Vyžrebovanie jarnej časti I tr. MO DS
I. trieda dospelí súťažný ročník 2009/2010 – jar:
16. kolo – 13.-14. marca 2010:
Okoč-Sokolec – Kráľovičove Kračany ne 14.30
Trnávka – Rohovce ne 14.30
Jahodná – Holice n/O ne 14.30
Lehnice – Čenkovce ne 14.30
Veľké Blahovo – Baloň ne 14.30
Vydrany – Kostolné Kračany ne 14.30
Štvrtok n/O – Baka so 14.30
Blatná n/O – Janíky ne 10.30
17. kolo – 20.-21. marca 2010:
Blatná n/O – Okoč-Sokolec ne 10.30
Janíky – Štvrtok n/O ne 15.00
Baka – Vydrany so 15.00
Kostolné Kračany – Veľké Blahovo ne 15.00
Baloň – Lehnice ne 15.00
Čenkovce – Jahodná ne 15.00
Holice n/O – Trnávka ne 15.00
Rohovce – Kráľovičove Kračany ne 15.00
18. kolo – 27.-28. marca 2010:
Okoč-Sokolec – Rohovce ne 15.00
Kráľovičove Kračany – Holice n/O so 15.00
Trnávka – Čenkovce ne 15.00
Jahodná – Baloň ne 15.00
Lehnice – Kostolné Kračany ne 15.00
Veľké Blahovo – Baka ne 15.00
Vydrany – Janíky ne 10.30
Blatná n/O – Štvrtok n/O ne 10.30
19. kolo – 3.-4. apríla 2010:
Štvrtok n/O – Okoč-Sokolec ne 15.30
Blatná n/O – Vydrany ne 10.30
Janíky – Veľké Blahovo ne 15.30
Baka – Lehnice so 15.30
Jahodná – Kostolné Kračany ne 15.30
Trnávka – Baloň ne 15.30
Čenkovce – Kráľovičove Kračany ne 15.30
Holice n/O – Rohovce ne 15.30
20. kolo – 10.-11. apríla 2010:
Okoč-Sokolec – Holice n/O so 15.30
Rohovce – Čenkovce ne 15.30
Kráľovičove Kračany – Baloň so 15.30
Trnávka – Kostolné Kračany ne 15.30
Jahodná – Baka ne 15.30
Lehnice – Janíky ne 15.30
Blatná n/O – Veľké Blahovo ne 10.30
Vydrany – Štvrtok n/O ne 15.30
21. kolo – 17.-18. apríla 2010:
Vydrany – Okoč-Sokolec ne 16.00
Štvrtok n/O – Veľké Blahovo ne 16.00
Blatná n/O – Lehnice ne 10.30
Janíky – Jahodná ne 16.00
Trnávka – Baka so 16.00
Kostolné Kračany – Kráľovičove Kračany ne 16.00
Baloň – Rohovce ne 16.00
Holice n/O – Čenkovce ne 16.00
22. kolo – 24.-25. apríla 2010:
Okoč-Sokolec – Čenkovce ne 16.00
Holice n/O – Baloň ne 16.00
Rohovce – Kostolné Kračany ne 10.30
Kráľovičove Kračany – Baka so 16.00
Trnávka – Janíky so 16.00
Jahodná – Blatná n/O ne 16.00
Lehnice – Štvrtok n/O ne 16.00
Veľké Blahovo – Vydrany ne 16.00
23. kolo – 1.-2. mája 2010:
Veľké Blahovo – Okoč-Sokolec ne 16.30
Vydrany – Lehnice ne 16.30
Štvrtok n/O – Jahodná ne 16.30
Blatná n/O – Trnávka ne 10.30
Janíky – Kráľovičove Kračany ne 16.30
Baka – Rohovce so 16.30
Kostolné Kračany – Holice n/O ne 16.30
Baloň – Čenkovce so 16.30
24. kolo – 8.-9. mája 2010:
Okoč-Sokolec – Baloň ne 16.30
Čenkovce – Kostolné Kračany ne 10.30
Holice n/O – Baka ne 16.30
Rohovce – Janíky ne 16.30
Kráľovičove Kračany – Blatná n/O so 16.30
Trnávka – Štvrtok n/O ne 16.30
Jahodná – Vydrany ne 16.30
Lehnice – Veľké Blahovo ne 16.30
25. kolo – 15.-16. mája 2010:
Lehnice – Okoč-Sokolec ne 17.00
Veľké Blahovo – Jahodná ne 17.00
Vydrany – Trnávka ne 17.00
Štvrtok n/O – Kráľovičove Kračany ne 17.00
Blatná n/O – Rohovce ne 10.30
Janíky – Holice n/O so 16.30
Baka – Čenkovce so 16.30
Kostolné Kračany – Baloň ne 17.00
26. kolo – 22.-23. mája 2010:
Okoč-Sokolec – Kostolné Kračany so 17.00
Baloň – Baka ne 17.00
Čenkovce – Janíky ne 17.00
Holice n/O – Blatná n/O ne 10.30
Rohovce – Štvrtok n/O ne 17.00
Kráľovičove Kračany – Vydrany so 17.00
Trnávka – Veľké Blahovo ne 17.00
Jahodná – Lehnice ne 17.00
27. kolo – 29.-30. mája 2010:
Jahodná – Okoč-Sokolec ne 10.30
Lehnice – Trnávka so 17.00
Veľké Blahovo – Kráľovičove Kračany ne 17.00
Vydrany – Rohovce ne 17.00
Štvrtok n/O – Holice n/O ne 17.00
Blatná n/O – Čenkovce ne 10.30
Janíky – Baloň ne 17.00
Baka – Kostolné Kračany so 17.00
28. kolo – 6. júna 2010:
Okoč-Sokolec – Baka ne 17.30
Kostolné Kračany – Janíky ne 17.30
Baloň – Blatná n/O ne 17.30
Čenkovce – Štvrtok n/O ne 17.30
Holice n/O – Vydrany ne 17.30
Rohovce – Veľké Blahovo ne 17.30
Kráľovičove Kračany – Lehnice ne 17.30
Trnávka – Jahodná ne 17.30
29. kolo – 13. júna 2010:
Trnávka – Okoč-Sokolec so 17.30
Jahodná – Kráľovičove Kračany so 17.30
Lehnice – Rohovce so 17.30
Veľké Blahovo – Holice n/O so 17.30
Vydrany – Čenkovce so 17.30
Štvrtok n/O – Baloň so 17.30
Blatná n/O – Kostolné Kračany so 17.30
Janíky – Baka so 17.30
30. kolo – 20. júna 2010:
Okoč-Sokolec – Janíky ne 17.30
Baka – Blatná n/O ne 17.30
Kostolné Kračany – Štvrtok n/O ne 17.30
Baloň – Vydrany ne 17.30
Čenkovce – Veľké Blahovo ne 17.30
Holice n/O – Lehnice ne 17.30
Rohovce – Jahodná ne 17.30
Kráľovičove Kračany – Trnávka ne 17.30