – 17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Janíky – Čenkovce 5:0(1:0), g.: Varga Alexander (30.), Both Pavol (65.), Dömötör Marek (70.), Kiss Attila (78.), Kiss Szabolcs (88.)

Ňárad – Mad 0:2(0:1), g.: Herdics Gergely (17.), Kürthy Jaroslav (85.)

Kútniky – Horná Potôň 6:0(3:0), g.: Szabó Otto (43., 53., 64.), Vajda Balázs (10.), Matejka Imrich (45.), Nagy Mátyás (52.)

Čilizská Radvaň – Pataš nedohrané, za stavu 3:1 v 85. minúte hráč hostí inzultoval hlavného rozhodcu; g.: Mikos Adrián (48.), Gaál Balázs (56.), Gaál Tamás (65.) – Bartalos Attila (38.)

Orechová Potôň „B“ malo voľno

Tabuľka:

1. FK 2007 Kútniky        15      13      0       2       111:12   39

2. Čilizská Radvaň          14      13      0       1       45:9      39

3. Orechová Potôň "B"   15      11      1       3       49:21   34

4. Čenkovce                   15      9       1       5       46:36     28

5. Janíky                        16      5       2       9       25:50      17

6. Horná Potôň               15      5       0       10        9:42    15

7. Mad                           15      3       2       10      17:62     11

8. Pataš                          14      1       4       9       16:40      7

9. Ňárad                         15      1       2       12      15:61     5