Aktuálne

Príspevky

Generálka na sezónu

4. 3. 2010

Posledný prípravný zápas sa odohrá na domácom ihrisku v Lehniciach v nedeľu dňa 7. 3. 2010 o 14.00 h proti juniorke DAC-u.

Príprava: Hubice - Lehnice 2:4 /1:1/

28. 2. 2010

Prvý zápas našich na prírodnej tráve. Zápas bol označený nepresnosťami ako pri súhre, tak aj pri zakončovaní. Bola to promenáda nepremenených šancí.

ÚS č. 22

26. 2. 2010

Príprava : Lehnice - Gabčíkovo 5:2 /1:2/

24. 2. 2010

Treťoligista bez viacerých opôr hlavne fyzicky nestačil na  lehničanov, ktorí v druhom polčase školili gabčíkovských zadákov.

Vyžrebovanie jarnej časti I tr. MO DS

23. 2. 2010

Príprava: Lehnice - Veľký Meder 2:2 /0:2/

21. 2. 2010

Vynikajúci zápas s množstvom nepremenených šancí na oboch stranách. Spravodlivá remíza. Za stavu 0:2 Kobr chytil jedenástku Jurajovi Novotnému

Príprava: ŠTK Šamorín - Lehnice 5:1 /1:0/

18. 2. 2010

Príprava: SFM Senec juniori - Lehnice 3:2 /2:1/

14. 2. 2010

Proti druholigovým dorastom sme zaostávali v pohybe, rýchlosti a myšlienke hlavne v prvom polčase...

Príprava: Ohrady - Lehnice 2:0 /1:0/

14. 2. 2010

Prvá prehra v príprave

Príprava: Lehnice - Trhová Hradská 3:2 /0:1/

7. 2. 2010

Ďalší víťazný prípravný zápas, v ktorom náš súper po prestriedaní nestačil fyzicky na udané tempo. V prvom polčase boli hráči Trh. Hradskej doposiaľ najzdatnejším súperom v príprave.